Opinie Dzikie zwierzaki!

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by TL_Mouse, Jan 10, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Te krowy to jakieś nie kumate u mnie są - alpejska mi wyszła - a gdzie truskawkowa ?
    Z 20 oaz tylko 1 raz wyszedł podwójny kotylion - cosik marnie .
     
  2. janekkostuchna

    janekkostuchna Chodząca legenda forum

    W BB nic się nie zmieniło na lepsze na 22 ssaki i 22 ptaki max przeskok o dwa i co ciekawsze w 9 klonowaniach cofki czyli aż 20%
    więc wyciąganie SP w zamian za dwa prawdopodobnie niepotrzebne do niczego warsztaty. Podwójne kotyliony na 44 klonowania 3.
     
  3. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Ambasador forum

    wrzuciłem na początek 40 x ssaki z tych co zostały z innych BB
    zostało 100 sp więc całego ewentu nie zrobię
     
    skaliwa, xBabciaEwa and Farmani15 like this.
  4. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Zebrałam, bida z nędzą, ale nic to, zobaczymy mixy
    gra się tnie jak diabli -.-
     
  5. Widełki3

    Widełki3 Wielki mistrz forum

    Witam,
    U mnie jakiś super przeskoków nie ma (na 70 prób jeden przeskok o 4 i jeden o 3 miejsca reszta niegodna uwagi), ale sporo podwójnych odznak (szt.11)8)
     
  6. Daisy44

    Daisy44 Półbóstwo forum

    A ja się jeszcze waham ale nic nie robię póki co. Bez zapału i entuzjazmu raczej
     
    skaliwa, xBabciaEwa and Farmani15 like this.
  7. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    u mnie z 20 dostałam 4 :)
    Ale wciąż jestem dobrej myśli, wrzuciłam kolejne 20 :)
     
  8. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Czyli nic sie nie zmieniło, nędza jak była, tak i została? Ja swoje odkrywam ok 14.30, ale pewnie jak zwykle też będę tak miała...
    nie mam szczęścia w klonowaniu. No nic, trochę się pobawię, ale SP będę oszczędzać na lepsze czasy, hehe optymistka:p;)
     
    Nutka, =kalina= and xBabciaEwa like this.
  9. anna_el

    anna_el Czeladnik forum

    gdzie jest ten ewent , niewiem gdzie go szukac .A
     
    skaliwa, =kalina= and xBabciaEwa like this.
  10. Farmani15

    Farmani15 Weteran forum

    Po 4-y zadania zrobione a reszta siedzi w oazach teraz zacznę kalkulować aby jak najmniej SP poszło:)
     
  11. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    a przelogowałaś się? Do eventu można np.przez zegar eventowy się dostać
     
  12. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Ambasador forum

    0 przeskoków
     
    skaliwa, =kalina= and małgoos like this.
  13. małgoos

    małgoos Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witajcie 2 zestaw oaz pracuje a zaskoczenie ze zwykłych wron wyskoczyła azjatycka jakis bonus mi dali hi hi
     
  14. -toja_71-

    -toja_71- Mistrz forum

    Na 42 zagrody 3x podwójny kotylion (bez szału), ale wszystko mi wynagrodziła indyczka - czyli przeskok o 5 (słownie: PIĘĆ) poziomów - pierwszy taki u mnie xDxDxD no reszta była bez przeskoków (ale kto by tam patrzył w takiej sytuacji...)

    PS


    Popatrz Mariolu, a ja myślałam, że to się mój komputerek zacina ze starości...

     
  15. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    chyba podejmuję taktykę, że bez klonowania ptaszków, bo wielbłądy i pandzioszki potrzebne, a kukułki poczekają- na oba nie starczy...
    Aż niemożliwe, że tak mało gratisów- następnym razem sobie odbijesz :)
    Gratki przeskoku, u siebir takich nie doświadczam :D
     
  16. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Bez rewelacji wyniki, ale hodowlane skończone.
     
  17. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Mixy też dno, znaczy sie w tej edycji łyżwiarza nie bedzie
    Mówi sie trudno i gra się dalej, miał być kupiony pakiecik- nie będzie pakieciku, pieniążki zostają tym razem na moim koncie :p
     
  18. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Gratulacje kochana - czyli można się doczekać cudu , fajnie .
     
    gadek, Farmani15 and -toja_71- like this.
  19. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Zrobiłem do TS-ów /przeskoki słabe , gratisowe kotyliony ok. 10-12%/, popełniłem kompletnie nieudany mix z kotów i zerkam na targ w poszukiwaniu okazji do spekulacji8).
    Tradycyjne podziękowania dla sąsiadów za SP :).

    Bry klasyczne.
     
    Last edited: Jan 11, 2017
  20. misiołajka

    misiołajka Aktywny autor

    U mnie tradycyjnie przeskoki o1 ewentualnie 2... dodatkowych kotylionów (na 87 wsadów) - całe 4 - także dla mnie ta "konserwacja" nic nie zmieniła...
     
Thread Status:
Not open for further replies.