Opinie Wiosenne porządki

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by TL_Mouse, Mar 21, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. SperanzaE

    SperanzaE Baron forum

    Koniec! Jeszcze kilka dodatkowych zadań zrobiłam ale to już wszystko w tym evencie.
    Z zagród najbardziej ucieszyły mnie wydry, których dotąd nie miałam. A drzewka, jak drzewka. Bez rewelacji.
    Wszystkie pola już ustawione na tryb "normalny", same drzewka, zagrody i warsztaciki.
    I chyba na razie dam sobie spokój z eventami. Jedynie na BB będę uważać.
    A wiosenne porządki były całkiem ok i z wypadajkami jakoś nie miałam problemu.
     
  2. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ostatnie spotkanie z Łeasiem Ukończy:

    [​IMG]
    Będę tęsknić 8)
    Fanty czekają w pasku na wysyłkę do przyjaciół.
    Letarg :inlove::inlove::inlove:
     
  3. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Spokojnie jak na wojnie. ;)xD
    Uszlachetnioną cebulę mam i kilka zielonych kropelek też. ;)xD
    Jak będzie potrzeba to nie zawaham się użyć,
    a na razie jeszcze prawie 70 godzin do końca, więc się bujam.
    Roślinki mam w komplecie, a o 17.00 zbieram cebulę i ruszam do przodu. :)
     
  4. Daisy44

    Daisy44 Półbóstwo forum

    Z 3 łąk goździków z dopalaczami kasztankowymi na małych:eek:o_O wypadło mi 30+40+43 Robię 4 brakujące doniczki i jadę dalejxD teraz mam cebule na dużych z dopalaczami i truskawki na małych (1 pole - bez dopalaczy poza wodą) bo potrzebne do rzemiosła;)
    Edit: lewa 48, prawa 61 i znowu czekanie:eek::p ale... 13 zadań do pnącza:D
    Póki co nie mam ochoty przeliczać tego na wypadajki;):pxD
     
    Last edited: Mar 25, 2017
  5. freska_kreska

    freska_kreska Fanatyk forum

    Ktoś mi kradnie lilie przez płot ... Zabrakło mi 4, więc posiałam na 2 polach, czyli byłam 6 do tyłu a powinnam dostać 18, teraz liczę i wychodzi, że 21 do tyłu będę jeszcze : ( Przyznać się KTO? : D


    To czekanie mnie zabija ...
     
    Nutka likes this.
  6. przefarmer

    przefarmer Okazjonalny autor

    No i 13 eliksirów mi wypadło z jednej łąki lilii, więc to nie reguła
     
  7. kkwaczka

    kkwaczka Okazjonalny autor

    Od początku eventu wypadło mi łącznie 582 wypadajki, a na noc coś długo rosnące zobaczymy jak będzie.
     
  8. freska_kreska

    freska_kreska Fanatyk forum

    Denerwująca jest ta loteria ... raz 8 raz 18 z takiego samego układu pól ... nie powinno tak być.
     
  9. nika0008

    nika0008 Okazjonalny autor

    hej słabo z tymi eliksirami , coś mi się wydaje ze zadanie nie będzie skończone....szkoda, a co siać aby wypadało więcej ...
     
  10. -Gargamel-

    -Gargamel- Analityk forum

    Jeszcze 32 eliksiry i fajrant!
     
    aleksandra and freska_kreska like this.
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Bognagaja za złamanie niżej podanego punktu Regulaminu forum otrzymujesz punkty karne i blokadę konta na forum:

    Zapraszam również do zapoznania się z Regulaminem forum, ponieważ:

    1.1. Regulamin

    Użytkownik forum zobowiązany jest do przestrzegania Regulaminu forum oraz postanowień OWH. Nieznajomość obowiązującego Regulaminu nie zwalnia od odpowiedzialności w sytuacji, gdy użytkownik go złamie.

    Twój post usunęłam, z uwagami do pracy Moderatorów zapraszam do PT, tutaj poradnik: Pomoc Techniczna.
     
  12. kasiag33

    kasiag33 Moguł forum

    Kupiłam zielone kropelki :mad:A taki był ze mnie chojrak na początku ewentu, że łatwe xD
     
  13. alusoo

    alusoo Zaawansowany

    Mam takie pytanie: mam 460 eliksiru ,10 doniczek zrobionych,nie wiem ile jeszcze wypadnie eliksirów ale to bez znaczenia bo ile wypadnie to wypadnie. Nie wiem czy robić lewą stronę całą,czy obie równolegle a może prawą jako pierwszą też całą. Zwracam się z tym pytaniem do bardziej kumatych graczy niż ja. Wszystkie inne potrzebne rzeczy do ewentu mam w komplecie.Czekam na odpowiedz od ekspertów----Z góry dziękuję
     
  14. freska_kreska

    freska_kreska Fanatyk forum

    To chyba zależy na jakich nagrodach Ci zależy, ja zrobiłam najpierw prawą, ponieważ chciałam koty : )
    Edit: oczywiście chodziło mi o lewą stronę : )
     
    Last edited: Mar 25, 2017
  15. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Koty są z lewej...
     
    aleksandra and -norbijas- like this.
  16. -Gargamel-

    -Gargamel- Analityk forum

    Przeanalizuj sobie tabelę z nagrodami, która dostępna jest w poradniku. Zobaczysz co ci się lepiej kalkuluje. Czy prawa, czy lewa stronaxDxDxD
    Właśnie odpaliłam pnącze i wiecie co dostałam jako farmerskie wyposażenie? 25 qpyxDxDxDxD
     
    Majeczka13 and aleksandra like this.
  17. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    26 doniczek ukręciłam,,,czyli 14 brakuje,,ale super,,chyba dam radę,,jupii
     
  18. alusoo

    alusoo Zaawansowany

    Moje gratulacje! nagroda pełen wypas.
     
  19. -Gargamel-

    -Gargamel- Analityk forum

    Na bezrybiu i rak ryba.
     
  20. freska_kreska

    freska_kreska Fanatyk forum

    Jestem kobietą, mówię prawa - jadę w lewo :D
    Dzięki za zwrócenie uwagi :D

    za 16min zbiór róż, za 47 min zbiór róż ... 450 wypadajek potrzebnych, może wylecą na raz? xD
     
    Last edited: Mar 25, 2017
Thread Status:
Not open for further replies.