Opinie Wiosenne porządki

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by TL_Mouse, Mar 21, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Witam obecnych. Pracowicie podliczyłam ile czego brakuje mi do pełni szczęścia . I tak: krokusa brak 1170, lilii brak 1956 ,
    eliksiru do doniczek i do zadań brak 770 - 94 = 676 sztuk . Zielska to mięta z bubrem, ale te "flakony" brr. :p Zostało ok. 96 h do końca, czyli 4 dni. Norma dzienna u mnie, to 169 sztuk. Nie chce być inaczej. Kasztankiem nie dysponuję niestety.-.- Potrzebne będą spore ilości super nawozu, tak czy siak. Na polach mam ostatni zasiew krokusów, a potem to białe:wuerg:...no i uszlachetniona cebula do..oporu z SN. No i jak tu żyć ??
    :cry:xD
     
    freska_kreska likes this.
  2. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    witajcie :)
    u mnie prawie równo po obu stronach, bo 48/47
    jeszcze 4 dni eventu więc myślę, że obejdzie się bez kasztanka
    przyznam tylko, że jestem zniesmaczona różowymi kotami w nagrodach:oops:
     
    Nutka, Frytka2012 and gadek like this.
  3. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim !
    Ja też , wychlapałam sp. żeby je zbudować i po co ?
    Stanęłam z zadaniami i postoję jakiś czas , bo 11 doniczek potrzebuje , a wypadajek brak .
    Lilie na polach , a ja czekam cierpliwie na zbiór .
     
  4. freska_kreska

    freska_kreska Fanatyk forum

    za to ja się cieszę z kotków bo w czasie BB w ogóle nie mam szczęścia chociaż ~400 SP zawsze wkładam, a i tak nie jestem w stanie oddać do misji kotów powyżej 6 zadania ...
     
  5. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    osz właśnie mnie oświeciło że nie musze robić 150 zadań :D Kozisława zrobię do kotów, a Aureliusza do 3x złoty banan (o ile się da) :D eeeeeee to luz :D

    prawie wyrównałam 48/47 czy do pnącza brak tylko 25 zadań :D ooooo az mi sie humor poprawił :D teraz prawej strony nie tykam a lecę po koty. a potem tyle co zrobię to moje :D aż idę sobie kawkę zrobić. 5,5h laby

    Lilia zasadzona, brak mi 1tys. :D
     
  6. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    U mnie za 9 min zbiór białego kwiecia i jeszcze 3 zbiory jutro w południe powinnam skończyć z sianiem,krokusa mam już potrzebną ilość wypadajek na stanie mam 951 kwiatu jabłoni mam ponad stan jeszcze tylko brakuje mi 5 kwiatów wiśni,na noc w młynie nastawie 40 doniczek i jutro zacznę oddawać do zadań. Mam nadzieję,że uda mi się w niedziele skończyć o ile wypadajek nie zabraknie :)
     
    xBabciaEwa and freska_kreska like this.
  7. jola0909g

    jola0909g Nadzorca forum

    witam
    a ja jeszcze stoję tzn. zadań nie ruszyłam...kasztanka też... roślinek brak, mało czasu to głównie długoronące siałam, tyle co pierwszego dnia eventowych nasiałam...
    do końca brak
    5360 lilii -posiane więc za niecałe 4h będzie brakło tylko 3132
    1980 krokusa
    527 wypadajek
    do pnącza brakuje 220 krokusa, 1452 lilii, 177 eliksirów...czyli jutro wieczorem będzie:D...o ile o czymś nie zapomnę;)
    powodzenia:)
     
    Last edited: Mar 24, 2017
  8. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    [​IMG]


    Ale to frajda wreszcie odpocząć od sianka , koty dalej budzą delikatny niesmak , podwójne itemy petardy też.
    Plus : zawsze dzięki takim ruchom można wyciągnąć konstruktywne wnioski na przyszłość.
    Gratulacje dla skończonych , powodzenia pozostałym:).


    Bry weekendowe:D.
     
  9. justi_j

    justi_j Młodszy ekspert

    a u mnie wypadajki słabo "lecą", poradzicie proszę jak przyspieszyć- co siać?
     
  10. nikolcia30

    nikolcia30 Mistrz forum



    nawet nie wiesz jak się cieszę że Ciebie oświeciło bo tym samym momencie to Ty oświeciłaś mnie xD:D

    w tej sytułacji jest szansa że pnącze zdobędę a bez podwójnych itimów się obejdę :)
     
  11. iga1011

    iga1011 Forumowy żółtodziób

    co to są te petardy??
     
  12. przefarmer

    przefarmer Okazjonalny autor

    Ja jak zwykle zaczynam dzień koło 12 xD i mój status na start dzisiejszego dnia to:

    wyprodukowane niecałe 2600 każdej z roślinek

    niecałe 400 wypadajek

    wyprodukowałam więc w sumie około 40% dóbr eventowych [na oko]

    część z tego już włożyłam w zadania, więc zrobione 42/36

    Dzisiaj zbiorę jeszcze 2xlilię i 3xkrokusa, na noc znowu posieję na jednej łące lilię, a na drugiej jakąś cebulkę może :music:
    na trzeciej na stałe baobaby i bawełna, żyto czy inne cosie na małych polach.
     
    Tralanetka likes this.
  13. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    dokładni :D jak wpadną banany to super jak nie to mówi się trudno. Naprawdę od razu humor lepszy, a i słońce wyszło zza chmur xD przypadek??
     
    Tralanetka likes this.
  14. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Minęły dwie doby ewentu i stoję na 48 kilometrze, blokada dróg trochę potrwa. ;)xD
    Na polach króluje już tylko cebula, myślę, że do niedzieli. :)
     
  15. Tralanetka

    Tralanetka Analityk forum

    Następny Łeaś do kompletu ..;) Naści xDIle tak orientacyjnie zużyłe(a)ś SN? xD U mnie sporo poszło podczas nietoperzy pełniowych, całe szczęście, że mam kilka baobabów nawozowych, inaczej nie dobrnęłabym do końca z wiosennymi porządkami. Stoję na 48/36. Powód zawsze ten sam. Wypadajki:cry:xD

    I gratuluję oczywiście. Tempo masz niesamowite. :)
     
    Last edited: Mar 24, 2017
    zzizzie likes this.
  16. nemo75

    nemo75 Stały bywalec

    błagam o pomoc ...co siać żeby wypadąły wypadajki bo w tym tempie nie mam szans ...z białych kwiatów ,drzew ,zagród i paru warsztatów z 3 polanek dostałam .....16 wypadajek
     
  17. Daisy44

    Daisy44 Półbóstwo forum

    W sumie mam 93 zadania zrobione:D Ale teraz trochę postoję bo potrzebuję wypadajek na 12 doniczek +2x60 szt:cry: Na polu arbuz i róże żeby iść spać o ludzkiej porze i wieczorem chyba goździki dam:music:
     
  18. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    mi z białych i drzew poleciało raz 40 i przed chwilą tylko z białych 34. A jak tam puchary?? Na jakich polach siejesz?? Ja na małych z wodą (bo kupa teraz droga :D)

    wystawiłam 4 zagrody ts'owe(zobaczymy jak będą z nich lecieć wypadajki) i dwa "toi toje" ciekawe co tam jest :music:
     
    AnnDżelina likes this.
  19. przefarmer

    przefarmer Okazjonalny autor

    na ile masz puchary?
    siej na małych coś, co rośnie możliwie najdłużej, np. żyto, jęczmień, bawełnę, ew. cebulę, czosnek, maliny etc. [zalezy co masz dostepne]. Na noc, w dzień możesz siać eventówki. Z CMJ oczywiście.
     
  20. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    no niemożliwa jesteś

    Łeaś pd jeszcze zaliczył z pól przy okazji i w dodatku skończył to dobra krzyżówka jest ;)
    kurcza ja jeszcze xD

    krokusa eventowego mi brakło xD

    ktoś mi urwał pod płotem -.-
     
Thread Status:
Not open for further replies.