Opinie Wiosenne porządki

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by TL_Mouse, Mar 21, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ja za 10 minut zbieram lilie i przechodzę na małe pola
    jade do dentysty, potem na trening i akurat o 20 mi urosnie mi krokus :)
     
  2. allasad

    allasad Forum Pro

    kwiat jabloni mam tak trza 32 mam 30
    kwiat wisni trza 37 mam22 drzewa jeszcze rosna
    elikksiru mam 142
    lilia i rozowe rosna .
     
  3. zochaoo

    zochaoo Czeladnik forum

    skąd wziąć kwiat wiśni i jabłoni ???????????
     
  4. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Z jabłoni i wiśni.Zajrzyj do poradnika.
     
    Nutka and gadek like this.
  5. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    no i mam roślinki na małych polach :)
     
  6. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    W temacie - wypadajek prawie 200,roślinki rosną,6 jabłonek xxl czeka na zbiór,bo nie wierzę,że nam oddadzą te kwiatki,które powinny wypaść,a nie wypadły.

    Edytowałam, cześć postu który nie był w temacie Eventu usunęłam

    MOD_DaMa
     
    Last edited by moderator: Mar 22, 2017
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Wyleciało tylko 100 eliksirów - to chyba jest ten nieszczęsny haczyk-.-
     
    Furiouss likes this.
  8. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    Krokodylek75 post usuwam i upominam słownie tym razem.
     
  9. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    xDxDxDdobre

    ja mam 70 eliksirów i dopiero przyszłam i dopiero zacznę

    nie wiem o co kaman ale drzewka się spisały wiśnie i jabłka są :)
     
  10. gadek

    gadek Fanatyk forum

    Jaka oszczędność pnączowa:D
    [​IMG]
    To ta ciuchcia ruszy dopiero po piatym evencie?
    [​IMG]
     
  11. jaadao

    jaadao Wyjątkowy talent

    Żeby nie było nudno -zamiast cebuli na SP (uruchomiłam kasztanka i całą potrzebną resztę) posiałam z rozpędu kalarepę w danym momencie niepotrzebną mi do niczego. Na tym samym polu miałam do zebrania za16 minut rozmnażane krokusy. I zeby nie marnować czasu na długorosnącą kalarepę i posiać na jej miejscu cebulę na wypadajki usunęłam pola . Oczywiście usunęłam również przy tej okazji 10 pól z krokusami . Na chwilę obecną mam sporo wypadajek i ani jednego krokusa. Czekam na zasilenie stanu do 5 sztuk. Pośpiech jest dobry przy łapaniu pcheł a nie w grze. Wszystkim życzę powodzenia i miłego popołudnia
     
    visa77, allasad, Nutka and 1 other person like this.
  12. MOD_DaMa

    MOD_DaMa Forum Moderator Team Farmerama PL

    Posty nie wnoszące nic do tematu wątku, usunęłam jako spam.
     
  13. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Na to wygląda.Ciekawi mnie tylko ten pierwszy item,z pandą,który wymieniony jest z nazwy.Ale go nie mamy,nie możemy teraz zdobyć,prawda?
     
  14. gadek

    gadek Fanatyk forum

    W poradniku jest ta panda z watą,bo ten event ma swoje pnacze,a to dla pandy jest kupne :) Po 10-tym kroku będzie.

    EDIT: o właśnie zdobyłam :)
    [​IMG]
     
    Nutka and Karen139 like this.
  15. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Za jakieś 40 dni będziemy cieszyć się tym pnączem ,
    oczywiście jak nie będzie jakiś niespodzianek typu''kup ogromny koszyk ,bo tam znajdziesz potrzebny item na piątą chmurkę'' ;)

    Nie na darmo nazywa się słodka ''niespodzianka '' :D nigdy nie wiadomo co to za niespodzianka może być
    Podoba mi się to to pnącze
     
  16. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    możemy pandziocha jest w tym evencie :)

    może mam mało eliskiru ale drzewka się spisały mam 60 kwiatu jabłoni i 50 kwiatu wiśni :D
     
    panoramaogrodnicza, Nutka and gadek like this.
  17. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Jak zdobyłaś?Pogubiłam się :(
     
    gadek likes this.
  18. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia


    Słodkie drzewko dostajesz po zrobieniu 10 zadań ;).
     
  19. gadek

    gadek Fanatyk forum

    Oddając towar w obecnym evencie:) Po 10-tym kroku jest item.
     
    Nutka and foczunia84 like this.
  20. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Aaaa,no tak,już doczytałam.Jakieś zaćmienie mnie złapało.Dziękuję :)
     
    gadek likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.