Opinie Wrogie przejęcie

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by BA_Czerwona, Mar 29, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. jacekf

    jacekf Komandor forum

    ja juz sobie szyje u znajomego krawca taki zgrabny pasiak wiezienny......;) to tak na wszelki wypadek jesli nie uda mi sie splacic dlugu na farmie ................:pxD;) bedzie on gotowy jutro ok 12,00 , czyli event bede robil elegancko ubrany......... do tego bede mial czarna kawe i czarny chleb.........:p

    normalnie szok ..................................;)
     
  2. mar1sz

    mar1sz Okazjonalny autor

    ....no i następny ewent będzie do tyłu przez wypadajki:mad:.Gram kilka lat z przerwą ale dopiero ostatnio zaczyna brakować wypadajek:wuerg:.Zobaczymy...
     
    kybek93 likes this.
  3. zosinski

    zosinski Okazjonalny autor

    No xD Wreszcie moja piżama w paski się przyda xD Jak znam siebie to dług będzie wielkixD Mogę już dzisiaj iść do "KICIA"xD Tylko czy w "KICIU"będą chcieli ze mną gadać, gdy słoma będzie mi wystawać z butów??????;)
     
  4. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Witam :).
    Event oczywiście robię, bo moim zdaniem nagrody całkiem fajne :music:. Smucą mnie tylko dwie rzeczy:
    1. Bardzo żałuję, że ta gra w perły tylko będzie zajmować czas, a tak chętnie by człowiek pobawił się w coś innego, choćby była w nagrodę za wygranie jakaś drobna nagroda, bo tak to tylko denerwująca po kilku razach klikanka, która będzie zwalniać robotę. Dobrze, że chociaż tylko 25 razy wystarczy 8).
    2. Atmosfera na forum robi się naprawdę coraz gorsza :oops:. Rozumiem, że Gracze czasem nie wytrzymują i zaczynają słowne potyczki, ale żeby BA w takim tonie odpowiadała Graczomo_O, to mi się w głowie nie mieści o_O. Dobrze, że faktycznie mało dzieci bywa na tym forum 8).

    Trzymam kciuki za porządne wypadanie diamentów :).
     
  5. jwilczewska5

    jwilczewska5 Mieszkaniec forum

    czytam te rozmówki i część narzeka na sianie "badyla":cry:
    a podobna ta się nazywa farma = a co się robi na farmie - sieje i zbiera plony :music:
    prawda te nieznośne wypadajki lecą coraz marniej:(
    i ciężka dola biednego farmera:mad::inlove:
     
    kybek93, agni33 and ***kacper*** like this.
  6. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    Weź podaj namiary. Sądzę, ze większość będzie potrzebować. A facet robi zamówienia hurtowe?Bo za tydzień nas wszystkich za długi wsadzą
     
    kybek93, Frytka2012 and jacekf like this.
  7. jacekf

    jacekf Komandor forum

    to prywatny krawiec i nie robi hurtowo..... a wszystkich i tak nie dadza rady zamknac..... he he he ;):p
     
    kybek93, Nutka and niki1990 like this.
  8. Karen139

    Karen139 Baron forum

    Żebyśmy tylko bo banie nie zarobili...............bo jak się BP pomyli, to kto wie jak to sie moze skończyć.
    A swoja drogą juz teraz wiem, kto mi zajumał z farmy 5 itemów. PT ich przez tydzień szukało.............w końcu znaleźli i oddali...........a to już pewnie wtedy Don "Kanalia" buszował po moich polachxDxDxD

    Ewent robię oczywiście:p
    Dobry wieczór:)
     
  9. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Jacek, ja ci przestawie guziki w razie potrzebyxD, ale moze nie bedzie potrzebne,
    nie martw sie zrobimy jakos ten " ciezki" ewent;), i nie zostawimy dlugow po nasxD
     
    kybek93, visa77 and jacekf like this.
  10. melody28

    melody28 Wielki mistrz forum

    Przepraszam :oops:myślałam, że jedno słowo a zwłaszcza w tym kontekście nie zostanie tak wytknięte :oops: już weszłam na komputer i zrobiłam ,,wyszczególnione" inaczej, tym razem chyba legalnie ;) nie chce potem czytać postów ,,przegapiłam monetę i to wina całego świata" ....-.-
     
    kybek93 and Nutka like this.
  11. Karen139

    Karen139 Baron forum

    Frytka, wiem że po bananie .................ale pomyłki w BP się zdarzają............i;)
     
    kybek93 and Frytka2012 like this.
  12. .elom.

    .elom. Moguł forum

    Mój sposób na dług-zaciągnąłłem raz w amber gold a potem ucieklem.
     
    kybek93 likes this.
  13. MOD_DaMa

    MOD_DaMa Forum Moderator Team Farmerama PL


    Nie pisz proszę dużymi literami, na forum oznacza to krzyk. >>Regulamin forum<<
     
    Last edited: Mar 29, 2017
    kybek93 likes this.
  14. JohnLock

    JohnLock Hrabia forum

    Bry
    Ewent oczywiście robię, chociaż sianie wychodzi mi już bokiem...
    Zmieniam strategię zasiewu i teraz przynajmniej zasiałem badyl pod wypadajki na start, czego nie zrobiłem wcześniej i zabrakło kilkunastu eliksirów do kompletu misji w drugiej kolumnie.
    Oczywiście mam już przygotowane pieski co by pogoniły tego mafioza, a nad farmą lata stado wron i raportuje do centrali czy ktoś się nie czai w cieniu na moją farmę xD
    Powodzenia w ewencie.
     
  15. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Jak tu długu nie zrobić jak wszystkiego doglądać potrzeba.?

    Jednak nie mam się czego bać, na Prima Aprilis jestem przygotowanaxD
     
  16. julkalulka111

    julkalulka111 Książę forum

    Mój plan :
    2 dni siania na wszystkich polach z cjm i wodą ,/rozsiew SN, SNZ, woda, qpa/
    3 dzień sprawdzenie stanu wypadajek i wysianie cebuli na super polach z SN + kasztanek, młyn na całą parę 25 X 5 minut oraz
    oddanie wszystkiego do evenu. Nie mam kombajnu, więc muszę się szybko uwijać,żeby zmieścić się w jednym zakupie kombajnu i siewnika.
    Potem się okaże co z tego planu wyszło razem z długami, canalliami itp. :)
    Powodzenia wszystkim życzę :) :)
     
  17. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Ja też się przygotowałam xD
    Założyłam monitoring na farmie :D
     
  18. basia_z_

    basia_z_ Weteran forum

    W dobrym towarzystwie wszędzie dobrzexD
     
  19. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    W monitoring, to nie inwestowałam.
    W strategię bardziej tylko nie wiem czy dobrą.
     
  20. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Napisz kiedy Ci donieść cebulę,jak przyjdzie komornik czy weżmiesz kredyt
     
    kybek93 and =kalina= like this.
Thread Status:
Not open for further replies.