TO NIESPRAWIEDLIWE

Discussion in 'Kluby użytkowników' started by WhateverHappenes, Aug 25, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Sprawiedliwie weekend a ja niesprawiedliwie muszę odrabiać tony lekcji i czytać tony lektur:cry: No, sprawiedliwie ponarzekałem - to teraz niesprawiedliwie "Hej ho, hej ho, do lekcji by się szło":pxD
     
  2. Mychor

    Mychor Generał forum

    Sprawiedliwie weekend, a ja już byłam na zawodach, zrobiłam trening, ugotowałam obiad, pomogłam odrobić masę lekcji z dzieciarnią. Nie zdążyłam jeszcze posprzątać...ale to jutro. Jutro też muszę wstawić 2 prania i poprasować. Czekają mnie również 2 treningi oraz zapłacenie rachunków i zakupy.
    Nie wiem, kto ma gorzej......:p
     
  3. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    niech pomyślę ......Krasnal :p

    maść od Pani Dermatolog sprawiedliwie działa :inlove:
     
    AnnDżelina and MOD_Zgredek* like this.
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    No.. Niesprawiedliwie Ty:p Może niedługo znajdę sobie żoneczkę (w co jednakże wątpię) i dołączę do tego twojego zacnego klubu (oprócz zawodów i treningu) :D
     
  5. Mychor

    Mychor Generał forum

    Niesprawiedliwie dodatkowo się przeziębiłam i kicham, smarczę, kaszlę. :mad::mad:
    Ze wszystkich niesprawiedliwości - nie posprzątałam.
    Krasnal - znajdź sobie żoneczkę. Żoneczka to kontraktowy wół roboczy. Nawet jak nie wydoli, to masz szereg możliwości motywujących (kwiaty, biżuteria, perfumy, kosmetyki, ciuchy.... itp.)
     
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    To sprawiedliwie się kuruj:) Ja niesprawiedliwie kaszlę od smogu, nawet jak okno zamknięte - no chyba, że niesprawiedliwie dopadło mnie też przeziębienie a w połączeniu ze smogiem, to... >:(>:( Bardzo sprawiedliwie za rok studniówka:) Niesprawiedliwie nadal nie mam partnerki-.- Pewnie przydzielą mi do poloneza jakąś drugoklasistkę (oby którąś z moich ulubionych - klasa plastyczna, rocznik - o rok młodsza) a dalej "Hulaj dusza, pikła ni ma":D
     
  7. Mychor

    Mychor Generał forum

    jak za rok studniówka to się zdążysz wykurować i partnerkę "przygruchać". Ja powinnam być zdrowa jutro do 17.00 bo trening prowadzę... ale czarno to wszystko widzę
     
  8. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Chodząca legenda forum

    Czyżbyś proponowała swoje sprawiedliwe partnerstwo Krasnalowi?
    W sumie, oboje jesteście z tego samego miasta :p
     
    AnnDżelina and Mychor like this.
  9. Mychor

    Mychor Generał forum

    Poloneza jeszcze pamiętam, choć studniówkę miałam ponad 20 lat temu :p:p
    A nie sądzę, żebym specjalnie się zmarszczkami wyróżniała, bo wczoraj doświadczyłam ostrego podrywu przez 16-latka, który twierdził, że uwielbia maturzystki i "wczesne" studentki. Jak mu oznajmiłam, że mój dyplom magisterski niedługo osiągnie pełnoletniość, to się nieco stropował:p
     
    AnnDżelina and MOD_Zgredek* like this.
  10. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Chodząca legenda forum

    Sprawiedliwie możesz pominąć nieznaczące zero i iść na bal jako "wczesna studentka" xD
     
    WhateverHappenes and MOD_Zła like this.
  11. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dlaczego Ty tak niesprawiedliwie te bałwanki męczysz, jak już sprawiedliwie ciepło się zaczyna robić? :p
     
    AnnDżelina likes this.
  12. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Chodząca legenda forum

    toż jeden już sprawiedliwie odpłynął ;)
     
    AnnDżelina likes this.
  13. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    To niesprawiedliwe -.-
    niech się te bałwanki już tak nie męczą :p

    sprawiedliwie znowu mamy piątunio:inlove:
     
  14. Mychor

    Mychor Generał forum

    Bardzo sprawiedliwie. Jeszcze tylko sobotni parkrun o 9:00 i można zacząć ostry trening. Szkoda, że ma być zimno i będzie padać, ale może na rower da się choć na godzinkę wyskoczyć
     
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    To akurat sprawiedliwie dla mniexD Szkoda tylko, że niesprawiedliwie nie potrafię tańczyć i nie chcę się nauczyć:p
    Bardzo sprawiedliwie wiem - niesprawiedliwie braciak uwielbia zimęxD

    To niesprawiedliwe, że dzisiaj babka w kasie przy Orlenie pomyliła paczki i jeszcze niesprawiedliwie miała do mamy pretensje, że [kasjerka] niesprawiedliwie nie pokazała jej numeru przesyłki i nawet niesprawiedliwie nie powiedziała, że czekają dwie8) Niesprawiedliwe oszustwo-.- I wielce niesprawiedliwie siostra starsza wzięła sobie ode mnie 80 zł na swoje "leki" sprawiedliwie bez pozwolenia i nie wiem, kiedy sprawiedliwie mi je odda-.-
     
  16. Mychor

    Mychor Generał forum

    Sprawiedliwie wychowuj....
    Po 11 latach małżeństwa zabrałam się za to....nie pytaj o efekty - obrączki już nie noszę od 3 tygodni
    Za to, jestem ostatnio niezłą egoistką.... małżon chwilowo ukrywa szok, ale żadnych pretensji nie ma.
     
    MOD_Zgredek* likes this.
  17. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Jak małżon w takim sprawiedliwym szoku, to może sprawiedliwie na Śląsk przyjedź :D
     
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Niesprawiedliwie nie mam do tego prawa....
     
  19. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Chodząca legenda forum

    Po kasę na "leki" trzeba było sprawiedliwie odesłać siostrę do mamy, a nie dawać swojej 8)
     
    wolf031973 likes this.
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Niesprawiedliwie nie dawałem - sama se wzięła-.-
     
    WhateverHappenes likes this.