Magiczna Kocia Chata

Discussion in 'Kluby użytkowników' started by stokrotka76, Sep 15, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Nie wiem już Kara czy Karo ;)xD
    Piękny Happy , moi rodzice mają podobnego Maksia(już tylko tato się nim opiekuje ) .Oczy ma niesamowite :)
    Maksio też miał przykre przejścia .Moja mama sprawiła ,że szybko doszedł do siebie i był wręcz kwadratowy .Teraz troszkę schudł .Tak jest lepiej dla jego zdrowia :)
    Śpijcie słodko dziewczyny :)
    [​IMG]
     
    lisica122 and stokrotka76 like this.
  2. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Rybko, podpowiem KaraxD
    Mój Happy ma takie samo umaszczenie jak na tym zdjęciu:)
    Jak go znalazłam był mały,miał kilka miesięcy,został porzucony.
    Dlatego otrzymał takie imię,miał szczęście,że mnie spotkał:)
    Na początku miał być Farciarz:p;)
    Dobranoc:)
     
    stokrotka76 and ryba4862 like this.
  3. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Kara xDHappy i Ty macie szczęście ,że się znaleźliście xD
    Dobrej nocki :)
     
    lisica122 and stokrotka76 like this.
  4. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Cóż byliśmy sobie pisani:) xD
     
    ryba4862 and stokrotka76 like this.
  5. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Moi rodzice też mieli Maksia :) był to bokser, który uwielbiał dzieci. Teraz nie mają psa bo codzienne spacery i opieka nad zwierzakiem to w ich wieku duże wyzwanie ale mają papugę nimfę :) [​IMG]
     
    ryba4862 and Kazik like this.
  6. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór wszystkim :)

    Stokrotko , faktycznie :) z nimfą na spacer nie trzeba wychodzić a jej towarzystwo jest całkiem miłe :)

    Kara , mam nadzieję ,że event udało Ci się zakończyć w całości :)

    Uciekam na mecz :)[​IMG]
     
    Kazik and lisica122 like this.
  7. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry:)

    Jak tam oglądanie meczu Wam minęło?

    Eventu rybko nie skończyłam całego, ceny miały niby spadać w ostatnim dniu eventu a tu całkiem odwrotnie wyszło,poszybowały w górę i to bardzo.

    Nie mam jednego itemu na pnącze(zresztą cudownego pnącza,jeszcze nie odkryłam) i sadzonek.

    Ale to co najważniejsze to zdobyłam.

    Na drugi raz trzeba się lepiej przygotować do takich niespodzianek cenowych:)

    Miłego dnia życzę:)
     
    ryba4862 and Kazik like this.
  8. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Mecz był emocjonujący .Wynik też całkiem niezły :)

    Kara ,brakujacy item kiedyś na GT zdobędziesz .Ceny były faktycznie szalone .
    Sprzedawałam co się dało , bo zapasu zwierzaków nie miałam .A z Sg u mnie też zawsze kiepsko , taka rozrzutna jestem xD
    Miłego popołudnia :)
     
    carlain21, Kazik and lisica122 like this.
  9. Kazik

    Kazik Zaawansowany

    Hej...piłkarskie emocje mnie też nie omineły :) najważniejsze, że nie przegraliśmy a mecz uważam za udany.
    Event goni event a ja osiołków mam niewiele, super paszy tez i chyba z kolorowaniem osłów poczekam :)
    Karolinko G&T to lekarstwo na wszystkie braki, najwazniejsze, żeby mieć cos atrakcyjnego na wymianę :)
    Reniu ( teraz wiem jak masz na imie ) piecha masz cudnego :)
    Pozdrawiam :)

    A ten piękny bengal to dla Renaty, która teskni za swoim kotem bo Karolina i Stokrotka maja swoje kicie :)

    [​IMG]
     
    Last edited: Oct 15, 2014
    carlain21, ryba4862 and stokrotka76 like this.
  10. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Witam wieczorowo:)

    Ten event mnie zaskoczył,jak każdy,może prawie każdy myślałam,że w otatnim dniu ceny trochę spadną a były 2-krotnie wyższe niż w ostatnich 2 dniach trwania eventu.
    Ten item,którego nie mam,to najmniej punktów daje.
    A sadzonki cóż kot w worku,ale lubię odkrywać tajemniczości,te emocje mnie ominęły.
    A czy jak ma się cudowne pnącze to na "gałęzi" muszą znaleźć się wszystkie itemy by działało?
    Czy np. tak jak ja mam 2 itemy, to będę mogła ustawić i TPD będzie tylko z nich?
    Zobaczymy podczas G&T co będą chcieli za ten item.
    Może uda się zdobyć.

    Śliczne te koty bengalskie, nie wiedziałam,że są to takie "tygryski":)
     
    ryba4862 and Kazik like this.
  11. Kazik

    Kazik Zaawansowany


    Karolinko, te itemy ustawione na pnączu daja PD na bahame i muszą być wszystkie żeby zadziałało a ustawione pojedyńczo bez pnacza daja PD na farmę, Ten z tego eventu na pnączu daje 35X poziom co przy 90 poziomie daje ok 6.000 na Bahame więc warto chyba powalczyć o ten item :)

    Kotki bengalskie są cudne ale charakterki tez mają niczego sobie :)
     
    ryba4862 and carlain21 like this.
  12. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    To będę szukać w balonie podczas G&T:) o ile event się pojawi.
    Formułkę o itemach znam,dziękuję za szczegółowe wyjaśnienie, myślałam,że choć te 2 będą działać.

    Słyszałam o tej rasie kotów,ale nie widziałam jak wyglądają,kiedyś poszukałam w internecie i zobaczyłam,jak piękne mają umaszczenie:)

    Mój kot i psiak Happy(pokazałam jak wygląda) też mają swoje charakterki. Który zwierzak zresztą nie ma?
     
    ryba4862 and Kazik like this.
  13. Kazik

    Kazik Zaawansowany


    Będę trzymał kciuki za Twoje powodzenie w szukaniu itemu :)
    Twój piesek jest przeuroczy :)
    Bengale to raczej łobuziaki , i maja olbrzymi temperament w przeciwienstwie np. do persów , które sa spokojne i takie dostojne :)
    A charakter każdy zwierzak ma swój ale te zdecydowanie maja charakterki :D :D :D :D
     
    ryba4862 and carlain21 like this.
  14. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Ciekawa jestem czy będą oferty w ogóle tego itemu:)
    Nie wiem czy będę mieć to czego będą oczekiwać.
    Tak mój psiak jest śliczny, tak nieskromnie napiszę:)
    Ja mam kota persa, jest dokładnie taki jak w Twoim opisie:)

    Nie wiem,czy mam dobre przeczucie,ale tak zapytam,wydaje mi się,że miałeś kota tej rasy(bengalski kot) lub ktoś z bliskich ma/miał?

     
    ryba4862 likes this.
  15. Kazik

    Kazik Zaawansowany

    Masz bardzo dobre przeczucie...takiego kota ma mój brat :) jest piękny i lubie się z nim pobawic jak tam jestem bo Bazyl uwielbia sie bawic :)

    Miłego forumowania Karolinko....spadam juz...dobranoc :)
     
    ryba4862 and carlain21 like this.
  16. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Niespotykaną mają urodę te koty,są piękne.
    Bazyl,ładne imię:)

    Dobranoc:)

    Może rybka,Stokrotka zajrzą;)

    Kolorowych snów,nie ma nikogo wszyscy słuchają mruczanda;):)
     
    Last edited: Oct 15, 2014
    ryba4862 likes this.
  17. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Miłego dnia :) szykujemy się dziś do klonowania :D to mój ulubiony zaraz po GiT event :) dziś chyba się nie pobawię bo czasu niewiele ale chyba zdążę zanim event sie skończy.
    Powodzenia w kolorowaniu :D

    [​IMG]
    Ten bengal dla Renatki jest bosssski :)
     
    ryba4862 likes this.
  18. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Kaziku , ależ miłą niespodziankę mi zrobiłeś .Piękny ten kot xD:inlove:
    Osiołków też mam niewiele , kilka na próbę wrzucę do oaz , szału jednak nie przewiduję ;)
    Dziękuję za kota , mam teraz chociaż wirtualnego xD
    Pozdrawiam :)
    Kara , mruczanda nie słuchałam ;)w pracy byłam .Teraz idę odespać :sleepy:

    O i Stokrotka jest xD

    Miłego dnia wszystkim życzę xD
     
    carlain21 and stokrotka76 like this.
  19. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Jestem na moment :) wykorzystałam chwilowy dostęp do sieci a tak naprawdę to w pracy jestem ale ciiiiiiicho bo nikt dowiedzieć się nie może :)
    Nowa sukienka Renatko jest bardzo twarzowa, ledwo poznałam Ciebie :)
    Pa...do później :)
     
    ryba4862 likes this.
  20. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór :)
    Wrzuciłam 2 x do 4 oaz osiołki .Szału w przeskokach nie było .
    Poczekam cierpliwie na BB , aczkolwiek czasu za wiele nie będę miała .Jutro i w sobotę pracuję , połowę niedzieli prześpię :(
    Walczyć jednak będę , widzę tam gałązkę pnącza xD
    A , jak Wasze wyniki w klonowaniu ?
    Stokrotko , sukienka dzieło Edytki xD
    [​IMG]
     
Thread Status:
Not open for further replies.