Opinie Dzikie zwierzaki!

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by TL_Mouse, Jan 10, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. małgoos

    małgoos Wszystkowiedząca wyrocznia

    Kochai jeszcze 10 ptaków i warsztaty moje
     
  2. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    No i koniec ;)
    myslę czy coś jeszcze próbować, chyba szkoda paszy8)
     
  3. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Jakoś zapomniałam, zreszta nie byłam pewna czy robię, czy nie i nadal nie wiem xD
     
  4. Daisy44

    Daisy44 Półbóstwo forum

    A jednak troszkę się bawię. Szału nie ma ze świń i kóz cofki - z kolorowych zwykłe:wuerg: Za to zwykłe krowy dały raz białą+łaciatą +alpejską8)Ze zwykłych kaczek raz marynarska.:) Reszta bryndza:p Na 20 wsadów jeden podwójny kotylion. Jeszcze czekam na 9 i chyba finito8)

    To tak jak ja. Na coś tam się skusiłam i wezmę tyle żeby nie stracić 8)
     
  5. 0olimpia0

    0olimpia0 Chodząca legenda forum

    Koniec ...
    [​IMG]

    Pozdrawiam i extra okazów życzę :)
     
  6. Farmani15

    Farmani15 Weteran forum

    Mówiłam że te 500 SP wystarczy:D:D:D
    Gratki:)
     
  7. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    witam. Event zrobiłam do zwykłych warsztatów i się zastanawiam czy iść po te czerwienie czy nie... jakoś mi szkoda super papu choć mam go jeszcze trochę w zapasie ale nie wiem czy warto ruszać zapasy... głownie klonowałam wielbłądy bo po ostatnim evencie z wielbłądami z kolorowańców została mi tylko szarość to odrobiłam mały zapas, najlepsze co wypadło to sułtan ze zwykłych reszta raczej bez rewelacji, z ptaków skupiłam się na kukułkach. Poprzednie dwa tego typu eventy zrobiłam do końca ale nie wiem czy jest sens, na własne potrzeby to i z podstawowych fabryk sobie te produkty zdobędę.
     
  8. 0olimpia0

    0olimpia0 Chodząca legenda forum

    Dziękuję :) Dokupiłam jeszcze duży pakiet ;)
     
  9. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    500 spokojnie wystarczyło, przy odrobinie szczęścia nawet ciut mniej, 540 miałam na starcie, po zakończeniu eventu zostało 54, czyli nieźle.
    Cosik sie zwierzyna ruszyła, chyba wreszcie trafiłam w dobry slot, aż z wrażenia kupiłam jeden pakiecik xD
    łyżwiarzu przybywajxD:cry:
    chociaz na targ, ale przybywaj:cry:
     
  10. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Skończyłam.
    26 razy wypadły podwójne kotyliony co oznacza oszczędność 52 SP.
     
  11. Farmani15

    Farmani15 Weteran forum

    Jestem twarda nie miętka bo nic nie kupiłam a troszkę się zostało:D
    Teraz zbieram na neonki:)
     
  12. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Kusiło mnie, ale poszukałam w spółdzielni i znalałam trochę w kukułkowych misjach i za 15 minut zdobędę oba podstawowe warsztciki, nawet mi 30 zostało na przyszłość :D
     
  13. -toja_71-

    -toja_71- Mistrz forum

    Dzięki xD - Nie powiem, ale tak mi ładnie między innymi dzięki Tobie :)
    Widzę, że w międzyczasie zdążyłaś skończyć GRATULACJE :):):) no i niech ten łyżwiarz do Ciebie doślizga się - pogoda przecież jak znalazł...
     
    Nutka, seler70 and Mariolka7214 like this.
  14. etanus

    etanus Forum Pro

    Etanusik też zrobił cały evencik a co tam niech zwierzątka troszkę pocieszą xDxDxD
     
    Frytka2012, seler70 and gadek like this.
  15. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Dzieńdoberek !

    A takie odznaki, to dobrze wyszły, czy jakaś pomyłka ? Przy ptakach mam podobnie...

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  16. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Chyba nie ten kierunek ptaszysko wybrało, pojechał w inna stronę złosliwiec;)
    mam baletmistrza :cry:
    Bardzo dobrze :)
    spora oszczędność SP ;)
     
  17. Daisy44

    Daisy44 Półbóstwo forum

    Chyba tak się może zdarzyć też. Ja tak miałam tylko raz - w jednym klonowaniu 2 odznaki. Tak więc gratulacje:D
    EDIT: wyskoczyły mi teraz 2 różne kotyliony ake znowu tylko 1 raz. Ze zwykłych psów partydog a z krów zwykłych ruda
     
    Nutka, seler70 and juliuszka like this.
  18. AlfaWilk

    AlfaWilk Moguł forum

    Podstawy warsztatów i SP zgarnięte. Podwójnych kotylionów 20, czyli jeszcze 40 SP zostało w stodole.:) Czerwonych nakładek nie biorę .
     
    kruszynka63, seler70 and -małgoś- like this.
  19. orkiszowiec

    orkiszowiec Baron forum

    Na 86 oaz:
    - 105 zwierzaków poziom wyżej,
    - 20 zwierzaków 2 poziomy wyżej,
    - 2 zwierzaki 3 poziomy wyżej
    - 142 zwierzaki zwrotu (lub podstawowe)
    - 99 odznak
    Znowu takie sobie BB.
    Wrzucam bez przekonania dalej.
     
  20. myziołek

    myziołek Młodszy ekspert

    ja już kończe :) warsztaciki są, więcej mi nie potrzeba....
     
    Nutka and seler70 like this.
Thread Status:
Not open for further replies.