TO NIESPRAWIEDLIWE

Discussion in 'Kluby użytkowników' started by WhateverHappenes, Aug 25, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Biorąc pod uwagę planowaną zawartość tej zamrażarki, byłaby to wielka sprawiedliwość, żeby stała ona na miejscu ulubionego fotela męża ;)
     
  2. Mychor

    Mychor Generał forum

    Niesprawiedliwie - nie użyłam. Sprawiedliwie doprowadziłeś mnie do porządku!
    Bardziej przed komputerem - suma godzin spędzonych przed telewizorem w ciągu tygodnia to może łącznie 2.... obawiam się, że zamrażarka może stanąć na tym właśnie miejscu
     
  3. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    sprawiedliwie mam jutro i pojutro wolne :p
     
  4. Mychor

    Mychor Generał forum

    A ja mam bardziej sprawiedliwie :) od wczoraj mam zwolnienie na dzieciaki (rotawirusy) do jutra, a w piątek mam opiekę (szkoły strajkują)
     
    WhateverHappenes likes this.
  5. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Chodząca legenda forum

    W niedzielę zrób sobie sprawiedliwy dzień wolny i przyjedź na południe :)
     
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Niesprawiedliwie jutro mam normalne lekcje. Niesprawiedliwie rekolekcje od poniedziałku są 4 i 5 lekcja a w środę jeszcze 38)
     
  7. Mychor

    Mychor Generał forum

    W sobotę mam imprezkę z okazji (nieco spóźnionych) urodzin Młodej więc jak nadużyję to mogę nie dożyć nawet poniedziałku.....
     
  8. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Chodząca legenda forum

    oj, tam, wsiądziesz do pociągu i zanim dojedziesz, to Ci wszystko sprawiedliwie minie :p
     
    Mychor likes this.
  9. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Tylko nie zapomnij do tego pociągu miseczki zabrać ;)
     
    MOD_Zgredek* likes this.
  10. Mychor

    Mychor Generał forum

    A jak wsiądę do pociągu byle jakiego i miseczkę zabiorę bylejakją.... to co ja...[ciach] zrobię w kolejnym tygodniu????

    Wykropkowane słówko usunęłam, ponieważ nawet kropkowanych wulgaryzmów na forum nie piszemy.
    MOD_Zła
     
    Last edited by moderator: Mar 31, 2017
  11. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Chodząca legenda forum

    Jak to co? Sałatkę xD
    Z miseczki możesz zrezygnować jeżeli usiądziesz przy oknie, które da się otworzyć ;)
    A pociąg? Z Warszawy masz bardzo sprawiedliwe połączenie bezpośrednie. Przyjazd do Zakopanego o 7:54. Jak się zdecydujesz, to mogę nawet wyjechać po Ciebie na stację xD
     
  12. Mychor

    Mychor Generał forum

    Przeżyłam bo musiałam...dziś o 9 rano trening prowadzić w grupie biegowej Adidas - 25 km
     
  13. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Niesprawiedliwe to ,że do jakie wątku bym nie weszła to zawsze to co interesujące zostało już przez szanowne grono MODeratorskie ciachnięte -.-:p
     
  14. Mychor

    Mychor Generał forum

    Bo Mody jakieś przeczulone są, ja nie pamiętam, żebym coś niesprawiedliwego popełniła.... muszą mieć szklaną kulę w odczytywaniu kilku kropek po literze. Ja, parę lat temu w szaradziarstwie byłam w czołówce Polski, więc chylę człoa xD
    B..., w c... ja b.... u.....
     
  15. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Chodząca legenda forum

    Są dwa sprawiedliwe rozwiązania:
    1. Wchodź wcześniej -.-
    2. Dołącz do szanownego grona MODeratorskiego i sama ciachaj :p
     
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    To niesprawiedliwe, że zabraknie mi 4 sakw do końca eventu i pani od polskiego się na nas wyżywa.
     
  17. Mychor

    Mychor Generał forum

    To niesprawiedliwe, że dzisiaj w dwóch pracach i spotkaniach z dwoma Prezesami jestem zdeptana psychicznie... obrywam za nie moje błędy i za działy, którymi nie kieruję oraz za pracę, której nie mam w obowiązkach. Po 13h w pracy nawet nie mogę sie napić, bo jutro zawody.....
    chce mi się płakać, wymiotować i defekować jednocześnie, brzuch mnie boli, latają ręce i ogólnie - nawet weekend mnie nie cieszy :mad::mad::mad:
     
  18. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Chodząca legenda forum

    Sprawiedliwie napij się, wyśpij się i defekuj na zawody. Te pracowe i te sportowe :)
     
  19. Mychor

    Mychor Generał forum

    Sprawiedliwie mało piję, bo połowę rozlewam ze stresu....
     
  20. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Chodząca legenda forum

    Sprawiedliwie pij prosto z butelki ;)
     
    WhateverHappenes likes this.