Opinie Dzikie zwierzaki!

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 10 stycznia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Wrzucić można już teraz, ważne, żeby zebrać w czasie trwania ewentu i BB. :)
     
    AngelGina lubi to.
  2. AngelGina

    AngelGina Generał forum

    A to nie sprawdziłam, dziękuję :) więc szybciej wrzucę do oaz ;)
    Dziękuję, tak zrobię, jak tylko znajdę chwilkę na farmę :)
     
  3. Daisy44

    Daisy44 Półbóstwo forum

    Szkoda że nie ma info o wartości poszczególnych zwierząt. Przeliczyłabym na co mnie stać:p Paszę mam ale czy warto brać się za ten event? Dla mnie średnio:pBanany w nagrodach super ale czemu w ostatnim? ;):p Póki co oazy mam pustexD
     
    Nutka, Farmani15 oraz AngelGina lubią to.
  4. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Wczoraj wstawiłam do oaz 60 x ssaki i 60 x ptaki.
    Czekam na start eventu i mini BB.
    SP jeszcze mam 533 i nadal się kreci w młynie.
     
  5. FarmaNirvany

    FarmaNirvany Analityk forum

    słabe troche nagrody, bardzo mało sup.paszy ale będę robić dla warsztatów
     
  6. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    wystarczy zajrzec do stodoly ..tam sa podane wartosci
     
  7. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Wstawiłam rano po 20 ssaków i 20 ptaków, teraz sobie czekam na 14.00:) Event robię, ale czy cały, to sie okaże... zobaczę jakie wyniki będą i od tego uzależniam ile zrobię.... na tych warsztatach mi nie zależy, już sporo takich do niczego niepotrzebnych grzeje ławę w pasku ;):p
     
    Farmani15, FarmaNirvany oraz Anhedrea lubią to.
  8. FarmaNirvany

    FarmaNirvany Analityk forum

    Ja jednak zrobie zadania wszystkie oprócz ost.bo za dużo odznak.Zwykłe mi starczą.Coś szybko wprowadzają nowe warsztaty a jesz.z hamakami itd.nie ma żadnych misji...
     
    Farmani15 i xBabciaEwa lubią to.
  9. Daisy44

    Daisy44 Półbóstwo forum

    Nie pomyślałam o tym. Myślałam że wartości na potrzeby takich eventów różnią się od standardowych (są wyższe:p) Pomarzyć ludzka rzeczxD
     
    Farmani15 i gadek lubią to.
  10. -toja_71-

    -toja_71- Mistrz forum

    No i niefajnie... przeliczyłam skąd mogę wziąć SP i... ojjj.
    a mogło być tak pięknie...
    Wyrzuciło mnie z gry (jakoś nie przeczytałam, że będą prace konserwacyjne), a właśnie miałam zbierać kukurydzę... no i tyle z moich zapędów ogrodniczych w czasie urlopu. Strategia na "po pracach remontowych":
    po czternastej zbieram indyki, liczę kotyliony i nadal się zastanawiam skąd wziąć SP (grosza nie wydam!)...
     
    Nutka, Farmani15 oraz xBabciaEwa lubią to.
  11. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dobry ;)
    oazy zapakowane do bólu już wczoraj i sobie czekają na 14, ja tez czekam z nadzieją, że gra będzie smigać i powyskakuja same rózowe zwierzaki :p
     
  12. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek !
    Tego Ci życzę z całego serducha . Mi się marzy truskawkowa krowa - ale pewnie na marzeniach się skończy .
     
  13. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam;)
    super, prace konserwacyjne, beda lepsze przeskoki w BBxD, marzenie;)
    aha, ewencik zaczne, ile zrobie, to moje:)
     
    polnygryzoń, Farmani15 oraz xBabciaEwa lubią to.
  14. -toja_71-

    -toja_71- Mistrz forum

    No i tych różowości Ci życzę:)
    Moje oazy załadowane do "mojego bólu". Z niecierpliwością czekam na podniesienie kołderki w moteliku...
    Podobno marzenia się spełniają... zatem na 99,99% jest szansa, że się wykluje. Powodzenia :)

    PS Już wróciła gra - niestety mój komputerek trochę muli...
     
    xBabciaEwa i Farmani15 lubią to.
  15. Farmani15

    Farmani15 Weteran forum

    Moja owca zeszła na zawał-i gra jest dostępna......:pxD
    W domku już czekają na 14-tą pandziory garbuski kukułki;)
     
    xBabciaEwa lubi to.
  16. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Teraz czas na marzenia jest, jak się dobrze pomarzy to ... kto wie, kto wie... ;):D
    A po 14.00 brutalna rzeczywistość. :cry:
    U mnie w oazach pół na pół, 66 hodowli ptaków i 66 ssaków.
     
  17. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Oj tam - same najwyższe wyjdą tym razem - trzymam kciuki za wszystkich .
     
  18. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Mnie bardziej zależy na podwójnych kotylionach. :D Hodowle w oazach już dawno nauczyły mnie pokory. -.-
     
    Nutka, ankagdw, gadek i dalsza osoba lubią to.
  19. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    pamietajmy o jednym,
    najlepiej odswiezyc farme o 14-ej, zeby nie bylo niespodzianek, ze jeszcze ewentu nie ma
    pozdrawiam i powodzenia w przeskokach

     
    SMOD_Atena i Farmani15 lubią to.
  20. marynia53

    marynia53 Cesarz forum

    ja też trzymam kciuki:):):)a potem swoje posadzę;););)
     
    gadek i xBabciaEwa lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.