Opinie Wiosenne porządki

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by TL_Mouse, Mar 21, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. florentyna

    florentyna Analityk forum

    to jest dziwne, ja też mam 153 sztuki :) synchronizacja? :)
     
    gretag likes this.
  2. dariaurbanczyk

    dariaurbanczyk Forumowy żółtodziób

    Pisze że i z podstawy i z ulepszeń ale jak mam 10 wiśni zsadzonych parę normalnych, XL i XXL i dostałam tylko 7 kwiatów wiśni... Wypadalność 100%? Jakoś tego nie widzę...
     
    gretag likes this.
  3. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    U mnie eliksiru 108 , miałam posadzone 3 jabłonie XXL i nie mam żadnego kwiatu :wuerg: a miało być 100 % a z 5 wiśni XXL dostałam 8 kwiatów.
     
    gretag likes this.
  4. Farmani15

    Farmani15 Weteran forum

    MOD_Scarlett - może zamiast ciasteczkami się delektować to poprostu "wyżej" zgłosić że jest błąd
     
  5. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    zawsze przed zbieraniem, na poczatku ewentu nalezy odswiezyc, albo sie przelogowac i nie bedzie problemu ;)
     
    gretag likes this.
  6. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Do Ekipy , dajcie łaskawie info czy pójdzie skrypt dopisujący kwiaty z jabłoni XXL dla tych co zebrali , czy nic z tego i dalej trzymać je na polu w oczekiwaniu na naprawę ?
    Zdaję sobie sprawę , że jest Was bardzo mało i macie pełne ręce roboty z moderacją , ale mimo wszystko liczę na szybką odpowiedź i z góry dziękuję.
    Oczywiście wiem , że Wy wiecie i czekacie 8).

    Ciasteczka .... zapomniałem , genialne xD:cry:xD:cry:xD.
     
  7. przefarmer

    przefarmer Okazjonalny autor

    146 wypadajek na start [a nie wszystkie baobaby juz dojrzały], kwiaty wiśni i jabłoni poleciały 100%, pierwszy rozsiew zrobiony, więc za 1h i 2h pierwsze zbiory i po 90 sztuk każdej roślinki będzie gotowe. Potem planuję jeszcze jeden rozsiew na dużych polach z SN, ale juz bez Zośki, czyli po kolejnych 1 i 2 h będę miała w sumie po 354 każdej rośliny i przesiadam się na małe pola, bez SN.
     
    amber♥ and gretag like this.
  8. Anormalia

    Anormalia Stały bywalec

    Nic się nie stało, Polacy, nic się nie stało:D
     
  9. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    wyczyściłam przed eventem , pozbierałam- w dzienniczku są zapisane kwiaty wiśni i jabłoni ( jabłoni mniej mimo ze drzew było na całość ) były również eliksiry ..nigdzie nie mogę ich znaleźć :) aż boję się zebrać z głównej i leśnej ..i co mam zrobić kto mi to odda ..równie dobrze mogłam rano zebrać i nie czekać na event :( mam screna że wyleciało ale nigdzie tego nie ma

    [​IMG]
     
  10. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    u mnie sa wypadajki w stodole w zakładce inne
     
    agni33 and gretag like this.
  11. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dopiero wróciłam do domu i włączyłam kompa. Ciasteczka i temp czyszczone na bieżąco, wiec to nie wina kompa ;)
     
  12. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Więc co?Z xxl nie wylatują?Bo mnie właśnie zabrakło 6 kwiatów jabłoni,a miałam 6 xxl.
     
    gadek, agni33 and benia like this.
  13. Farmani15

    Farmani15 Weteran forum

    Witaj Kasieńko -bo cosik mnie trafia jak są takie błędy a mi się tak bardzo spieszy że.........
    Teraz czekam na kwiatki jabłonki ze swego ogrodu......:)
     
  14. jacekf

    jacekf Komandor forum


    ja mialem posiana goryczke na malutkich polach / 1x1 /.
     
  15. Listonosz2011

    Listonosz2011 Okazjonalny autor

    U mnie na 32 jabłonki wyleciało 15 kwiatków jabłoni...
     
  16. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    u mnie nigdzie nie ma - tylko w tym dzienniczku ..chyba przepadło ale napisałam do PT ..tylko nie wiem czy zbierać resztę ??
     
    benia likes this.
  17. benia

    benia Fanatyk forum

    u mnie z jabłonek xxl 0 polecialo a wporadniku jest że kwiatki lecą z podstaw i ulepszeń
    xxl jabłoń to chyba uleprzenie ??????8)
    czyszczenie ciasteczek nic nie pomogło :(jak zawsze babol goni babol:(
    czemu mnie to nie dziwi-.-
    a miało być tak pięknie i kolorowo:wuerg:
     
    amber♥ and .Magda60. like this.
  18. marciaaa84

    marciaaa84 Książę forum

    U mnie to samo. 4 jablonie xxl- ani jednej wypadajki. -.- Z dwoch wisni xxl wypadly 2, czyli sie zgadza.
     
    benia likes this.
  19. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    to się pewnie prędzej doczekasz tych prawdziwych niż eventowych xD u mnie też mała jabłonka jest więc coś tam tez będzie xD

    Idę zrobić kawę na odstresowanie xD

    Zużyłam trochę sn i dobiłam do 500 eliksirów, przynajmniej tego nie będę musiała pilnować :p
     
  20. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    jest OO na de..
    oficjalnie przyznaja sie do bledu z wypadaniem kwiatkow z jablonek..
    http://de.bigpoint.com/farmerama/board/index.php?threads/verzögerung-eventstart.58081/#post-2721769
     
Thread Status:
Not open for further replies.