Opinie Dzikie zwierzaki!

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by TL_Mouse, Jan 10, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. małgoos

    małgoos Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witajcie pochwale sie dostałam z ts łasice nie miałamnich reszta ts powtórki
     
  2. kruszynka63

    kruszynka63 Książę forum

    Witam .Event zakończony , fabryczki czerwone rozpoczęły produkcję:D. Ból po zużytej ilości SP... :oops::wuerg: przez jakiś czas zostanie ;).Rekompensatą z zagród , tej dużej straty "papu " są łasice :D:inlove:( nie miałam ) a z drzew durian , reszta tajemniczości nie zachwyciła.Pozdrawiam :)
     
  3. Jozef

    Jozef Czeladnik forum

    A u mnie same badziewie.Labedzie i czerwone krowy.Eeeeeeeeeee szkoda gadac
     
  4. Megan

    Megan Komandor forum

    Jak zwykle z TS-ów byle co, wszystko do paska:(
    żółta kotlarnia, pomarańczowe gęsi i takież same bobry....a gdzie moje łasice:(
     
  5. małgoos

    małgoos Wszystkowiedząca wyrocznia

    Chyba u mnie sie zadomowiły
     
  6. AngelGina

    AngelGina Generał forum

    Moje TS-y niestety mnie nie zachwyciły, nie dostałam krzewu glicynii, durianiu, ani jelonków (tych drzewek i zagrody mi brakuje).
    Wykluły się tygrysy, pandy- ulepszenie czerwone, papugi ++
    ryby i gęsi pomarańczowe, lisy żółte
    xl- baobab, xxl- pitaja, acai, grejpfrut, banan
    xl- nieśplik, tarnina, xxl- tarnina, jarząb, oliwka
    Ale jakby nie patrzeć, nie wydałam na nie florenów, więc i tak prawie darmo ;) Może następnym razem trafię to, czego mi brakuje :)
     
  7. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    pomarańczowe koniki, pszczółki i żółte kacze pióra :D
    drzewa jeszcze lepiej :D - tarnina surmia niesplik i takie tam starocie
    no ja nie wiem gdzie są te nowe drzewa których nie mam
    tyle czasu tyle sadzonek a drzew bez liku brak
    może kiedyś dojdę ilu mi brakuje bo się już pogubiłam
    tylko nie wiem czy zdążę jak kolejne nowości za pasem szykują xD

    na wyspie dopiero rano postawiłam - nie ma się co spieszyć xDa raczej do czego
     
  8. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Ja też sie nie spieszę ze stawianiem TS-ów, poczekają sobie w pasku, tym bardziej, że widzę nic ciekawego ludziska nie dostają....
    Nie wiem czego brakuje mi z nowości, ta częstotliwość nowych drzewek i zagród sprawia, że już mi tak na nowościach nie zależy.... kiedyś wpadną tak jak te, które przed rokiem były nowościami, a teraz są pogardzane. Taka polityka BP, wyżyłować ludzi z gotówki, zeby za pół roku dać to samo za darmo.....:eek:
    Co do eventu to zrobiłam wszystkie zadania oprócz ostatniego z kolorami.... w piątek następne BB, to może mi się odmyśli i też zrobię...SP poszło ok 400, ale tych podwójnych odznak miałam bardzo mało...:sleepy::oops:
     
    Nutka, kruszynka63 and tola666 like this.
  9. gadek

    gadek Fanatyk forum

    Żaden minionek Cię nie przebije:D
    Znaczy,że kolorowanki szły dobrze i fajnie:)

    Ja ts-ków nie wystawiłam,zawsze mam jakiś problem z pamiętaniem o nichxD
    Fabryki jeszcze w pasku,bo w manufakturze nie ma miejsca,muszą poczekać na 4 wierciołki,czyli za miesiąc,dwa:oops: zacznę produkcję piórek i świec;)

    Bry.
     
  10. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek !
    Nawet palcem nie ruszyłam tej misji i nie zamierzam .
    Całkiem dobrze mi z tym . A produkty jak będą potrzebne to sobie kupię .
    Gratuluję wszystkim ukończenia ewentu , świetnych zdobyczy w postaci zagród i drzewek .
     
  11. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Wielkie Gratulacje Ewuś - podziwiam że się nie dałaś ponieść emocjom i trzymasz się dzielnie
    w sumie event dla eventu nie ma sensu robienia
    ciekawe na co nam te warsztaty będą :)
    chyba że przy okazji zabawy w BB bez przeskoków jak to ja uczyniłam :)
    poniosło mnie i
    event się zrobił przy okazji :)xD
     
  12. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    E tam - po prostu nie wychodziłam w stronę tego sklepu , gdzie karty mają , żeby nie kupić .
     
  13. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    ale wiesz że musisz jeszcze przetrwać 120 h eventu i kolejne BB ;)
     
  14. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Wiem , więc po kartę pójdę w poniedziałek i gitara .Będzie po BB i kuszenia nie
    ma . We wtorek drzewka będą , wiec florki trzeba kupić - koniecznie .
     
  15. jaadao

    jaadao Wyjątkowy talent

    Z TS żółta fabryka farb,ul pomarańczowy i łabędzie.....2 x tarnina xl, kowhai xl.
    Na wyspie 2x małpy pomarańczowe i leniwce++ a drzewka poczekają w pasku.
    Trochę to smutne......
     
    usiamik46, pretorianka and małgoos like this.
  16. tola666

    tola666 Wielki mistrz forum

    Trochę zadań w spółdzielni, trochę zdobytej sp, małe klonowanko i tajemnicze zagrody zasiliły moją kolekcję :D, mam ich do odkrycia już 30xD.....no i gitara gra:D.Powodzenia wszystkim w kolorowaniu!:)
     
  17. dziunia49

    dziunia49 Stary wyjadacz

    i u mnie tez lipa. dalej eventu nie robie
     
  18. yogi16296

    yogi16296 Stary wyjadacz

    witam. u mnie tradycyjnie z ts [ciach] znaczy do paska;). pozdrawiam i życzę lepszych zdobyczy


    Wykropkowany wulgaryzm usunąłem.
    SMOD_Casino
     
    Last edited by moderator: Jan 12, 2017
    pretorianka likes this.
  19. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    u mnie drzewka też porażka ;/ a zagrody przynajmniej 2 takie których nie miałam
     
    pretorianka likes this.
  20. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Marnują się w pasku, a może łasiczki masz albo hipki i o nich nie wiesz? :D
    A z każdym dniem nowości tracą wartość
     
Thread Status:
Not open for further replies.