Opinie Wiosenne porządki

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by TL_Mouse, Mar 21, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Pędzę za Wami, event robię oczywiście, poradnika nie czytałam i dotarłam do 15 kroku po obu stronach:p oczywiście zamierzam zdobyć pnącze, co sobie będę żałować ;)
     
  2. Karen139

    Karen139 Baron forum

    Ewent się robi /krokus wysiany/ białego badyla skończę jutro.
    Wypadajki wypadają jak sobie chcą...........ale do końca masa czasu, więc problemu nie widzę.
    Filmiki oglądam i kinopunkty zbieram, póki za zachodnią granicą jestem.
    Dobry wieczór Wszystkim;)
     
  3. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    osz.... a już miałam popcorn robić żeby do kina lecieć xD

    za 40 min zbiór Lili z głównej łąki :D to wtedy coś ruszy. Aaaaa nie przecież muszę zostawić na siew na małych polach. I masz Ci babo placek.
     
  4. MOD_DaMa

    MOD_DaMa Forum Moderator Team Farmerama PL


    diduś6

    Twój post usunęłam jako spam.
     
  5. zletrafileskotku

    zletrafileskotku Nadzorca forum

    Hm..niby event prosty, niby wszytsko okej, ale baaardzo mi on nie idzie, wypadajki prawie nie lecą..zero na stanie i po 30 po stronie prawej i lewej zrobione, :p
     
    kacper_07 likes this.
  6. kacper_07

    kacper_07 Ambasador forum

    Szybko:) łatwo:), ale już nuda się wkradła do ewentu:sleepy: 100 już pękła:D w sumie ewent już sam się dopełni. Lekki hamulcowy w postaci wypadajki oczywiście daje się we znaki(zwyczajnie się skończyłyxD), ale nie mogę narzekać, bo jak do tej pory idzie pozytywnie;)
     
    Nutka likes this.
  7. dziubekjack

    dziubekjack Mieszkaniec forum

    skrypt mi nie dopisał brakujących kwiatów jabłoni, czy ktoś z was też tak ma?
     
    Nutka likes this.
  8. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Evencik powolutku się toczy ;). Wypadajek ponad 330, kwiatki już w tysiącach, jutro może skończę z krokusem, a pojutrze z liliją :). Niestety, mimo ogłoszenia, nadal nie dostałam wszystkich kwiatków jabłoni :(, trzeba jak zwykle przestać liczyć na BP i posadzić te 7 brakujących jabłonek ;).
    Pozdrowienia dla Wczasowiczek Gosi i Carlain ;) :inlove:.
     
  9. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    tak,mnie też nie dopisal
     
  10. Bilonge

    Bilonge Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam
    Ja sobie zaszalałem i skonczyłem event, który był wyjątkowo łatwy. Sąsiadki proszę o skrzynki bo drewna brak.
     
  11. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Mnie również nie.Ale nawet na to nie liczyłam i już wczoraj postawiłam brakujące jabłonki.
     
    gadek and Nutka like this.
  12. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    skrypt zawsze dopisuje przy pierwszym logowaniu,,;) wiec wylogujcie sie
     
  13. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Z 10 razy się przelogowałam od ogłoszenia.Trudno i tak mi nie zależy.Byłam pewna,że nie dopiszą.
     
    Nutka and -norbijas- like this.
  14. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    przelogowanie to nie jest ponowne zalogowanie;) sprobuj sie wylogowac i ponownie zalogowac
     
  15. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    To też.Przeglądarkę też wyłączałam.I to nie dla farmy,tylko odchodząc od laptopa.Nie jestem w ogóle zaskoczona.
     
    Nutka and -norbijas- like this.
  16. morellaa

    morellaa Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam:)
    Właśnie się zalogowałam i czytam,że dopisano kwiaty jabłoni,niestety nie mnie:oops:.Zastanawiam się czy pisać do PT,czy po prostu wystawić jeszcze raz te 32 jabłonki.....
    Lelije i te drugie już w komplecie,brakuje mi jeszcze około połowy wypadajek,a jutro odblokowuje mi się kasztanek to zakończę event.Powodzenia życzę!
     
    bacowa70, Nutka and -norbijas- like this.
  17. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    No wiesz co, jak mogłeś, nie dołuj sąsiadki :pxD
    ja ledwo zaczęłamxD
     
  18. asia1106

    asia1106 Wyjątkowy talent

    U mnie to samo , nadal nie mam kwiatów jabłoni wrrrrrrrrrrrr:mad:
     
    Nutka, morellaa and -norbijas- like this.
  19. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    czyzby kolejny blad;)
     
    Nutka and morellaa like this.
  20. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Norbi nic nie działa.Wszystko zrobiłam i nie ma. Chyba krowa zjadła:p
     
Thread Status:
Not open for further replies.