Opinie Wrogie przejęcie

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by BA_Czerwona, Mar 29, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Chodząca legenda forum

    Witajcie Farmerzy,

    Uwaga Farmerze! Nabyłem prawa do Twojej farmy i teraz cała Twoja własność należy do mnie. Możesz kontynuować pracę, ale odtąd będę pobierał od Ciebie opłatę za wynajem... podpisano: Don Canalio Lasizzo

    1.jpg

    [​IMG]
    Czwartek 30.03.2017, godz. 14:00

    [​IMG]
    Środa 05.04.2017, godz. 14:00

    2.jpg 3.jpg

    [​IMG]

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    Last edited: Mar 29, 2017
  2. jaadao

    jaadao Wyjątkowy talent

    Nareszcie poradnik. To biorę się za przygotowania eventowe.
     
  3. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Sakwę z klejnotami daje się, aby zacząć mini grę,tak?
     
    kybek93 and seler70 like this.
  4. puszapek1

    puszapek1 Analityk forum

    witam,jakie przygotowania duza ilosc durnej rosliny ,nic ze stodoly,mozna na spiaco zbierac i siac,nie przepadam za masowkami,ale event oczywiscie zrobie
     
    kybek93, Nutka, gretag and 1 other person like this.
  5. ruda7

    ruda7 Czeladnik forum

    kiedy jestem uzależniona od zaglądania do mlyna i stodoły :D
     
  6. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    25 kroków każdy za worek czyli 25 x 40 wypadajek = 1000szt
    25 x 750 rosliny =18750 rośliny eventowej
     
  7. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Czyli potrzeba tysiąc wypadajek i 18 750 roślinki.Sporo.
     
    kybek93, FarmaNirvany and seler70 like this.
  8. zletrafileskotku

    zletrafileskotku Nadzorca forum

    Nagrody średnie..bym powiedziała...
     
  9. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Tak mi się wyliczyło, że eventówki potrzeba 18750 a lśniących klejnotów 1000
     
  10. dirkpitt

    dirkpitt Forum Pro

    Tylko dodam ,że trzeba 6.5 razy zasiać całą farmę z chm na małych polach .
     
  11. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    a co to dla nas??? Jak zwykle zainteresowanie budzi wypadalność.
     
    kybek93, gretag and seler70 like this.
  12. mara

    mara Forumowy żółtodziób

    ewent ciekawie się zapowiadający:) ciekawe jak będą lecieć wypadajki ,tak na moje oko to troche sporo trzeba uzbierać8)
     
  13. seler70

    seler70 Chodząca legenda forum

    no właśnie wysiać eventówkę to nie problem , tylko czy wypadajki będą leciały tak jak ostatnio ?
     
    kybek93, FarmaNirvany and gretag like this.
  14. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Event trwa tydzień,roślina 6h,więc robię na 3 polach.Nie usuwam niczego.
     
    kybek93 likes this.
  15. Ciapciak1703

    Ciapciak1703 Ekspert forum

    Wypadajki pewnie będą rzadsze, skoro aż z tylu pól będą wypadać, roślin sporo, ale jak można sadzić wszędzie, to uzbiera się szybko. Oczywiście mini gry, pewnie i tak nie będzie można "formalnie" wygrać (już widzę te narzekania, "dlaczego nigdy nie wygrywam"). ;)
     
    kybek93, FarmaNirvany and gretag like this.
  16. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam ranne duszki,;)
    ewent ciekawy, przynajmniej nowa zabawa, rozni sie od innych, :), moze nie bedzie tak zle;)
    przynajmniej mamy pole do popisu, siejemy na wszystkich polach, a wypadajki, hmm, poczekamy, zobaczymy;),
    te muszelki ciekawe, nie damy siexD
    Pozdrawiam i powodzenia;)
     
  17. Daisy44

    Daisy44 Półbóstwo forum

    Średnie czy nie ale jest pnącze całkiem dobre i dodatkowy item do poprzedniego pnącza. Robię
     
  18. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Też tak wyliczyłem :). Ogólnie to event polegający tylko na sianiu i zbieraniu wypadajek, gierka w sumie nie wiem po co, bo nie bardzo widzę sens długu, który musimy spłacać, nie ma nic o konsekwencjach niespłaconego długo (chyba że przeoczyłem), jak dla mnie sztuka dla sztuki i tyle w temacie:p
    EDIT: No tak, zapomniałem, że ten dług to żart Prima AprilisowyxDxD
     
    Last edited: Mar 29, 2017
  19. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    To tak jak ja. Czyli potrzeba ok. 11 zasiewów.
     
    kybek93 and gretag like this.
  20. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    No wlasnie a co z tym dlugiem bedzie? Chyba cos zostalo pominiete.
     
    kybek93, gretag and bacowa70 like this.
Thread Status:
Not open for further replies.