Opinie Kino w mieście

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    U mnie też od dawna nie ma i jakoś pogodziłam się z tym :)

    Spacer brzmi zachęcająco :)
     
    skaliwa, tereska1108 oraz Anetta41 lubią to.
  2. spikloje

    spikloje Naśladowca mistrzów

    w UK też nieurodzaj w kinie, od jakiś 2 tygodni nie widziałam ani jednego filmiku, co jest dziwne bo wcześniej można było oglądać i oglądać, może wyrównują szanse z graczami z Polski?:p Dodam, że w Polsce nie kojarzy mi się żebym kiedykolwiek miała dostępny jakikolwiek film więc tu byłam wręcz w szoku, że codziennie do oporu oglądać można.Cóż, florenów jeszcze parę mam i dałam sobie zakaz kupowania wszelkich ts-ów itd. bo i tak większość ląduje w pasku także może na jakieś waciki kiedyś mi wystarczy jak nie uruchomią ponownie8)
     
  3. ***kacper***

    ***kacper*** Baron forum

    To jasne, że nie dla kina się gra i nie chodzi o film, ale jest to odrobina ułatwienia w zdobywaniu florenów - a z tym na Farmie krucho. Tylko zakup za realną gotówkę, bo 1 FL za przejście np. na 99 poz. to lepiej jakby nic nie było. Dawniej były też FL w misjach - teraz zero. Za KP kilka FL - i chętniej dokładałam kasy np. na Tajemnicze sadzonki czy zagrody. Ale od kilkunastu tygodni brak filmików, więc nie dokupuję FL i nie kupuję TS czy TZ. A czy ktoś ogląda filmiki?
     
  4. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    U mnie też kina od dawna nie ma - sponsorów brak , to i kino nie działa .
     
  5. tereska1108

    tereska1108 Mistrz forum

    Kacperku, masz rację jeśli chodzi o floreny zdobywane w kinie... Zgadzam się, że był to jakiś mały zastrzyk finansowy, pomocny w zdobywaniu innych dobroci na farmie. Sama zbierałam i pamiętam ,że zawsze trzymałam na wypadek "W":) Teraz nie ma już filmów w kinie, przynajmniej u mnie, choć niektórzy niby mają??? Dlatego ja już nie liczę na nic ze strony BP ,a że lubię tę grę, to gram dalej i od czasu do czasu zakupuję te floreny i tyle:)
    Pozdrawiam:)

    Farma- poziom 111
     
  6. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Od miesięcy nie mam kina i nawet już przestałam tam zaglądać.
    Z zasady nie dopłacam do gry, więc i FL nie kupuję.
     
  7. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    To tak jak ja.... było kino, to człowiek chętniej dokupił trochę FL na sadzonki czy zagrody.... teraz kina nie ma, to i chęci zakupu TS-ów nie ma....
    Jak czytam, że od naszej ekipy nic nie zależy, ze to mityczna Centrala tym rządzi, to coś mi się robi.... spychologia, to nie ja, to kolega.....
     
  8. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Od ekipy jak od ekipy... jeśli od polskiego teamu (ech, zespołu) obsługi forum cokolwiek zależy, to moim zdaniem tak od poziomu TL co najmniej.
    Coś tam pewnie zależy od jakiegoś centralnego działu marketingu... ale jak ich zmotywować, żeby poszukiwali sponsorów gotowych się reklamować także u nas, to ja nie wiem.
    Więc tutaj to raczej nie jest spychologia.
    Aha, do ekipy się nie wybieram i nikomu nie usiłuję się podlizać 8)
     
  9. alina0101

    alina0101 Okazjonalny autor

    Witam w ponury dzień :eek:

    Dzień ponury to nastrój nie lepszy.
    U mnie w kinie od paru miesięcy jedaen i ten sam komunikat, "Jeżeli widzisz ten komunikat to....ble ble ble" :mad:
    Adbloka mam zdjętego na strony big.com a wciskają mi, że nie.Wnioski nasuwają się same !

    Pozdrawiam :).
     
    -małgoś- i mamcik123 lubią to.
  10. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    No właśnie o ten brak motywacji mi chodzi, nikt nikogo nie motywuje, nie alarmuje, bo po co? A jak gracze się pytają dlaczego nie ma filmów w kinie, to właśnie jest ta spychologia i niemoc naszej ekipy... wystarczyłoby pukać tam wyżej a może byłoby otworzone.... ale nikt nie puka.
     
  11. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    U nas to jest "Objazdowe nieme kino"
    "Nie pytaj mnie, wiem tyle, co i ty..."
     
  12. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    U nas to raczej "nie widzę, nie słyszę i nie mówię" (trzy mądre małpy)
     
    tarantula66, -małgoś- oraz mamcik123 lubią to.
  13. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Niech zlikwidują i będzie:
    "Gdy cię nie widzę, nie wzdycham, nie płaczę..."
    xD:cry:xD
     
  14. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Przypuszczam, że jakieś ogólnikowe info o naszych narzekaniach docierają gdzieś tam wyżej... wg hierarchii służbowej oczywiście, czyli na pewno nie do tego działu marketingu.
    To są jednak dwie zupełnie różne rzeczy, gra i forum.
    Sponsorzy płacą za wyświetlanie tych reklam - i prawdopodobnie wybierają sobie kraje wg jakiegoś tam cennika. Reklama ma przynieść zysk, więc podejrzewam, że całe uderzenie idzie jednak w kraje bogatsze.
    A dział marketingu zapewne nie jest szczególnie zainteresowany wciskaniem sponsorom dodatkowych lokalizacji wyświetlania filmów.
    O nasze interesy lepiej by pewnie dbała jakaś wyspecjalizowana polska komórka marketingu... ale bez względu na nasze patriotyczne odczucia, utrzymywanie takiej komórki byłoby zapewne boleśnie nieopłacalne.
    No i tyle... a winy naszej ekipy w tym wszystkim jest naprawdę niewiele.
     
    tarantula66, mamcik123 oraz Nutka lubią to.
  15. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Zzizzie, w zasadzie się z Tobą zgadzam, ale.... sponsorzy, to reklamodawcy, czyli firmy, które są zainteresowane, aby reklamy ich produktów docierały do jak najwiekszej liczby potencjalnych klientów. Nie wiem, ile płacą te firmy w Niemczech za umieszczanie reklam w kinie gry, bo przecież na tym BP zarabia, ale przecież w większości te produkty także w Polsce są do nabycia, a więc rynek jest i to duży. Wystarczy tylko popatrzeć na TV PL ile tam jest reklam, czasami te bloki reklamowe są dłuższe niż program, który przerywają..... tylko czy ci potencjalni sponsorzy o tym wiedzą, że u nas także jest kino? oto jest pytanie.....
     
  16. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Tak jak napisałam, pewnie jest cennik i można sobie wybrać pakiet krajów.
    Trochę mogą bruździć rozmaite rozkoszne polskie wymogi z cyklu "Polacy nie gęsi", czyli reklamy emitowane w Polsce powinny być tłumaczone.
    Oczywiście niegłupio by było, gdyby ktoś rozesłał ofertę do polskich reklamodawców... ale po pierwsze bo ja wiem, czy takie różnicowanie reklam nie wiązałoby się z dodatkowymi kosztami, a po drugie - niestety na tym zależy chyba tylko polskim graczom, a rozmaite wyższe instancje prowadzące grę mają to zagadnienie w głębokim poważaniu.
    I jakoś nie wierzę, że nasza forumowa ekipa mogłaby to zmienić ;)

    A do kina to ja nie zaglądam od dawna, bo mnie ten jeden florek raz na jakiś czas zdecydowanie zniechęca.
    Widocznie nie mam duszy ciułacza, jak chcę wydać kasę, to ją wydaję, niezależnie od tego, czy ktoś mi łaskawie podrzuci jakiś grosik, czy nie.
     
    mamcik123 lubi to.
  17. bozka44

    bozka44 Okazjonalny autor

    MOI KOCHANI PRZYJACIELE !!!!!! kino nie jest obowiązkowe i nikt nikogo nie zmusza (taką dostałam odpowiedź na moje pytanie) podsumujmy ""KINO""to zwykła atrapa. buziaczki dla wszystkich wkurzonych farmerowiczów.
     
    -małgoś- i mamcik123 lubią to.
  18. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    No jeden florek raz na jakis czas to to nie jest..... oglądając codziennie komplet filmów zarabiasz 88 kpkt, czyli 4 FL, razy przecietnie 30 dni, to resztę sobie policz..... jest się o co bić. Taką ofertę mają dla swoich graczy Niemcy i prawdopodobnie inne kraje.
    Wychodzi na to, że my sponsorujemy grę przez różne Miecie i Przydasie.....
     
  19. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Aha, czyli mówimy o teorii.
    Bo dla ludzi z polskim IP te 4 florki na dobę to chyba jednak teoria, prawda...?
    W każdym razie odkąd ja się tu kręcę, a zaczęłam w 2014 (sądząc po torcie urodzinowym w moim pasku).
    Ale i tak wolę polskie IP i zero problemów z walutami przy normalnych zakupach.
     
  20. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    No fakt.... niestety te 4 florki dla nas to tylko teoria, ale właśnie o to cały czas mi chodzi, aby graczy z polskim IP traktowano tak jak z niemieckim. tyle i tylko tyle....