Opinie Wiosenne porządki

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by TL_Mouse, Mar 21, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Nie chcesz wiedzieć co sobie wyobraziłam xD:cry:
    pnącze hula :p do końca z jednej strony 15, z drugiej 10 znaczy z górki ;)
     
  2. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Bo słabo wypada, a jest z nim misja i na targu bardzo drogi :). Ja mam w razie co 2 pasze dla aksolotla na zachętę, ale widocznie za mało, żeby go skusić :D. No i lubię mieć po jednej zagrodzie czy drzewku :music:.
     
    Renia1920 and gadek like this.
  3. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    bo rodzi się w bólach czyli bardzo długo - 1 na dobę a do spółdzielni do misji potrzeba go sporo :oops:

    aa to były ts-y w evencie zapomniałam - idę wystawić może i ja basen trafię :D
     
  4. MOD_DaMa

    MOD_DaMa Forum Moderator Team Farmerama PL

    Last edited: Mar 24, 2017
  5. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    Na baha dostałam znowu 2 razy pomarańczowe Pandy. No ilez można poszły do paska bo mi wiatrak nie wyrabia z kręceniem dla nich paszy a gdzie reszta.
    Zagrody farma: pancerniki i pomarańczową postrzygalnię owiec.
    Sadzonki baha:guawa xxl, durian i wygięta
    Sadzonka farma: glicynia, kawahaki xxl
    Więc sadzonki super. teraz tylko 20 wypadajek. 1 doniczka ukręcona brak jeszcze 4 żeby ruszyć dalej.
     
    Nutka likes this.
  6. robert_k

    robert_k Czeladnik forum

    wiadomo może czy te roślinki eventowe zostają w grze?
     
  7. magros

    magros Nadzorca forum

    witam strasznie slabo z wypadajka z jednej strony na malych polach z rozy 10 szt to koszmar
     
  8. freska_kreska

    freska_kreska Fanatyk forum

    Ile wypada wam eliksirów z małych pól obsianych liliami? :)

    Edit:

    Jeśli chodzi o postępy po prawie już całym dniu siania to:
    skończyłam krokusa yeeeee! :D
    ALE! Na noc na 202 polach sieje lilię i rano mam roślinkę eventową skończoną.
    Wypadajek brakuje 540 ale jeszcze zbiór lilii i truskawek - zobaczymy :)
     
  9. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    zbierałam teraz 3 łąki i 22szt wypadło.
     
  10. freska_kreska

    freska_kreska Fanatyk forum

    A jakie masz puchary? Mi z leśnej polany wypadło 15 eliksirów :eek:

    PS. Który masz lvl?
     
  11. -Gargamel-

    -Gargamel- Analityk forum

    Nie, roślinki nie zostają. Zawsze czytaj poradnik. Po evencie nastąpi wymiana na PD i SG.
     
    MOD_DaMa likes this.
  12. przefarmer

    przefarmer Okazjonalny autor

    Z jednej łąki obsianej liliami [małe pola z CMJ, czyli 202 pola, zbiór po 4 sztuki z każdego] wypada mi zazwyczaj około 10 eliksirów, dla porównania z krokusów na tej samej powierzchni- ostatnio wypadły mi 3 xD

    Puchary w drzewie na 24%
     
  13. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Ma ktoś metodę na obudzenie 2 sąsiadów, żeby prezent wysłali ?
    Roślina w komplecie. Posiane na noc róże, te dzikie :)
     
    kacper_07 likes this.
  14. freska_kreska

    freska_kreska Fanatyk forum

    Matko, jaka różnica!! Ja mam 28% no i jak pisałam - wypadło 15. Za 50 min sprawdzę, czy to jednorazowy prezent, czy jednak normalna liczba eliksirów :)

    Wymienić na lepszy model :) Ja tak zrobiłam i nie narzekam :D
     
    kacper_07 likes this.
  15. MOD_DaMa

    MOD_DaMa Forum Moderator Team Farmerama PL

    Roślinki po Evencie zostaną wymienione

    Wiosenna lilia

    [​IMG]
    Różowy krokus



    [​IMG]
     
  16. -Gargamel-

    -Gargamel- Analityk forum

    Proponuję obdarować takiego sąsiada prezentami przez 5 dni z rzędu, jeśli nic z tego nie wyjdzie to chyba tylko pożegnać się. :cry:
     
  17. przefarmer

    przefarmer Okazjonalny autor

    Jak zbiorę następne pole lilii, też jedno 202sztuki małych to dam znać czy u mnie tendencja sie utrzymuje, bo wynik 10 to ostatni, jaki pamiętałam, zobaczymy czy to reguła :)
     
    kacper_07 and freska_kreska like this.
  18. MOD_DaMa

    MOD_DaMa Forum Moderator Team Farmerama PL

  19. freska_kreska

    freska_kreska Fanatyk forum

    Z 202 pól truskawek = 9 eliksirów :D
    z 201 pól lilii = 8 eliksirów, czyli rozpieścili mnie jednorazowo :(

    Może wcale nie trzeba siać długorosnących skoro 9 z 3h rośliny wyleciało ... :D
     
    Last edited: Mar 24, 2017
    Nutka likes this.
  20. kacper_07

    kacper_07 Ambasador forum

    Jeszcze chwila i ewent przejdzie do historii;) dokladnie za 3minuty finito:D czas poleniuchować:p
     
    Nutka and freska_kreska like this.
Thread Status:
Not open for further replies.