co się stało

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by elcia1951, Mar 17, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    A sprawdzałaś wtyczkę AFP, masz aktualną i nieuszkodzoną wersję? Próbowałaś może odinstalować i ponownie zainstalować? Korzystasz z adresu, który wyżej podał hlnrys (dziękuję) ?
     
    fg-1 likes this.
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Spróbujemy inaczej.
    Stronę pewnie otwierasz przez zakładkę.
    Najedź na nią i zamiast otwierać kliknij PPM.
    Z menu wybierz "właściwości, lub "edytuj" w zależności od przeglądarki.
    Powinno być coś takiego:
    [​IMG]

    [​IMG]

    Jeżeli w adresie występuje zbitka WP jak niżej:

    http://farmerama.wp.pl/?ticaid=118cfe&_ticrsn=3

    To ten adres usuń i wpisz ten:

    https://farmerama.bigpoint.com/

    Zatwierdź zamiany.
    Trochę to na okrętkę, ale powinno zadziałać.

    Prościej chyba usunąć zakładkę wywalającą do WP i dodać nową z adresu BP.

    Co do wylogowywania, polecam Operę.
    Kiedyś też FF mnie wywalał, teraz mam spokój.
    Opery używam tylko i wyłącznie do gier on-line.
     
    ***kacper*** and fg-1 like this.
  3. fg-1

    fg-1 Komisarz forum

    Szczerze ,nic nie instalowałam i odinstalowywałam bo ostatnio komp był u informatyka.Nie chce nic grzebać , bo jestem amatorką. A mam adres taki jak podał hlnrys i wrzucone linki na pulpit z różnych przeglądarek. Do tej pory sprawnie działało.
    A czy ta niechciana strona to jest niebezpieczna??bo wyświetla mi przekreślone http i pisze niebezpieczne. Bo jeśli jest ok. to jakoś to zniosę ,bo jak pisałam wyżej nie zawsze mi tę stronę wyświetla.
    Serdecznie dziękuję hlnrys :)wielki pokłon za poradę. Ja sama tego raczej nie zrobię :(
     
    hlnrys likes this.
  4. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Bo oczywiście wszyscy zakładamy, że logujesz się i wyrzuca Cię z TWOJEGO konta, a nie próbujesz zarejestrować się, bo na WP komunikat "użytkownik już istnieje" jest malutkie ;)

    Moja propozycja brzmi "poproś kogoś komputerowego, żeby wyczyścił Ci ciasteczka, ewentualnie reinstalował wtyczkę i co tam jeszcze poradnik mówi"
    Zalogowałam się przez wp i wszystko jest OK, więc nie obwiniałabym jej do końca
    Nie jest niebezpieczna, o to bądź spokojna :)

    Bo tu sie sprawa chyba wyjaśnia, informatyk pewnie wyczyścił wszystkie ustawienia i wp jest domyślną :)

    Spróbuj zastosować tę radę :)
     
    fg-1 likes this.
  5. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Jeżeli adres od BP wkleisz do paska adresu przeglądarki, to też przerzuca na WP ?
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Ja obecnie mam system Win 10, gram na Edge to nowa wersja IE o ile się nie mylę (bo też znawcą tematu nie jestem) i żadnych problemów po tych aktualizacjach nie miałam.

    Teraz spróbowałam zalogować się na Google Chrome, wyskoczył mi komunikat: Brak wtyczki AFP, okienko do zezwolenia na uruchomienie Flasha, po zezwoleniu zalogowałam się bez problemu.

    Tak to wyglądało:

    Flash.jpg
     
    fg-1 likes this.
  7. fg-1

    fg-1 Komisarz forum

    Wszystkie przeglądarki mam z adresu BP,a czy to przerzuca nie mam pojęcia , nie zwróciłam uwagi w jaki sposób to się dzieje.
    Chyba najlepszym wyjściem, które potrafię zrobić to powyrzucać z pulpitu i na nowo z BP powklejać.
    Dziekuję Kalinko :)
    Dziękuję Ateno za pomoc :)
    real wzywa .:p
     
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  9. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Wyrzucenie skrótów z pulpitu nic nie da, bo to będzie wciąż ta sama przeglądarka z tymi samymi ustawieniami ;)

    Cytat jest z godziny około 11 i do tej pory mnie nie wyrzuciło, co potwierdza moją teze, ze nie jest to winą strony logowania.
    Jak wrócisz z reala spróbuj kliknąć w mój link farmerama.pl od zawsze się na nią loguję (chociaż też przekierowuje na bp) i nigdy nie miałam problemu, ale tak jak pisałam wcześniej- skoro logujesz się poprawnie, a tylko Cię wyrzuca to nie ma znaczenia na jakiej przeglądarce i z której strony się logujesz, tylko błąd jest w niewyczyszczonych ciasteczkach itp
    Jeśli
    nie ogarniasz sama to może gdzieś masz kogoś pod ręką i daj znać jak poszło :)
     
  10. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    problem moze wynikac tez z tego ze konta byly kiedys zakladane na wp
     
  11. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Spróbuj też zalogować się na wp, to nic nie zmienia, jest ok, tylko wyświetla się denerwująca ramka reklamująca gry.wp, przez co ucina górę, bo mam trochę powiększone :)
     
    -norbijas- likes this.
  12. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Z zalogowaniem przez WP również nie mam problemów. Klikam w odnośnik "Użytkownik już istnieje" :

    wp.jpg


    Otwiera się okienko, wpisuję dane:

    wp log.jpg

    wyskakuje okienko do zezwolenia dla Flasha, które wklejałam wyżej, zezwalam i loguję się bez problemu.
     
    -norbijas- likes this.
  13. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    a sprobowalem tez tak zrobic,,i mnie niestety nie loguje
     
  14. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    -norbijas- może spróbuj wyczyścić pamięć przeglądarki, ciasteczka i spróbuj ponownie, innego pomysłu nie mam, bo tak jak napisałam u mnie żadne problemy z logowaniem nie występują.

    W ostateczności zapraszam do PT.

    Czy są jeszcze jakieś pytania?
     
  15. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    chcialem tylko sprawdzic jak to jest z ta wp;)
     
  16. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Też właśnie specjalnie sprawdziłam i tak jak napisałam, nie miałam żadnych problemów.


    elcia1951 czy u Ciebie po zastosowaniu się do podanych porad problemy ustąpiły czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
    -norbijas- likes this.
  17. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    =kalina= Autorką wątku jest elcia1951, to też pytałam tutaj:
    i czekam. Twój post usunęłam.
     
  18. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Dalszych pytań nie ma od wczoraj więc temat zamykam.
     
Thread Status:
Not open for further replies.