Opinie Dzikie zwierzaki!

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by TL_Mouse, Jan 10, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Na 40 oaz 3 podwójne kotyliony, no chyba to nie jest dobry wynik? Przeskoki o jeden, dwa, czyli u mnie normalka >:(
    Jeszcze raz wsadzę zwierzynę i jak będzie to samo, to kończę.... szkoda SP:oops::mad:
     
  2. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Napisałam, ze też jestem dobrej myśłi i dostałam sushi z podstaw, więc też 5 lvl :D
    Moja najwyższa panda w historii, ale nie stać mnie na prowizję, żeby sprzedać :D
     
  3. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Super - gratuluję - więc można , tylko u mnie coś to się nie sprawdza - kurcze i co ja mam teraz zrobić ?
    Normalnie nie wiem - muszę pomyśleć .
     
  4. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    wystawiłam ts, paszy starczy akurat tyle, żeby zdobyć podstawowy warsztacik skunksów :D
     
    Nutka, skaliwa, gadek and 1 other person like this.
  5. -toja_71-

    -toja_71- Mistrz forum

    Gratuluję :)
    A widzisz, u mnie jest tak: SP z eventów jak na lekarstwo, młyn nie daje rady a i inną paszę przy obecnych cenach trzeba samemu kręcić,
    od ponad roku mozolnie oazuję indyki - dla osiągnięcia dalekosiężnego celu: wystawienia różowości (tutaj fabryka farb). I to mnie niebotycznie przybliżyło do celu xDxDxD
     
  6. Widełki3

    Widełki3 Wielki mistrz forum

    Ze zwykłych kotów wykluł mi się właśnie maine-coon :inlove:. Powodzenia wszystkim, to będzie udany event:music:;)
     
  7. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Ja zbieram na misję zamki z piasku, myślałam, ze skoro ptaki, to może jeszcze kukułczane misje, ale nie starczy sp :)

    Jak widać zachęta w postaci dużych przeskokow bardziej skłania do zakupów SP niż ich brak- może bp w końcu poszło po rozum do głowy :D
     
    skaliwa, gadek and Farmani15 like this.
  8. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Mnie ze zwykłych wyskoczył pers (święto, bo u mnie mało romantyczne zwierzaki i im się nie chce ;) ). Ale SP i tak nie kupię ;)
     
  9. Magda034-

    Magda034- Czeladnik forum

    A jakie tam przeskoki na 128 oaz największy przeskok to Kot savannah
     
    Farmani15, skaliwa and =kalina= like this.
  10. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Ambasador forum

    fabryka świec zdobyta , koniec paszy a co za tym idzie koniec ewentu , udanej zabawy :)
     
  11. Widełki3

    Widełki3 Wielki mistrz forum

    Też koloruję kukułki, ale teraz zastanawiam się czy nie przerzucić się na koty... chociaż do orłów mnie ciągnie to wyniki z kotów były naprawdę spoko
     
  12. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    U mnie ze zwykłych pand wypadła tańcząca i sushi, a w innych zwierzaczkach słabo, pandy najlepiej wypadają.
     
  13. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    hehe. to dokładnie tak, jak ja, została 1szt :D

    Za to ostatni rzut- wsztstko do tyłu poszło- mixowałam 10x 3 podstawy+1 z 3lvl i wszystkie wyszły z 2 lvl, tylko jeden przeskok do przodu >:(
     
    CHUDYJUREK, Farmani15 and skaliwa like this.
  14. gadek

    gadek Fanatyk forum

    Bry eventowe,albo po;)

    Event zakończony,zrobiłam małpami i kukułkami,zwykłymi oczywiście.W oazach wrony i wielbłądy.
    Najlepsza wrona:D
    [​IMG]
    Najlepszy garbus:)
    [​IMG]
    Ssaki dały 11 odznak dla ptaków,a ptaki się odwdzięczyły i dały 9 dla ssaków, co zaoszczędziło mi 40 super papu,dobre i tyle:music:
    I na koniec jedno "ale",ale czemu te zwierzaki tak poprzestawiali,nie mogłam znaleźć garbuskówxD
     
  15. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    To najlepsze przeskoki:

    [​IMG]
    [​IMG]

    Chyba, że czegoś zacnego nie zauważyłam :D
     
  16. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Brawo :)
    u mnie przy wielbładach ładnie szło, postawiłam rózowe dywany i mam z głowy na najbliższe pół rokuxD
    Część ptasia zrobiona, część ssaczaxD:cry:w trakcie zabawy w oazach
    nędzy ciąg dalszy :p
     
  17. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    40 zwierza siedzi w oazach: po 10 gęsi, wrony, kotki i pieski. Najlepiej wychodzą mi kotki z tego co widzę, to może jeszcze je pomęczę? Za 4 godz. bo oszczędzam nawet perfumy prawda wyjdzie na jaw;)xD
     
  18. Farmani15

    Farmani15 Weteran forum

    I takim sposobem evencior zaliczony -marniutkie przeskoki i dlatego kończę ;)xDxDxD
     
  19. Megan

    Megan Komandor forum

    BB jak zwykle norma nic się nie zmieniło czyli wszystko po staremu, wezmę czerwone pióra, bo mi się podobają i podstawę świeczek i na tym skończę, szkoda SP na takie przeskoki.

    Z oaz najczęściej przeskok o jedno lub o dwa miejsca (10 prób z wronami i wszystkie przeskok o jedno miejsce, podobnie z nietoperzami), kury nie popisały się, gęsi także, sporo cofek.
    Najlepsze wynik na te 132 próby to:
    pies partydog, kot savannah i 2x szylkretowy, ruda krowa, panda sushi i niemowlak, zamaskowana kukułka, 2x indyk dyniowy, kaczka dziennikarska i marynarska.
    No i to by było na tyle, miałam jeszcze 14 podwójnych oznak, czy to dużo?
    Moim zdaniem nie.
    Teraz zbieram SP na neonki:)
     
  20. Widełki3

    Widełki3 Wielki mistrz forum

    A galaretki nie używasz?
     
    Farmani15 and skaliwa like this.
Thread Status:
Not open for further replies.