panoramaogrodnicza

Discussion in 'Kto jest kim - gracze' started by panoramaogrodnicza, May 21, 2016.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    dzięki Ewcia :)

    **************
    ogarnęłam wszystko i maszeruje spać :) dobrej nocy Wam życzę :)
     
    Last edited: Mar 13, 2017
  2. KarinkaP

    KarinkaP Chodząca legenda forum

  3. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Doberek, dzisiaj 14.03 czyli 3.14, czyli

    [​IMG]
     
  4. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Jak tu myśleć jak - bez kawy ?

    Dobry :)
    [​IMG]
     
  5. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ty mi kawę :D:inlove:, a ja Tobie nowego pi sklaka. ;)xD

    [​IMG]
     
  6. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    :D już przytulam - jeju jaki smutny - trzeba mu towarzystwa :D
     
  7. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim !
    Wspaniałego wtorku życzę i pozdrawiam .
    ------------------------------------
    Poradnik do ewentu mamy - 4750 rośliny i 750 wypadajek potrzeba ,
    będzie jazda bez trzymanki od jutra .
     
    Last edited: Mar 14, 2017
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Smutny, bo inny, nikt się z nim nie chce bawić.:(

    A ja już trochę odpływam. xDxDxD Zupełnie zapomniałam, że od jutra ewent, przed chwilą dopiero przeczytałam OO.
    Roślina krótka więc szybko się z nią można uporać, o wypadajkach na razie staram się myśleć pozytywnie. ;):)
    Ale ten ewent to never ending story, więc cały czas będziemy siać i siać i siać i jeszcze raz siać.
     
    KarinkaP, Anetta41 and xBabciaEwa like this.
  9. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    w czasie pełni przeważnie siejemy , więc co za różnica co , no by się jeszcze jakieś misje porobiło .
     
  10. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Dzieńdoberek ;)
    Szybciorem i biegusiem rzuciłam okiem na poradnik i wygląda ten event na prosty - czasu dużo, a reszta wyjdzie w praniu ;)
    Myślę, że będziemy baaardzo zadowoleni ;)
    Zresztą jakby nie było to każda pełnia mnie cieszy i raduje ;) A taka długa - to jeszcze bardziej. Myślę, że i event zrobimy i nasiejemy jeszcze sporo innego, by inne plany zrealizować ;)

    Ciekawa tylko jestem jakież to roślinki zostawiłam na polach przed zakończeniem ostatniej pełni ;) Mam nadzieję, że nie pomidory xDxDxD

    PS. Ewcia jaki piękny nietoperek ;)
     
    Last edited: Mar 14, 2017
  11. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ha , jak fajnie poczytać takie optymistyczne wizje .
    W internecie znalazłam , jak nietoper zniknie , to będzie znaczyło , że ewent skończyłam i będę grać na mojej gitarze .
     
  12. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Natchnęłaś mnie i ja też sobie avatar zmieniłam ;)
    No i jak się tu nie cieszyć jak pełnia to mój najulubieńszy cykliczny event :D
     
  13. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Super nietoperek , ja też lubię pełnię , zupełnie nie wiem dlaczego .
     
  14. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    No ja właśnie też nie wiem czemu - ale lubię ;) Przecież normalnie nic innego tam nie robię tylko sieję i zbieram, ale lubię xD
     
  15. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Może dlatego , że nie za często jest i krótko . A te rośliny ...... no lubię .
     
  16. KarinkaP

    KarinkaP Chodząca legenda forum

    Witam i gratki bahamy
     
  17. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    No i doczekaliśmy sie pnącza kochani tylko wypadajki niech lecą
    mówiłam że leci
    teraz za bananami to jeszcze szybciej śmignie

    Grateczki Ewuś :)
     
  18. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Witaj Karinko - dzięki .

    Dzięki Aniu .
     
  19. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    dzień dobry :)
    Wyspa 313 brawo Ewcia :)

    ja sobie zapisałam na sklerotce i przykleiłam do monitora :) i nawet udało mi sie jej nie wywalić xDxDxD

    Ładne macie nietoperki Ewcia i Ania :) tez się przebiorę, ale inaczej....

    i kto to pisze.... o tej jeździe bez trzymanki - toż można wysiać w niecałe dwie doby, a jak się podgoni, to szybciej.... ale można siać dalej dla kolejnych nagród :)

     
  20. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Witaj Zosiu

    No na to czekałam , bo wiesz jak u mnie z liczeniem - dzięki kochana .