Opinie Wiosenne porządki

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by TL_Mouse, Mar 21, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    a czemu zebrałaś nie sprawdzając zegara? :p
     
    agni33 likes this.
  2. johanaa1988

    johanaa1988 Analityk forum

    już jest
     
  3. ruda120

    ruda120 Ekspert forum

    juz jest zegar - ale czy to oznacza ze mozna już zbierac?
     
  4. Farma_Piotra

    Farma_Piotra Analityk forum

    I jak jest Kwiat jabłoni miało być 100% wypadajki i lipa nie było ale oszustwo
     
    babydelfi likes this.
  5. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    juz jest, i wypadajki tez leca:),
    z 10-u zebranych jablonek, na probe, dostalam 10 wypadajek:)
     
  6. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Zebrałam.151 wypadajki.Ale nie wszystkie jabłonki dały kwiatka,zabrakło 6.
     
  7. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    i znowu kicha >:(>:(>:(
     
  8. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    u mnie było 100%, mam tyle ile potrzeba
     
  9. Biegan1973

    Biegan1973 Forumowy żółtodziób

    ale nie ma roslinek eventowych
     
  10. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    u mnie juz roslinki zasiane, ide nalesniki robic:p
     
  11. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    U mnie wszystko normalnie działa , ale chwilę to trwało .
    Przeloguj się .
     
  12. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    a czy tylko u mnie nie ma kwiatu jabłoni? miałam ponad 100 jabłoni xxl i żadnej wypadajki?
     
  13. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    135 wypadajek :D
     
  14. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    a gdzie macie wypadajki w zakładce inne bo szukam i nie widzę a w dzienniczku zdarzeń były ( zrobiłam screna) jak ich nie znajdę to piszę do PT
     
  15. -marta197-

    -marta197- Młodszy ekspert

    Ja również nie dostałam ani jednego kwiatka jabłoni, kwiaty wiśni dopisało normalnie.
     
  16. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Wszystkowiedząca wyrocznia

    Event w pasku jest, wypadajki są ale badyla do siania nie ma -.-
     
  17. Megan

    Megan Komandor forum

    U mnie wszystko stoi w miejscu, tylko kwiatek się kręci i nic się nie dzieje....czekam, ciekawe ile czasu się zejdzie z czekaniem.
     
    babydelfi likes this.
  18. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    no mam tak samo, kwiatu wiśni 98, a łąka była pół na pół wiśnie i jabłka
     
  19. Farmani15

    Farmani15 Weteran forum

    To mam jeszcze lepiej-z 18 jabłonek mam tylko 6 kwiatki -wygląda na to że z xxl-ek kwiatki nie lecą>:(>:(>:(
    Co ja głupia zrobiłam??? Co teraz???? Nie wiem:oops:>:(>:(
     
  20. Farma_Piotra

    Farma_Piotra Analityk forum

    Spoko mam podobnie i czekam na wyjaśnienia
     
    gretag likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.