panoramaogrodnicza

Discussion in 'Kto jest kim - gracze' started by panoramaogrodnicza, May 21, 2016.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    trzymaj i mego sumienia nie drażnij - ja poszukam w balonie :) tak nie wezmę jak stoi to ma stać :)
    sowa na płocie :)
     
  2. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Oj tam oj tam ;) Przecież to tylko piksele..
    Czyli warto te komiksy robić? Bo ja w sumie jak wróciłam do gry to raz zrobiłam, żeby zobaczyć co to jest, a potem kompletnie o nich zapomniałam xD
    Nooo jest wreszcie Panoramka :inlove: Chuchaj i dmuchaj na te internety, bo jak to tak tyle czasu bez, no i bez nas, a my bez cieeem.
    Gosia też mi tu dziś przemyka. Jeszcze tylko Karinki brak, bo jakoś też się zagubiła w tym tygodniu..
     
  3. peterek_w

    peterek_w Nadzorca forum

    Ja tymczasem uciekam już, dobranoc wszystkim :)
     
  4. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    dobranoc śpiochu xD
     
  5. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Dobranoc Piotruś ;) Ja to się wyspałam, a za chwilę znowu muszę iść spać xD
    łooj Zosia jakaś Ty mroczno-nietoperzowa ;) Ślicznieeee ;)
     
  6. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Dobranoc wszystkim , spokojnych snów życzę .
     
  7. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Dobranoc Ewciu ;) i wszystkim idącym spać też dobranoc ;)
    Sama zostanę to też pójdę spać, bo przecież jutro jeszcze dzień roboczy i do pracy trzeba ;)
     
  8. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    O to masz przechlapane ;) długo lubię siedzieć xD

    Dobranoc Ewuś i wszystkim w piżamkach już
     
  9. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Kciuki trzymam, chociaż trochę utrudnia to pisanie :)
     
  10. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    hehehe ;) No ja też - ale jutro o 6 wstaje, to nie ma to tamto.
    A my tak tu Ewcie żegnamy dobranocnie, a teraz tak siedzę i myślę, że to nie Ewa nam dobranoc mówiła, tylko mówiła tym co spać szli xD

    Ja też trzymam, mam nadzieję że przez sen mi się nie "roztworzą" ;)
     
  11. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Dasz rade .Dla farmera to trzeba
    Trzymaj też za to żeby nie trzeba było trzymać gdy cosik by nie poszło ;)
    Czyli mnie nie mówiła xD To jak jej teraz powiem jak ona poszła spać xD
    Plastrem obklej xD
     
  12. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Oj dziewczyny - wszystkim razem i każdemu z osobna mówię dobranoc .
    Kciuki plastrem obkleiłam i zmykam - pa .
     
  13. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    To teraz mogeeee
    Ewciu kochana dobranoc ;)
    No i ja dobranoc, bo noc już ciemna i w ogóle ;)
     
  14. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Dobranoc wszystkim :)

    A tak się zapytam co się dzieje u Karinki ? Nie widać jej ostatnio ,Gogosi zresztą też
     
  15. juras

    juras Weteran forum

    Warto? Nie wiem. Nie są nadmiernie kosztowne i robie je dla itemów; ...ale, końcową nagrodą jest skrzynia ze skarbami a w niej nie koniecznie musi być item. Raz jest innym razem go nie ma, trochę tak jak w kole fortuny. Szanse oceniłbym pół na pół.
    Itemy z komiksów.

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  16. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim !
    Karinka pisała , że idzie na urlop .
    Gosia wpada z doskoku , bo się remontuje ( dom remontuje ) .
    Wiecie , że piątek już mamy , rany jak ten czas szybko biegnie , nie nadążam za nim .
    Czas na kawę [​IMG]
    Dziś będzie się działo , więc szybciutko trzeba swoje sprawy pozałatwiać , żeby mieć czas w balonie pobuszować , na forum posiedzieć , w domku pogadać . Więc wstawać śpiochy i do roboty , bo czas ucieka [​IMG]
     
  17. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    To ja wstaję w środku nocy (6.30 !!!! :cry:), myślę sobie, no raz będę pierwsza,
    a tu proszę i kawa na stole pachnie i wystawa sreber rodowych. ;)xD

    Już wiem u kogo na wódeczce siedzi mój kapitan Strach. 8)
    Oj farmery, farmery, nie nadążam. xD
     
  18. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Dobry :)

    Jakie mam spoko fajne krążenie w dłoniach po tym ściskaniu
    jedną musiałam poluzować bo drętwieć zaczynała :p
    ale tylko plasterki spoko - ścisk trzyma
    no widzisz nasza Ewuś jest nie do przebicia kawę zrobi obiad event - wszystko na czas

    Ewuś Ty się tyle tych bukietów narobiłaś ale kwiatków troszkę pogubiłaś więc pozbierałyśmy i Ci bukiet skomponowałyśmy
    dla Ciebie :inlove:

    [​IMG]
     
  19. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Dzieńdoberek piątkowy przy porannej kawie pracowej ;)
    Czy Wyście powariowali? -.-8) To że ja o 6 jestem na nogach, bo muszę i nie mam innego wyjścia, to zrozumiałe xD Ale Ewa i Panoramka? Ja to bym na Waszym miejscu spała i spała ;) A Juras to już nie spał czy jeszcze nie spał??? Materdyjaaaa..

    Miłego dzionka życzę tak w ogóle ;) Bo dziś piąteczek jest, więc cudnie pięknie ładnie xDxDxD

    [​IMG]
     
  20. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Dzień dobry

    Wcześnie na chodzie jestem, ale zanim ogarnę się ,to tu już by trza parzyć drugą kawę :)
    Event muszę zacząć w końcu by nie zapomnieć xD bo jak wsiądę w balon to będzie ,,3 dni dookoła farmy,, .Gryzę się czy jedna czy dwie zagrody zrobić ... no 2 nietoperki to na pewno ale ta reszta ale dylematy mam ;)

    Dzięki Ewuś
    To nie jest środek nocy Elka :)

    I trzymać dalej :) Jeszcze nie wiem , że wiem xD
    Już dawno xD