SMOD_Casino

Discussion in 'Kto jest kim - ekipa' started by SMOD_Casino, Jun 5, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Na wszelki wypadek Tygryska nie pokażę ;)
     
    agucha31 likes this.
  2. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Jeszcze niczym w głowe nie oberwałyśmy to chyba nie jest tak zle nooo chyba ze jednak dalej celuje i celuje i trafić nie może dlatego nadal tak cicho siedzi :p
     
  3. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Może znalazł sobie lepszy cel niż my dwie? :D
     
    agucha31 likes this.
  4. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    hmmm tak myślisz? A ja myśle ze jednak dalej nie trafia xD Tak więc jesteśmy chyba bezpieczne
     
  5. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Na wszelki wypadek ukryję się w swoim łóżku :)
    Dobranoc :)
     
  6. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Dobranoc i do miłego klikania później no bo to juz dziś :)
     
  7. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Wyłaź Krzyś i opowiadaj co u Ciebie :music:
     
    agucha31 likes this.
  8. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Krzyś dalej poluje w krzaczkach i tylko lampkę zieloną zostawił zapaloną
     
  9. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    W krzakach nie siedzę ale wychodzi na to, że ja taki nieśmiały jestem :oops::cry:xDxD
     
    draculik34 and agucha31 like this.
  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    hmmm może nie tyle nieśmiały co własny domek gdzieś z daleka obserwujesz Juz myślałyśmy że na nas polujesz z jakiejś kuszy :p I kota miałam na zwiady wysłać ale ze leń to od wczoraj bardziej sie w kłębek stulił i tylko spojrzał zdziwiony :)
     
    draculik34 likes this.
  11. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Nieśmiały niekoniecznie ale może zapracowany :music: i dlatego rzadko można Cię zastać w domku :p
     
    SMOD_Casino and agucha31 like this.
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    albo tylko udaje zapracowanego :p ;)
     
    draculik34 and SMOD_Casino like this.
  13. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    hehehehe skąd wiedziałaś? ;):pxDxD
     
    agucha31 and draculik34 like this.
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    hmmm tak podpowiadał mój nos a on mało kiedy zawodzi :p :)
     
    draculik34 likes this.
  15. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Z takim nosem możesz zrobić dużą konkurencję naszej Wyroczni ;)
     
    agucha31 likes this.
  16. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    hiii no patrz nawet nie pomyślałam o zmianie fachu na wyrocznie :p
     
  17. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Nie wykorzystujesz odpowiednio swoich ukrytych talentów ;)
     
  18. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    hmmm chyba czas nad tym pomyśleć :p Albo zaczynać wykorzystywać albo może mundurek założyć :p
     
  19. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Akurat z tym nie sposób się nie zgodzić :)

    PS. Link nad sygnaturą ;)
     
  20. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    hmmm tylko wiesz ja taka grzeczna i spokojna (jak śpię oczywiście) :p ;) A mod czasem musi być ten niedobry i zły ;) Tak więc nie wiem czy to dla mnie.