Magiczna Kocia Chata

Discussion in 'Kluby użytkowników' started by stokrotka76, Sep 15, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    To prawda , że lubię spacery w deszczu ale musi być ciepełko :D
    Ja zbiorę swoje plony za 40 min i tez postawię zagrody...zobaczymy co los nam da :)
    Sadzonki tajemnicze na Bahamie już stoją :)

    A co stało się z naszą Hanią ? Pochłonął ja chyba konkurs i zgłębia tajemnice bąków śmierdziuchów. Widziałam jej konkursowa sygienkę. Dużo pracy w nią włożyła :)
     
    ryba4862 likes this.
  2. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    U mnie pododa na spacery jak malowana:)
    Sadzonek jeszcze nie mam zdobytych:)
    Widziałam pracę Hani, faktycznie pracy włożyła w nią sporo.
    Hania pewnie zagłębia tajniki programów graficznych:)
     
    ryba4862 and stokrotka76 like this.
  3. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Jak Hania juz zgłębi wszystkie tajniki to sama otworzy dział sygnaturkowy a my zzyskamy dodatkowy Dom Mody :)
     
    ryba4862 likes this.
  4. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Poczekamy,może i będzie tak jak piszesz:)
    Będzie w czym wybierać.
     
    ryba4862 likes this.
  5. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Kara Słonko moje, zajrzę jeszcze na farmę, może coś ugotuję w dżemiarni , postawię te zagrody i pójdę spać :)
    Tobie życzę pięknych snów a rano super niespodzianki :)
    Dobranoc :) [​IMG]
     
    ryba4862 likes this.
  6. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Ja już mam wszystko na farmie zrobione.
    Też zaraz pójdę spać:)
    Ja trzymam kciuki za nasze Zagadki:)
    Kolorowych,pięknych snów:)
     
    Last edited: Dec 2, 2015
    ryba4862 and stokrotka76 like this.
  7. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Hej :) no niestety niespodzianek nie było . dostałam orły, zóltą strzygalnię owiec, po,pomarańczowe pszczoły i żółte wrony. Drzewka to granatowiec, karambola i dwie guawy xl...wszystko poszło do paska i czeka na G&T...a jak u Was ?
    Na dworze siąpi i chłód...tradycyjnie jadę do mamy...miłego dnia wszystkim :D

    [​IMG] [​IMG]
     
    ryba4862 and carlain21 like this.
  8. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Witaj Stokrotko i wszyscy pozostali:)

    U mnie też bez rewelacji.
    Mam: żółtą wytwórnię farb,lisy,pomarańczowe indyki,pomarańczową koziarnię:)
    Kolorowo u mnie jest.
    Pomarańczowe się przydadzą zawsze to więcej produktu,zwierzaka.
    Idę zebrać habanero:)
     
    ryba4862 likes this.
  9. Hesarenka64

    Hesarenka64 Baron forum

    Pozdrawiam wieczorową porą
    U mnie pogoda piękna i chyba wszystkich w mieście wygoniło w ramach spaceru na badania. Urobiłam się jak dziki osioł i mam tylko ochotę zrobić to samo co te stworki ;). Tylko poduszki odpowiedniej szukam. Dostałam pomarańczowy ul i koziarnię. Jak króliki potanieją to skończę - a jak nie to trudno.
    Co tam u Was ciekawego. Haniu sukcesu w konkursie. Jak tam u mamy Stokrotko. Zdrówka i kolorków.;)

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    stokrotka76, ryba4862 and Capricorn like this.
  10. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Witaj:)
    Na 1 obrazku widać ciężką łapkę psiaka na kotku:) Niezbyt dobrze by się tak spało:)
    Odpocznij;)
    Ja dalej zarabiam na kolorowe zwierzaki i czekam na spadek cen:)
     
    ryba4862 likes this.
  11. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Hej...u mamy sielsko, anielsko :) tam zawsze czuję sie dzieckiem. kocham to uczucie, taka krótka podróż do dzieciństwa :D
    Odpoczywaj po ciężkim dniu :) miłych snów :)

    Hej Kara...do końca eventu jest jeszcze sporo czasu, pewnie upolujesz coś po niższych cenach :) u mnie event przeszedł do historii :)
     
    ryba4862 likes this.
  12. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór wszystkim xD
    Pogoda naprawdę jest w Październiku przepiękna , wieczór cieplutki .Szkoda tylko ,że przespałam większą część dnia .Wieczór przyniósł ogromną sportową niespodziankę xDBardzo się cieszę z sukcesu narodowej drużyny piłkarskiej :inlove:
    Event zakończyłam .Dawkuję sobie przyjemności i tak mam o jedną więcej zagrodę z orłami , i kolejne drzewko miodowe :)
    [​IMG]

    Stokrotko , ciesz się tym uczuciem jak najczęściej :) a dodam jeszcze iż pięknie wyglądasz xD




    [​IMG]
     
  13. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Stokrotko już kupuję np. kury brązowe po ok. 20 000SG.
    Próby już bym sobie wykorzystała na kole:)

    To nasi piłkarze nas zaskoczyli ogromnie, brawo dla nich:)
    Pierwsze zwycięstwo w pięknym stylu:)
    Pewnie mało kto się tego spodziewał.
    Super patrzeć na mecz jak Nasi bramki strzelają:)
    Szczęsny bronił doskonale:)
     
    Hesarenka64 and ryba4862 like this.
  14. Hesarenka64

    Hesarenka64 Baron forum

    Witam rankiem.
    Patrzę jak mgła się unosi i wspominam grę Naszych :) To pewnie przez tę Twoją piłeczkę Rybko ;)
    Stokrotko masz rację nie ma jak u Mamy .... :inlove::p:D:D
    Kara udanych zakupów u mnie jeszcze za drogo
    ;)
    Wszystkie pięknie wyglądacie tak kompletnie ubrane ;)
    Smacznego
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    ryba4862 likes this.
  15. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Witajcie :) [​IMG] [​IMG] [​IMG] radości z wygranego meczu moc :) brawo chłopaki :)

    W moim miasteczku świętowali całą noc. wszędzie tylko słychać było śpiew kibiców wracających z pubów po meczu.
    U Renaty piękna jesień a u mnie pada.
    Elu takie śniadanko przydałoby się na realnym stole :) może wtedy nie zaczęłabym dnia od kawy i fajki :) ;)

    Trzymam kciuki Kara za Twoje zakupy :)
    Miłego dnia :D

    [​IMG]
     
    ryba4862 and carlain21 like this.
  16. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Witajcie:)

    Kury już kupione tak od 20 000SG do 26 000SG kupowałam a nawet kilka po 19 8000SG. Dobre ceny tak uważam.
    Teraz czas na łaciate.
    Zdobyłam próby imprezowe,ale nie wykorzystuję,mało ciekawe nagrody na kole.
    Habanero zebrane i zasiane.
    2 kampanie z dywanami zrobione, jeszcze trzeba dywany kupić,ale już coraz mniej.
    Zdobyłam dziś kolejny poziom na Wyspie:)
    Stokrotko widzę,że mecz dał Ci dużo radości.
    Ja wolę siatkówkę oglądać, ale jak Nasi bramki strzelają, to aż miło i piłkę nożną oglądać:):)
     
    ryba4862 likes this.
  17. Hesarenka64

    Hesarenka64 Baron forum

    Ja też mecz z przyjemnością oglądałam :).
    Na rynku u mnie strasznie drogo najtańsze króliki po 28 500 SG szkoda że nie mam co sprzedawać ;)

    Zostawiam deserek [​IMG] [​IMG]
     
  18. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Hej dziewczyny :) mam dziś mało czasu, zabiegana jestem nie cierpie poniedziałków , wpadłam tylko powiedziec, że dzieś na forumie migneła mi Kara w nowej kreacji :) chce powiedzieć jej , że wygląda ślicznie , pomysł był dobry a Kami stanęła na wysokości zadania :)
    Z eventem chyba większość sie uporała a jutro nowe atrakcje. Nie ma miejsca na nudę :D
    Pozdrawiam :)

    [​IMG]
     
    ryba4862 and carlain21 like this.
  19. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Ja też się z Wami przywitam:)

    Dziękuję Stokrotko.
    Jak zauważyłam,że kilka osób zmieniło ubranie wraz z kapeluszem to też spróbowałam i udało się.
    Kreacja piękna i kompletna:)
    Twoja również jest taka w Twoim stylu, nawet jak zauważyłam jak Edi już wykonałam,miałam taki mały pomysł na to ubranko:)
    A swoje ubranie mam w 3 odsłonach:) Kami mnie tak obdarowała:)
    Co do eventu to jeszcze krów łaciatych nie mam wszystkich,sieję marchewkę i czekanie sie opłąciło,kupiłam jedną za 27 000SG.
    Jeszcze tylko 1200 sztuk habanero i kolorowe zwierzaki mi zostały.
     
    ryba4862 and stokrotka76 like this.
  20. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Witam dziewczyny i chłopaków (czasem tu bywają )xD

    Wszystkie macie piękne kreacje xDCieszy to ,że można już ubrać się kompletnie ;)wszak to dla nas kobiet bardzo ważne jest xD
    Wolny poniedziałek minął mi na sprzątaniu i gotowaniu .Pogoda nadal dopisuje , zero deszczu .Event jest wspomnieniem , pnącze pracuje .
    Jutro kolejny mecz :)

    [​IMG] mój piesio wygląda tak samo :d
     
Thread Status:
Not open for further replies.