Opinie Dzikie zwierzaki!

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by TL_Mouse, Jan 10, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Wrzucić można już teraz, ważne, żeby zebrać w czasie trwania ewentu i BB. :)
     
    AngelGina likes this.
  2. AngelGina

    AngelGina Generał forum

    A to nie sprawdziłam, dziękuję :) więc szybciej wrzucę do oaz ;)
    Dziękuję, tak zrobię, jak tylko znajdę chwilkę na farmę :)
     
    Farmani15 and panoramaogrodnicza like this.
  3. Daisy44

    Daisy44 Półbóstwo forum

    Szkoda że nie ma info o wartości poszczególnych zwierząt. Przeliczyłabym na co mnie stać:p Paszę mam ale czy warto brać się za ten event? Dla mnie średnio:pBanany w nagrodach super ale czemu w ostatnim? ;):p Póki co oazy mam pustexD
     
    Nutka, Farmani15 and AngelGina like this.
  4. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Wczoraj wstawiłam do oaz 60 x ssaki i 60 x ptaki.
    Czekam na start eventu i mini BB.
    SP jeszcze mam 533 i nadal się kreci w młynie.
     
  5. FarmaNirvany

    FarmaNirvany Analityk forum

    słabe troche nagrody, bardzo mało sup.paszy ale będę robić dla warsztatów
     
  6. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    wystarczy zajrzec do stodoly ..tam sa podane wartosci
     
  7. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Wstawiłam rano po 20 ssaków i 20 ptaków, teraz sobie czekam na 14.00:) Event robię, ale czy cały, to sie okaże... zobaczę jakie wyniki będą i od tego uzależniam ile zrobię.... na tych warsztatach mi nie zależy, już sporo takich do niczego niepotrzebnych grzeje ławę w pasku ;):p
     
    Farmani15, FarmaNirvany and Anhedrea like this.
  8. FarmaNirvany

    FarmaNirvany Analityk forum

    Ja jednak zrobie zadania wszystkie oprócz ost.bo za dużo odznak.Zwykłe mi starczą.Coś szybko wprowadzają nowe warsztaty a jesz.z hamakami itd.nie ma żadnych misji...
     
    Farmani15 and xBabciaEwa like this.
  9. Daisy44

    Daisy44 Półbóstwo forum

    Nie pomyślałam o tym. Myślałam że wartości na potrzeby takich eventów różnią się od standardowych (są wyższe:p) Pomarzyć ludzka rzeczxD
     
    Farmani15 and gadek like this.
  10. -toja_71-

    -toja_71- Mistrz forum

    No i niefajnie... przeliczyłam skąd mogę wziąć SP i... ojjj.
    a mogło być tak pięknie...
    Wyrzuciło mnie z gry (jakoś nie przeczytałam, że będą prace konserwacyjne), a właśnie miałam zbierać kukurydzę... no i tyle z moich zapędów ogrodniczych w czasie urlopu. Strategia na "po pracach remontowych":
    po czternastej zbieram indyki, liczę kotyliony i nadal się zastanawiam skąd wziąć SP (grosza nie wydam!)...
     
    Nutka, Farmani15 and xBabciaEwa like this.
  11. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dobry ;)
    oazy zapakowane do bólu już wczoraj i sobie czekają na 14, ja tez czekam z nadzieją, że gra będzie smigać i powyskakuja same rózowe zwierzaki :p
     
  12. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek !
    Tego Ci życzę z całego serducha . Mi się marzy truskawkowa krowa - ale pewnie na marzeniach się skończy .
     
  13. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam;)
    super, prace konserwacyjne, beda lepsze przeskoki w BBxD, marzenie;)
    aha, ewencik zaczne, ile zrobie, to moje:)
     
  14. -toja_71-

    -toja_71- Mistrz forum

    No i tych różowości Ci życzę:)
    Moje oazy załadowane do "mojego bólu". Z niecierpliwością czekam na podniesienie kołderki w moteliku...
    Podobno marzenia się spełniają... zatem na 99,99% jest szansa, że się wykluje. Powodzenia :)

    PS Już wróciła gra - niestety mój komputerek trochę muli...
     
    xBabciaEwa and Farmani15 like this.
  15. Farmani15

    Farmani15 Weteran forum

    Moja owca zeszła na zawał-i gra jest dostępna......:pxD
    W domku już czekają na 14-tą pandziory garbuski kukułki;)
     
    xBabciaEwa likes this.
  16. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Teraz czas na marzenia jest, jak się dobrze pomarzy to ... kto wie, kto wie... ;):D
    A po 14.00 brutalna rzeczywistość. :cry:
    U mnie w oazach pół na pół, 66 hodowli ptaków i 66 ssaków.
     
  17. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Oj tam - same najwyższe wyjdą tym razem - trzymam kciuki za wszystkich .
     
  18. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Mnie bardziej zależy na podwójnych kotylionach. :D Hodowle w oazach już dawno nauczyły mnie pokory. -.-
     
    Nutka, ankagdw, gadek and 1 other person like this.
  19. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    pamietajmy o jednym,
    najlepiej odswiezyc farme o 14-ej, zeby nie bylo niespodzianek, ze jeszcze ewentu nie ma
    pozdrawiam i powodzenia w przeskokach

     
    SMOD_Atena and Farmani15 like this.
  20. marynia53

    marynia53 Cesarz forum

    ja też trzymam kciuki:):):)a potem swoje posadzę;););)
     
    gadek and xBabciaEwa like this.
Thread Status:
Not open for further replies.