panoramaogrodnicza

Discussion in 'Kto jest kim - gracze' started by panoramaogrodnicza, May 21, 2016.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    machała toporkiem to z budy się ewakuował wiadomo to gdzie trafi :p
    już lepiej za wróbla robić niż :wuerg:xD
     
  2. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Jak bym tak miała już prawko i autko to pewnie pierwsza myśl jaka by mnie naszła to
    ''I pomyśleć że jeszcze tak nie dawno to ja stałam i czekałam w zimnie i deszczu na zatłoczonym przestanku na spóźniający się autobus'';)
    Odpowiedź
    Daję kluczyki cudownemu wymarzonemu facetowi i proszę aby zaopiekował się staruszką i zawiózł do szpitala i to będzie test jego dobrego serca i chęci pomocy innym ;)
    A z przyjacielem zostaję na przystanku i wspominamy dobre czasy i jeszcze raz mu dziękuję za jego podstawę i uratowanie mi życia
    Niedługo potem dowiaduję się że tą staruszką to była jego mama a przystojniak to jego brat :D
     
  3. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    taaa już widzę jak mu kluczyki dajesz xD
    a nie kluczykiem :p

    czaruj dalej xD
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A to nie jest tak jak z tą kozą, wilkiem i owcą czyli wedle schematu "Zawieźć - Zabrać - Zawieźć - Zabrać";) ??? I czemu tylko mnie się czepiasz, inni też kogoś zostawili:p Ewę możesz sobie darować, bo ona ma męża;)


    PS. Zgredek coś namieszał - w pierwotnej zagadce było, że klucze możesz mieć tylko Ty, nikt inny nie potrafi prowadzić, 4-osobowe auto ale 3 miejsca zajęte itp. itd.:p
     
    Anetta41 likes this.
  5. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Buuu :cry:, mnie nawet wróble się marnie klonują. :(

    [​IMG]
     
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Tobie chociaż dobrze kaczki:) Ja wszystkie sprzedałem albo oddałem do misji - tylko żab mam jeszcze trochę a nawet nie ma kiedy pasz naprodukować tyle tych eventów i tej nauki:cry:
     
    Anetta41 and kaniape4410 like this.
  7. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    którego sama sobie wybrała , wychowała i trwa przy nim już 40 lat - warto Tomek jak się trafi na swoją połówkę .
     
  8. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    to daj mi daj ja lubię dziwolągi xD
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    To ja już powiem Lekcjonoc:p Czyli "Do lekcji" i "Dobranoc" na raz:D
     
  10. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Chodząca legenda forum

    Ewa umiała się zachować na przystanku :p
    A Tomek co? Pojechał dalej i zostawił wszystkich na pastwę losu :(
     
  11. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Do lekcji o tej porze??? O rety.. Dobranoc Krasnalku ;)

    Hurrraaaa - naaareszcieeeeee!!!! I mam pełne pnącze!!!
    [​IMG]
     
    Last edited: Mar 13, 2017
  12. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    A proszę Cię bardzo. :D Taki może być?


    [​IMG]


    Super. :D:inlove:
     
  13. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    gratulacje :) pięknie :)
     
  14. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Gratuluję kochana , tak krzyczałaś , że wnet z fotela spadłam .
     
  15. peterek_w

    peterek_w Nadzorca forum

    Aniu, gratuluję chatki, a Zosi nietoperka :D


    Co do drugiej zagadki - dzisiaj na wykładzie miałem omówienie jej z lekką dozą psychologii, dokładnie ta zagadka xD Tak, na automatyce i robotyce takie cuda też się zdarzają :p
     
  16. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    No a do jakich wniosków doszliście? ;)
     
  17. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    dziękuję :)
    popatrzyłam ile on kosztuje, ale chyba prędzej wyląduje w misji, jeszcze nie wiem :)

    i co? co studenci wymyślili?
     
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Super - tuż przed snem zorientowałem się, że zabraknie mi nie pawi a 11 sztuk SP na skończenie eventu (ale SP zostałoby 0 po raz pierwszy) 8) SP nie dokupię - mam tylko 16 farmarków. Teraz już na serio pa, pa:)
     
    Anetta41, kaniape4410 and juras like this.
  19. peterek_w

    peterek_w Nadzorca forum

    Oglądaliśmy film, gdzie było podane gotowe rozwiązanie xD :cry: To był odcinek z serii Pułapki umysłu, polecam ;) Dotyczył moralności, dużo ciekawych rzeczy się można było dowiedzieć :D
    Na przykład jeżeli osoba się przewróci - to o wiele szybciej otrzyma pomoc osoba czysta i zadbana od Pana, który lubi trunki procentowe :p Natomiast jeśli prosimy o pieniądze - jest odwrotnie, amatorowi trunków łatwiej jest dostać pieniądze od zadbanej osoby ;)
     
  20. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    to wiedziałam bez oglądania filmu .
    ========================
    Zosiu gratuluję nietoperka .