TO NIESPRAWIEDLIWE

Discussion in 'Kluby użytkowników' started by WhateverHappenes, Aug 25, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Niesprawiedliwie może zalać sobie przez przypadek ciuchy..
     
  2. Mychor

    Mychor Generał forum

    Ciuchów nie zalałam...siebie też nie. Dziś niepokonana, triumfuję. W nagrodę mam potworne korki i niesprawiedliwie samochód mi się zepsuł
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Sprawiedliwie gratuluję zawodów:) A to drugie to rzeczywiście niesprawiedliwość nad niesprawiedliwości...
     
  4. Mychor

    Mychor Generał forum

    Lekko licząc 1500 zł w plecy.... puchar wart najwyżej 20 zł, można takie w Decathlonie kupić
    Wrr...... za 2 tygodnie maraton
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Wielce niesprawiedliwy ten Twój zawód-.-
     
  6. Mychor

    Mychor Generał forum

    Zawód na samochodzie wielce nie sprawiedliwy, natomiast forma rośnie i mnie to cieszy. Od 23 kwietnia orka na wyścigach - prawie w każdą sobotę i niedzielę jakieś zawody i tak "pędzikiem" aż do połowy lipca. Potem z miesiąc w miarę luzu i od końca sierpnia znów orka.
    Amatorskie uprawianie sportu sporo kosztuje i jeszcze się trzeba namęczyć - trochę to głupie, co? xD
     
    MOD_Zgredek* likes this.
  7. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Chodząca legenda forum

    Poproś zajączka o sprawiedliwy prezent :)
     
  8. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    to mimo wszystko niesprawiedliwe, że święta już się skończyły8)
     
  9. Maja

    Maja Czeladnik forum

    Niesprawiedliwe, że nie wszyscy świętowali. :mad: Ja byłam Kopcichem. :cry:
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Niesprawiedliwe, że święta były do bani u mnie (wszystko zepsuło się wieczorkiem):mad: Sprawiedliwym również nie jest, że życie jest niesprawiedliwe:cry:-.- Za to bardzo sprawiedliwie wracam do szkoły i jutro nie mam polskiego i angielskiego - dwóch przedmiotów, których nie lubię:p A prezentacje z HiSu poszły się bujać - najbliższa dopiero 24 kwietnia a miała być jeszcze jedna 21, ale wtedy gimnazja się egzaminują-.-
     
    Maja likes this.
  11. Mychor

    Mychor Generał forum

    Niesprawiedliwie byłam dziś 12h w pracy i jeszcze mam katar, a w niedzielę maraton...też niesprawiedliwy:mad:
     
    Maja likes this.
  12. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Chodząca legenda forum

    Maratony z natury rzeczy bywają bardzo niesprawiedliwe. 42 km dookoła miasta to się jedzie autem, a nie biegnie na nogach.
     
    Maja and wolf031973 like this.
  13. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    czy to jest ta sama Maja którą kiedyś wcięło z forum z okazji narodzin potomka?
     
    Maja likes this.
  14. Maja

    Maja Czeladnik forum

    Przykro mi, ale nie. Jednak to niesprawiedliwe. Jedni mają potomstwo :D , inni nie. :cry:
     
  15. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Chodząca legenda forum

    Sprawiedliwie ci, co teraz nie mają, mogą się jeszcze doczekać całego stadka :)
     
  16. Mychor

    Mychor Generał forum

    Niesprawiedliwie Ci, co teraz mają, muszą ogarniać to stadko i nie mają czasu dla siebie (pieniędzy z resztą też nie)
     
    wolf031973 likes this.
  17. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Chodząca legenda forum

    jak znaleźli sobie niesprawiedliwie drogie amatorskie uprawianie sportu, to nie mają ;)
     
    wolf031973 and Mychor like this.
  18. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    różne niesprawiedliwości nas dopadają :p
     
    wolf031973 likes this.
  19. Mychor

    Mychor Generał forum

    Z tego wszystkiego i tak najtańsze.... Znam takich, co"uprawiają" narty, żeby im kondycja nie siadła i urlopu wystarczyło (5x w roku po 1 tydz)... średnio licząc 20 tyś. ... u mnie - luzik, 5-6X w tygodniu + opłata za zawody + amortyzacja + zakup sprzetu + ew. leczenie - góra 3000 zeta rocznie (a dochodzą profity z ew. wygranych, darmowe starty itp....)
     
  20. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    czyli czysty zysk Mychorku :pi odlicz sobie jeszcze niewydane pieniądze na fitness w klubie
     
    MOD_Zgredek* and wolf031973 like this.