Opinie Wrogie przejęcie

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by BA_Czerwona, Mar 29, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    byle się nie okazało że do młyna wejść nie mogę.....;)bo gdzie bidulka worki ukręcę?????:cry:
     
  2. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim:)
    ten dlug to przeciez zartxD po zrobieniu 25 zadan zniknie;)
     
  3. JohnLock

    JohnLock Hrabia forum

    Event z sianiem nudny jak zawsze, za to pomysł oryginalny jak dla mnie z tym przejęciem farmy.
    Co tu dużo pisać jeszcze nie odpocząłem po ostatnim sianiu a tu trzeba zbierać siły na kolejną siejkę.
    Wykończą nas chyba, może jakieś dodatkowe dopłaty by się przydały w postaci florenów dla strudzonych farmerów którzy nie mają chwili wytchnienia i każde pole jest użytkowane non stop :p
     
  4. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Evencik nowy a jeszcze gumiaków po poprzednim nie wyczyściłam
    Super pnącze jest
    Siania sporo wypadajek sporo . Nie wiem czy nie zacząć lamentować ;)

    Wszystko do ogarnięcia :całkowita demolkę robię, gdyż u mnie problemy z wypadajkami to nie ma innej opcji
    Skupiam się w szczególności na wysianiu eventówki na wyspie bo tam mało mi wypada to sobie łąki wykorzystam do badyla, a
    na farmie sianie na wypadajki .

    Nie powinno być problemu z eventem przecież mamy do wykorzystania 5 łąk
    A dług jest czy nie ;) chyba tu właśnie jest zawarty żart prima aprilisowy :D Taka zabawa .
     
  5. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    Jest pomysł!!!! Objąć farmeramę systemem dopłat unijnych!!!!
     
  6. marynia53

    marynia53 Cesarz forum

    dług umorzą o potem się zobaczy co zrobiąxDxDxDxDxD
     
  7. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Te trzy muszelki przypominają mi taką oszukańczą grę na polskich bazarach :pxDxD tam można "pójść z torbami"
    Mam nadzieję, że tutaj z torbami nas nie puszczą, nawet jak tego długu nie spłacimy xDxDxD
    Całe szczęście, że są nagrody pocieszenia ;)
    Event oczywiscie robię, chociaż juz mam dosyć siania tysiecy tych samych roślin :wuerg:
    Nagrody spoko, pnącze też xD
     
  8. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Szkoda :( Długi należy spłacać i zabawa byłaby lepsza. Odnajdziesz perłę pod muszlą czy nie odnajdziesz nagrodę i tak dostaniesz....no bez sensu. Fajnie pomyślany event ale uproszczony strasznie by tylko farmerów nie zrazić:p. Farmer ma siać oddawać ....nie myśleć...nie marudzić:eek: Szkoda
     
  9. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Chodząca legenda forum

    Niestety, jak to dług, sam zniknąć nie chce...
    dług.png
     
  10. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    po evencie zniknie;)
    no bo jakby od niego zalezalo ukonczenie eventu to mielibysmy neverending story:pxD
     
  11. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    W drugim kroku:

    [​IMG]
     
  12. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    No to ładnie.... już się widzę za kratkami :pxDxD;)
     
  13. janekkostuchna

    janekkostuchna Chodząca legenda forum

    Super!! jak dług nie zniknie to tak jak w życiu, będę spłacał do wakacji a może dłużej :cry:
     
  14. jola0909g

    jola0909g Nadzorca forum

    Emilce chyba trudna rola mieszania nam w głowach przypadła:)
    przyjemnego tj. szybko zakończonego- eventu wszystkim życzę:)i obyśmy bez długów zostali :D
     
  15. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    bingoxD
     
  16. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Chodząca legenda forum

    Nie, tym razem nie gramy w bingo, tylko w muszelki :) Piszę tylko to, co widzę na testowym.
    No i przyznam Wam szczerze, że w pierwszej mini grze zastanawiałam się co to za szuflada... a to stolik z perłą ;)


    Majkax72, post zawierający sam cytat usunęłam.
     
    Last edited: Mar 29, 2017
  17. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    Dług na pewno zniknie po zakończeniu eventu.;) Więc tym nie ma się co martwić.
    Też robię demolkę. Zostawię parę warsztatów bo i tak produkcja tra, a wszystkie zagrody do paska. Drzew troszkę zostawiłam. Zobaczymy z czego będzie lepiej lecieć najwyżej się pozmienia.
     
  18. basia_z_

    basia_z_ Weteran forum

    Ja to często latam, a to do stodoły zaglądam, a to do młyna, wody podleję na roślinki. Tak że czarno ten swój dług widzę, nawet jak mi rozłożą na raty to mnie odsetki zjedząxD i pójdę z torbami..:cry: Ale event oczywiście robię, a co mi tam.
     
  19. dirkpitt

    dirkpitt Forum Pro

    jeżeli będą latać jak ostatnio to nie bedzie problemu , z trzech łąk wypadło około 120-150 na pierwszy raz .
    teraz mamy 5 łąk , wypadajek tylko 1000 szt. - pytanie jak ustawią losowość o_O
     
  20. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Mam to samo co Ty :) Przeskakuje z łąki na łąkę, sprawdzam czy marchewki równo rosną.....a może gdzieś trzeba podlać, gdzieś podsypać :) W myśl zasady "pańskie oko konia tuczy" :) Więc też z długów bym się nie wypłaciła. Tylko nie wiem dlaczego pracowity, roztropny farmer doglądający gospodarstwa miałby być ukarany i za coxD
     
Thread Status:
Not open for further replies.