Opinie Wiosenne porządki

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by TL_Mouse, Mar 21, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. marciaaa84

    marciaaa84 Książę forum

    Rozsiej ta krotsza zanim Cie Morfeusz porwie. Jablonki i wisnie wystaw. A na noc- wiadomo cos dlugasnego o ile znowu rano do pracy nie wstajesz :) Takie rady Tobie niepotrzebne bo stary rolnik z Ciebie xD
     
    Anuszki likes this.
  2. SirMarkIIII

    SirMarkIIII Stary wyjadacz

    Instrukcja przeczytana, kapsel zrobił pss, do roboty :D
     
  3. marciaaa84

    marciaaa84 Książę forum

    No to dajesz, eliksiry leca elegancko..powodzenia
     
  4. Bilonge

    Bilonge Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam
    Pozostało jeszcze nasiać 1810 białej roślinki i event przejdzie do historii. Lewa strona zaliczona. W sumie 102 zadania zrobione a farma przywrócona do porządku
     
  5. SirMarkIIII

    SirMarkIIII Stary wyjadacz

    Lecą prosto do pyska :D
     
  6. marciaaa84

    marciaaa84 Książę forum

    Twoje byc moze..moje leca do stodoly

    niech bedzie, ze leca tam gdzie chca :D
     
  7. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    u mnie za 13 minut urośnie krokus, wypadajek mam 257, krokusa 1966, lilii 810-zaraz ją zasieje na noc
     
    gretag, Frytka2012 and marciaaa84 like this.
  8. Anuszki

    Anuszki Półbóstwo forum

    Rano wystawiłam jabłonki i wiśnie, sieję obydwie roślinki podlałam SN ;) tak na rozruch :D
    Dziękuję :)
    Ps. eliksiru 60 sztuk
     
    gretag, Frytka2012 and marciaaa84 like this.
  9. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Eliksiru 126 szt choc jeszcze cos dzis wpadnie bo jakiś zbiór jeszcze czeka :) szału nie ma może ale też bez tragedii Zobaczymy jak będzie jutro :)
     
    gretag and Frytka2012 like this.
  10. marciaaa84

    marciaaa84 Książę forum

    Ja czekam na krokusa..za dwie i pol godziny bedzie ponad 2000. Wiosenna lilie bede siac na noc. Pierwszy raz nie moge narzekac na wypadajki..owszem z jablonek xxl nie wypadly na poczatku eventu- to jednak nie problem- wypadna jutro, pojutrze...;)
     
    Frytka2012 likes this.
  11. Anuszki

    Anuszki Półbóstwo forum

    No ja właśnie szukam kwiatu wiśni i jabłoni, zmartwiłam się, dobrze że doczytała i mi ulżyło ;)
    Dużo macie tych drzewek? Może powinnam dokupić ?
     
    gretag likes this.
  12. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    280 eliksirów, 4278 krokusów i 232 lilie, ktore już rosną na polach ;)
    idę spać, za 5 godzin pobudka xD
     
    gretag likes this.
  13. marciaaa84

    marciaaa84 Książę forum

    Kwiatu jabloni potrebujesz 32 sztuki, kwiatu wisni 37. Mozna sobie spokojnie na te dni eventowe rozlozyc. :)
     
    gretag likes this.
  14. 11eveline

    11eveline Książę forum

    Postawiłam tylko xxl czyli po 10 sztuk. Ale z kwiatem wiśni i jabłoni miałam to samo. Dopiero jak doczytałam.....Wypadajek mam sporo -tak więc event powinnam zakończyć dość szybko.
     
    gretag likes this.
  15. marciaaa84

    marciaaa84 Książę forum

    Tak, jesli chodzi o wypadajki to jest naprawde dobrze tym razem- zupelnie inna sprawa niz z ostatnim eventem dotyczacym pelni. Ci ktorzy maja dostep do roslin, ktore trzeba oddac z magazynu- nie powinni miec problemu z ukonczeniem :)
     
    gretag likes this.
  16. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No tak sobie właśnie pomyślałam,, że jak będziemy tak chwalić ze całkiem ładnie te wypadajki lecą to i jeszcze nam kurek przykręcą :p Ostatnio było narzekanie ze mało i mało to o dziwo odkręcili i zostały one podwojone to oby teraz z radości nie zrobił sie smutek i oby czasem kurka nie przykręcili
    A w temacie za pół godz ostatni zbiór i na noc na 7 godz roślinki aby na rano zbiory były :)
     
    gretag and agni33 like this.
  17. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Hej Wojtku :)
    To koty już Twoje, szybciutko Ci to poszło :) gratki.
    U mnie dopiero 15/15 tak po równo idę.

    i po nocnym zbiorze jest 27 po lewej i 20 po prawej :) brakło krokusów.
     
    Last edited: Mar 22, 2017
  18. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    Hejka
    sąsiadów robotnych mam... że hej
    a ja poczekam jednak na na oddanie mi moich wiśni i jabłek
    do jutra sobie poczekam...a co..
    dobranoc...
     
  19. małgoos

    małgoos Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witajcie po na obecną chwile mam 27/36 nie wiem czy to duzo czy mało
     
    gretag and Frytka2012 like this.
  20. -Kejtiiiii-

    -Kejtiiiii- Forumowy żółtodziób

    a jakie macie pola do uprawy?
    duze pole czy wydłuzone zbiory i super pole ?
     
    gretag likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.