Opinie Kino w mieście

Discussion in 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' started by BA_Izolda*, Aug 22, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. alina0101

    alina0101 Okazjonalny autor

    Witam :)
    O czym tu gadać jak nie ma o czym mówić ! >:(
    U mnie od niepamiętnych czasów: "Jeśli widzisz ten napis to masz włączonego....ble, ble, ble" -.-
    I to było by na tyle :eek:
    Pozdrawiam :)
     
  2. kett955

    kett955 Analityk forum

    a u mnie jest tak- Nie mamy niestety dla Ciebie aktualnie żadnego wideo. Proszę spróbować ponownie później.
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Wczoraj był jeden filmik - po prostu szaleństwo, niech to BP jakoś przekonuje tych swoich sponsorów-.-
    Przepraszam, ale muszę sparafrazować, bo w przeciwnym razie zaraz wybuchnę..

    "I to-i to-i to by było na tyle!" - jak to zwykł mawiać Prosiak Porky.
     
    Last edited: May 5, 2017
  4. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Pewnie taki komunikat się wyświetla:
    "Jeżeli widzisz ten komunikat, masz przypuszczalnie włączony filtr adblock.
    Sprawdź to i ewentualnie wyłącz ten filtr, aby zobaczyć filmik i odebrać swoją nagrodę."

    Żeby móc obejrzeć oferowane w kinie ewentualne reklamy zastosuj się do tego Poradnika
    Jest tam instrukcja, jak wyłączyć blokowanie reklam, żeby była możliwość korzystania z kina
     
    Sekme likes this.
  5. Armageddon64

    Armageddon64 Aktywny autor

    Dziś po wielu miesiącach miałem 1 film za 15 pkt i na tym koniec.
     
  6. ankak106

    ankak106 Komandor forum

    Dzisiaj po wielu miesiącach udało mi się obejrzeć 1 filmik i pkt dopisali, jestem w szoku
     
  7. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    A ja odwiedzam kino codziennie i zarabiam punkty :p
     
    Brukselinka likes this.
  8. Sekme

    Sekme Generał forum

    W takiej sytuacji należy podać, w jakim kraju jesteś ;) Nie we wszystkich krajach są reklamodawcy i filmy. W Polsce nie ma, w Niemczech - zatrzęsienie.
     
    Brukselinka, Nutka and boston1 like this.
  9. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    hmmm ... tego nie wiedziałam , ja mieszkam w Holandii i codziennie korzystam z kina .
     
    Brukselinka likes this.
  10. alina0101

    alina0101 Okazjonalny autor

    Witam :)

    Dziękuję Mod Zła za zainteresowanie moim postem :)
    Zapomniałam poprzednio dodać, że filtr adbloca mam zdjęty z farmerama.com i pl.bigpoint.com a nawet ze strony z kinem. Komunikat dalej się pokazuje, a trzy dni temu udało mi się obejrzeć jedną reklamę, punkty dopisało. :music: Teraz znów komunikat. Dziwne, ale widać tak ma być. Może mój komputer zwariował i sam wysyła te komunikaty o_O

    Pozdrawiam :)
     
    Brukselinka likes this.
  11. Brukselinka

    Brukselinka Czeladnik forum

    Próby obejrzenia filmu spełzły na dobrych chęciach ,filmów zero . Myślałam ,że tam zarobię tak poszukiwane florenki ..
     
  12. stawinoga

    stawinoga Hrabia forum

    Obejrzałam jeden filmik,dopisało 15 punktów
    więcej dla mnie nie mają :eek:
     
  13. -Maud-

    -Maud- Stały bywalec

    Dla mnie nic nie mają od początku grudnia. Czyli od pięciu miesięcy. Jeszcze czasem zdarza mi się zajrzeć, ale coraz rzadziej.
     
  14. poziomkowaMarjola

    poziomkowaMarjola Aktywny autor

    Dziś oglądałam filmy 2 razy, niestety nie doliczyło mnie kinopunktów, co wy na to?
     
  15. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    No dziw nad dziwy, w kinie był filmik i nawet doliczyło KP.xD
     
  16. Brukselinka

    Brukselinka Czeladnik forum

    też się wczoraj zdziwiłam ;)
     
  17. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Najśmieszniejsze jest to, że na farmach, gdzie nie dokonywało sie zakupów za FL przy logowaniu są najróżniejsze filmy, hehe, tylko bezpłatne, jakoś reklamodawcy za darmochę dopisują, ale w prawdziwym kinie nic nie ma. A jak czytam te odpowiedzi MOD-ów to śmiać mi sie chce.... muszą odpowiedzieć, ale tak odpowiadają, żeby nic nie odpowiedzieć, no bo co mają mówić? Ogólna niemoc i bezradność. Niemcy i inne zamożne kraje Zachodu mają dla swoich graczy filmy, tylko dla nas nie ma komu się postarać.....żal:oops::mad:
    I kto tu sponsoruje grę? (pytanie retoryczne)
     
  18. gocha0201

    gocha0201 Nadzorca forum

    Niebywałe miałam film. Już DRUGI w tym roku. Szaleństwo!!!
     
    -Maud- likes this.
  19. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Może jednak warto częściej zaglądać do kina :D

    kino.PNG
     
    ankak106, gocha0201 and Nutka like this.
  20. ewanta

    ewanta Komandor forum

    ja też dzisiaj obejrzałam:)
     
    ankak106 and gocha0201 like this.