Opinie Dzikie zwierzaki!

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by TL_Mouse, Jan 10, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Widełki3

    Widełki3 Wielki mistrz forum

    A u mnie festiwal radości trwa. Z zagród na farmę wypadły łasice (nie miałam), borsuki (tego też nie) i jelenie (na wymianę), a z drzew oprócz badziewia 2x B. wygięta na wyspie i glicynia oraz bugenwilla na farmie.
     
  2. tola666

    tola666 Wielki mistrz forum

    Witam wszystkich! Z powodu braku sp sięgnęłam tylko po ts-y do kolekcji i mam ich już....60:);)
     
  3. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Brawo Ty :)
    Będzie szaleństwo jak je wystawisz 8)
     
  4. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Teraz, wieczorową porą, mogę Wam się przyznać do swojego nałogu:
    Lubię kolorowanki i staram się nie wychodzić poza linie...

    Uzbierało mi się troszkę kotylionów:
    [​IMG]

    Ktoś mnie przebije ?
     
  5. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    W szaleństwie też metoda :inlove:8):D:)
     
  6. anika1k

    anika1k Młodszy ekspert

    Hej hej może mi ktoś powiedzieć dlaczego nie mogę postawić fabryki świec czerwonej ? :)
     
    xBabciaEwa likes this.
  7. tola666

    tola666 Wielki mistrz forum

    Brawo jaxD.Dzięki;).Parę kolorowych kurek wpadło no i koniec dopalacza (sp). Nie mogę się cieszyć robieniem evenciku to się pocieszam powiększaniem kolekcjixD i szafa gra i buczy:D.
     
  8. MOD_DaMa

    MOD_DaMa Forum Moderator Team Farmerama PL




    Pierwszą, postaw zwykła fabryczkę świec i na nią nałóż czerwona .
     
    AngelGina and xBabciaEwa like this.
  9. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    event skończony, z tsów wyszly mi moje pierwsze łasice :D pomaranczowe strusie i żółte orły, glicynia(druga), migdałowiec xxl, niesplik japonski xl i xxl, jarząb xl, flamingi, czerwone małpy, bikini zółte, grejfrtu xl x2, kiwi xxl, kokkoloba xxl i babobab xl :)
    zadnych ciekawych przeskokow nie zauwazylam u siebie :p
     
  10. anika1k

    anika1k Młodszy ekspert

    Jestem zielona w te klocki przepraszam jak na blondi przystało :) tak naprawdę dawno mnie tu nie było i się po prostu gubię :)

    Jedno słowo w Twoim poście zmieniłam;)
    Na forum obowiązuje standardowy język polski.
    Jeśli masz jakieś pytania dotyczące gry, ,zawsze możesz je zadać tu:

    https://board-pl.farmerama.com/index.php?forums/pytania-ogólne.714/

    Kurczaki przewertowałam wszystko i nie widzu zwykłej fabryki :)?

    Posty połączyłem, w przyszłości by uniknąć pisania post pod postem używaj proszę opcji edytuj chcąc dopisać coś do zamieszczonego już posta.
    Polecam: Edycja postów oraz Łączenie postów
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    SMOD_Ghost
     
    Last edited by moderator: Jan 12, 2017
    xBabciaEwa likes this.
  11. marynia53

    marynia53 Cesarz forum

    zabawa skończona bez bananów bo zabrakło Super paszy , może się uda coś wyprodukować:sleepy::sleepy:

    Post edytowałam ,usunęłam niewłaściwe słowo.
    Walcz do końca, życzę powodzenia:)


    MOD_DaMa
     
    Last edited by moderator: Jan 11, 2017
  12. hasiokos

    hasiokos Młodszy ekspert

    baby-boom i zrobione, tych kotylionów to mi starczyło rzutem na taśmę, ale najbardziej się cieszę ze udało mi się zrobić wszystko bo realnej gotówki nie inwestuje, od sąsiada trochę dostałam :)
    na noc wytstawię ts-y, mówicie że dobre rzeczy wychodza
     
  13. anika1k

    anika1k Młodszy ekspert

    Jest dziekuję za pomoc :)
     
    xBabciaEwa likes this.
  14. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    no pięknie :)
    ja nie wystawiłam jeszcze ale nie spodziewam się rewelacji choć nie nadążam ile mi tych drzew już brakuje
    event zrobiłam przy okazji prób klonowania zwierza do spółdzielni
    inaczej bym się nie bawiła gdyby nie rozgrzebane zadania bo sp poszło stanowczo za dużo
     
  15. MOD_DaMa

    MOD_DaMa Forum Moderator Team Farmerama PL

    Super:)
    Nie ma za co;) pozdrawiam
     
    kruszynka63 and xBabciaEwa like this.
  16. Tralanetka

    Tralanetka Analityk forum

    1. Uff skończone. Ładne te czerwone warsztaciki, ale cały zapas SP poszedł.:oops: 487 sztuk miałam. Hodowlę w związku z tym mam z głowy na dłuuugi czas. I jeszcze na koniec - lecąc na oparach- wrzuciłam do oazy 10 wsadów ptaków zamiast zwierzaków :cry:xD
     
    AngelGina, 0olimpia0 and kruszynka63 like this.
  17. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    witam,nie ruszyłam z ewentem,,popołudniówka w pracy,,gratuluję tym co skończyli..:D:)
     
  18. 11eveline

    11eveline Książę forum

    Event ukończony. Zbiornik z SP prawie puściutki. Z zagród dostałam: flamingi, bikini i anakondy, pomarańczowe osły, żółte orły i łasice.
     
    AngelGina, 0olimpia0 and kruszynka63 like this.
  19. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Mam pytanie do tych, którzy już wystawili ts-owe drzewka z eventu... Czy mi się wydaje, czy one rosną?
    Wcześniej było, że bez względu na to czy jest 5 godzin czy 5 minut wyglądały tak samo- zwidy mam, czy co?

    ps. i gratki wszystkim tym, którzy już ukończyli :)
    troszkę niewypał z dzisiejszym prezentem od Franka- o jedną dobę za późno :D
     
  20. Goldmaster82

    Goldmaster82 Moguł forum

    Pora pożegnać się ze wszystkimi - powodzenia...
     
Thread Status:
Not open for further replies.