Opinie Wiosenne porządki

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by TL_Mouse, Mar 21, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ewent robię bez SN, na początek mam 140 eliksirów, 36 kwiatów jabłoni i 29 wiśni. Nie jest źle. :D
     
    agni33, __BiAłY__ and agniecha$ like this.
  2. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    kochani, ile rosną roslinki z wodą i kupką? skleroza....8)
     
  3. julkalulka111

    julkalulka111 Książę forum

    Nabrałam rozpędu i zebrałam kasztankowe pnącze , więc musiałam wysiać cebulę, miałam mało SN, więc szarpnęłam się na ten największy koszyk, a że tam było również dużo kwiatków, to rosną sobie już na małych polach. Wypadajek mam 900, myślę ,że reszta wyleci z eventówki. Item z kosza całkiem ładny. :), ale musiałam na niego trochę czekać, bo "coś" nie dało mi go od razu, dopiero po interwencji :)
    Wszystkim życzę dużo wypadajek /najlepiej bez kasztanka/ i szybkiego skończenia eventu. :)
     
    __BiAłY__ likes this.
  4. fankaromka

    fankaromka Wielki mistrz forum

    różowy krokus-2,53
    wiosenna lilia-5,03
     
  5. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    dziekuję pięknie :inlove:
    muszę ustalić sobie jakiś plan działania
     
  6. __BiAłY__

    __BiAłY__ Komandor forum

    Witam:) 165 eliksirów wzrostu na poczętek, ale byłem przygotowany od ponad dwóch dni goździki na SP sobie dojrzewały;) Teraz dopiero posadziłem jabłonki i wiśnie na jednym polu i podrasowałem je " turbo zośką" A więc zbiór jabłonek jeszcze dzisiaj, a wiśni jutro w sam raz o 5 rano przed pójściem do pracy:sleepy:Powodzenia Wszystkim;) Hej
     
    Last edited: Mar 22, 2017
  7. poziomkowaMarjola

    poziomkowaMarjola Aktywny autor

    Dlaczego nie można pisać do pomocy technicznej , stale jakieś błędy.
     
  8. Farmani15

    Farmani15 Weteran forum

    Hmmm błąd błędem pogania........... posiałam 2 roślinki razem na dużych polach z wszelkimi nawozami itd.......
    zebrałam jednej 70 szt, a drugiej90 szt
    Kto mi odpowie na to pytanie - dlaczego tak się stało?
     
  9. agni33

    agni33 Wyjątkowy talent

    haha no nie dziala, ale dziala na plony ;) one tez dlugo rosna, pozdrawiam


    btw drzewka sa podlane
     
    ***kacper*** likes this.
  10. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    moze jednak nie podlałaś supernawozem Zosi? albo CMJ się skonczyl?
     
  11. MOD_Scarlett

    MOD_Scarlett Guest

    Nie rozumiem, zależy w jakiej sprawie chcesz wysłać zgłoszenie do PT. To Ogłoszenie mówi w jakiej sprawie pisać nie należy.
     
  12. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    Hejka,
    wie ktoś gdzie są pochowane kwiaty wiśni i jabłoni?
    Przez te błędy badziewia muszę pilnować....eh
     
  13. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Do eventu się kompletnie nie przygotowałam miałam zwierzaki na łąkach, jabłonie i wiśnie, tylko na pojedynczych polach goździki to wypadajki pięknie się spisały:)

    Teraz sieję goździki z kasztankiem. Połowę choć wypadajek sobie zbiorę:)

    W stodole, tam gdzie wszystkie wypadajki:)
     
    Nutka, __BiAłY__ and MamiKar like this.
  14. Farmani15

    Farmani15 Weteran forum

    siałam siewnikiem , pryskałam nawozem siewnikiem a tą 4-o godzinną zebrałam wcześniej kombajnem i otrzymałam 70 szt a tej drugiej 90 -śmieję się do lapka jak głupia do sera:D:D:D
     
  15. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    to nie mam pojęcia xD
     
  16. ***kacper***

    ***kacper*** Baron forum

    Jeżeli piszesz i nie wysyła tzn. , że masz za mało znaków. Nie pamiętam ile - chyba 140 musisz mieć.
     
  17. florentyna

    florentyna Analityk forum

    stodoła w innych
     
  18. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Śliczna grafika eventowa:)

    Taka bajeczna:)
     
    Nutka likes this.
  19. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    I start eventu był taki jak z przyjściem wiosny - spóźniał się xD
    Kwiatów jabłoni i wiśni mam
    fajnie leciały ;) mogły by tak sypać eliksiry xD
    Eliksirów 145 szt.
    Teraz eventówka potem pomyślę czy coś długiego na wypadajki czy najpierw ubierać potrzebne zielsko .

    Powodzenia :)
     
  20. Farmani15

    Farmani15 Weteran forum

    Za chwilę kolejny zbiór zobaczę na ile teraz okantuje mnie w krokusach:pxDxD


    Sumiennie dopisało-hahaha
     
Thread Status:
Not open for further replies.