Opinie Wiosenne porządki

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by TL_Mouse, Mar 21, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Ciapciak1703

    Ciapciak1703 Ekspert forum

    Oby nie przykręcili kurka jak im mało koszyków będzie schodzić. :p

    Już mam komplet niestety. :(
     
    gosiagosia60 likes this.
  2. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    bo jest kolejny blad w grze,,,
    zgodnie z niemieckim OO w takim wypadku nalezy pisac do Pt dolaczajac do korespendencji screen paska zdarzen...
    cytat,,ktory powyzej przetlumaczylem
     
  3. jaadao

    jaadao Wyjątkowy talent

    Tak się właśnie zastanawiam czy dostanę do rozsiewu 5 krokusików......Jeśli nie, to nie ma sensu rozsiewać tylko jednej roslinki.
     
  4. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    E tam.
    Wszyscy zawsze o tych kurkach, głównie przykręcanych.
    Może moja baza danych szczęśliwa, a może ja się gry od dobrych specjalistów uczyłam, nie wiem...
    ... w każdym razie mnie te ich kurki nie robią krzywdy.

    Norbi na posterunku ;)
    Rany boskie ale im się wszystko sypie, aż mi ich żal ;)
     
  5. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    a cos trzeba robic,czekajac na zbiory,,;)
     
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Za 1 h 16 min będzie rozsiana lilia a potem biorę się za krokusa i na noc sieję coś, co urośnie do 6-7 rano:music: Oby jak najszybciej wysiać eventówy (200 SN na rozsiew to jednak dość sporo, ale warto) i nadgonić eliksiry:)
     
    kacper_07 likes this.
  7. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Upiecz sobie jakieś ciasto z kulinarnego xD
    Czekanie na zbiory jest najgorsze... jak ja lubię moje sekwoje :inlove::inlove::inlove:
     
  8. gadek

    gadek Fanatyk forum

    A wylogowałaś się? U mnie czasem, jak mam wszystko wysiane, to po przelogowaniu odrazu dają,nie po 5 godzinach.

    Jeszcze trochę i znów trzeba nazwę wielkich drzew wymyślić,baobaby,sekwoje to co teraz będzie:music:
     
  9. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    ciasto? wole cos tlusciejszego:pxD
    jeszcze 30 min i zamykam dzis farme
     
  10. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No nie mów, sekwoje wchodzą do gry...? o_OxD

    Tłuściejsze też tam znajdziesz ;)
    Nie zamykaj farmy, na posterunku masz być 8)

    W temacie to za 20 minut dorasta mi to dłuższe białe na sterydach, tego, na fosfatach.
    Później z bólem serca przejdę wreszcie na przygnębiające małe pola i machnę w miarę szybko jeden zasiew tego fioletowego, a na noc znowu to białe.
    Te zadania robię na bieżąco, więc nie wiem, ile badyli trzeba będzie jeszcze wysiać... ale nie przewiduję nadmiernego zużycia kuponów.
    Takie eventy to ja lubię xD
     
  11. Ciapciak1703

    Ciapciak1703 Ekspert forum

    Ale nie wszyscy ironicznie. :p Roślinki będą za pół godziny i potem zasiewam systematycznie, by całe pola kwieciem zakwitły. ;)

    W ogóle jedna jabłonka nie dała kwiatka, osz Ty niegrzeczna... o_O
     
    Last edited: Mar 22, 2017
    Nutka likes this.
  12. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum

    komplet kwiecia na doniczki czeka w młynie ino brak tych eliksirów :)
    więc jak ma być taktycznie, to na noc jakieś długorosnące i za dwa dni będzie jak znalazł xD
     
  13. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    A ile tych doniczek trzeba. ? Mam 15 w młynie do przygotowania,ale pasza dla kangurów się jeszcze kręci:)
     
  14. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    to mam iną stodołę dzis.
    zawsze było w innych, teraz mam z eventowych tylko wypadajkę
     
  15. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Grasz od dwóch miesięcy, tak...?
    Szczerze podziwiam twoją orientację w forumowych klimatach, doprawdy wyjątkową.

    Dobra, 52 zadania z głowy.
    Fioletowy badyl będzie za trzy godziny, bo zwykłej kupki za taką kasę to mi się nie chce kupować.
    Na noc pójdzie biały badyl...
    ... i tak dalej aż do skutku.
    Jak mi ktoś coś przykręci, to najwyżej przyceluję jeszcze odrobiną fosfatów.
    Zawsze jest jakieś wyjście.
     
  16. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Do całości potrzeba 40 doniczek.
     
    Nutka likes this.
  17. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Mod DaMo-Nie przesadzasz troszkę?To 1 zdanie było i prawie w temacie,bo dotyczyło wysyłania wypadajek.:( No i w temacie-0:18 do zbioru i idę spać :p
     
    Nutka, Karen139 and gadek like this.
  18. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    To spokojnie dam radę jutro ukręcić a później pójdzie pasza dla zwierza.

    Dziękuję:)
     
    Nutka likes this.
  19. Tralanetka

    Tralanetka Analityk forum

    Ja się pogubiłam.Aby zapełnić pasek postępu robi się 120 zadań. Ok. Ale aby dobrać się do atrakcyjnej, różowej zagrody, czy do bananów
    trzeba zrobić nadprogramowe, bo summa summarum ( podsumowując ) zadań jest 75+75 = 150. I nie wiem, czy ilości produktow do eventu są policzone na 120 zadań, czy na 150. ?? Kto mnie oświeci. Zzizzie . Może Ty ..:cry:xD Ratuj mnie niebogę ;)
     
    agni33 and zzizzie like this.
  20. nltog

    nltog Aktywny autor

    Powiedzcie ile rośnie ta eventowa roślina 7h z pnączem, plackiem i bukietem (plus oczywiście SN, kupiszczem i woda).
     
Thread Status:
Not open for further replies.