Opinie Wiosenne porządki

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by TL_Mouse, Mar 21, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. anika1k

    anika1k Młodszy ekspert

    dziękuję wam dobre duszyczki doniczka się robi :)
     
    xBabciaEwa likes this.
  2. krupeczka87

    krupeczka87 Forumowy żółtodziób

    Huraaaa - ukręciłam 3 doniczkę - 10 sekund przed 14. Dziękują za pomoc :D
     
    adikamila and Tralanetka like this.
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Posty, które niczego do tematu nie wnosiły usunęłam.
     
  4. visa77

    visa77 Komandor forum

    finish eventu jest taki ze brakło eliksiru na 3 ostatnie doniczki xDa reszta zrobiona 149/150 xDxDxD
     
    adikamila and Tralanetka like this.
  5. agni33

    agni33 Wyjątkowy talent

    no i stanelam na 59 po prawej mojej. lewe ukonczone hmm. poszlo mnostwo SN i nie skonczylam
     
  6. klaudiaibartek

    klaudiaibartek Młodszy ekspert

    event miał chwilę opóźnienia na start a skończyli o czasie zmarnowane 3 doniczki - bravo bp.
     
  7. barbieexd

    barbieexd Okazjonalny autor

    Ja dokładnie tak samo, tylko że moje już się nie chciały "dostarczyć" :( no i nie ukończyłam tak, jak chciałam..
     
  8. adikamila

    adikamila Nadzorca forum

    Rzutem na taśmę w ostatniej minucie zdobyłam trzeci item :D Oczywiście do pnącza nie dobrnęłąm ale chociaż TPD będą regularnie zasilać moje konto :) Event oceniam pozytywnie, jestem zadowolona :D
     
    KarinkaP and freska_kreska like this.
  9. rosingspark

    rosingspark Aktywny autor

    Oczywiście ,że wystartowała około 10-15 minut później , powinni umożliwić oddanie posiadanych rzeczy
    zero uczciwego podejścia do graczy
     
  10. argus.2000

    argus.2000 Aktywny autor

    no to jak z tym opóźnieniem było czy nie , bo jakaś cisza nastała . Modzi coś zadziałaja ?
     
  11. kadriaaa

    kadriaaa Aktywny autor

    6 gotowych donic i o 14:00 lipa - nie można było oddać . A opóźnienie było .
     
    kazak9, klaudiaibartek and agni33 like this.
  12. duringd

    duringd Zaawansowany

    149/150.
    Przyzwoity wynik. :)
    [​IMG]
     
    gadek, Anhedrea and freska_kreska like this.
  13. agni33

    agni33 Wyjątkowy talent

    no ja jeszcze za floreny konczylam donice ;)
     
  14. -marta197-

    -marta197- Młodszy ekspert

    Ważne, że pnącze zdobyłaś, za chwilę kolejny event - tym razem lepiej się przygotujemy i zorganizujemy, trzeba jakoś ten wypadajkowy terror przełamać:) Za późno zaczęłyśmy działać - trzeba było od pierwszego dnia. Ale - jak to mówią - mądry Polak po szkodzie:)
     
    agni33 likes this.
  15. agni33

    agni33 Wyjątkowy talent

    oczywiscie :) i z takim wsparciem jakie otrzymalam, to juz zaden eventniebedzie mi straszny ;) wyplukalam sie z ponad 500 SN , na liczniku 0 he he , ale tak , pnacze zdobyte .
     
    Tralanetka and -marta197- like this.
  16. -marta197-

    -marta197- Młodszy ekspert

    A następnym razem - działamy od pierwszej sekundy:) Na pewno final będzie z uśmiechem na ustach. Dobrze, że już po evencie, bo własnie do pracy musze wychodzić:)
     
    agni33 likes this.
  17. Anuszki

    Anuszki Półbóstwo forum

    Napiszę krótko... nie jestem zadowolona z tego eventu
     
  18. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Napiszę krótko - jestem zadowolona , ale dobrze , że już się skończył .
    Czekamy na następny i przygotujcie się dobrze , bo łatwo nie będzie .
     
  19. klaudiaibartek

    klaudiaibartek Młodszy ekspert

    empatia całą buzią - by miło napisać:(
     
  20. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Hmm... "od pierwszej sekundy" to co najmniej o dobę za późno ;)
     
Thread Status:
Not open for further replies.