Opinie Dzikie zwierzaki!

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by TL_Mouse, Jan 10, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. yogi16296

    yogi16296 Stary wyjadacz

    witam. tez niecierpliwie oczekuję eventu ;) szczególnie mi leżą owe skunksiki w czerwieni. nawet mam już na nie miejscówkę. obok deskorolek /pasek/ ale evencik robię. lubię klony i a nuż coś ciekawego wyskoczy. czego wszystkim życzę. super przeskoków. jak się bawić to się bawić.pozdrawiam.xD
     
  2. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Poczytałam Was i pomyślałam, że chyba jednak coś tam uszczknę z tego eventu.
    Nie wiem ile, ale troszkę spróbuję.
    Czy ktoś już dziś wrzucił zwierzęta do oaz ?
     
  3. orkiszowiec

    orkiszowiec Baron forum

    Wydaje mi się, że jak zwierzaki się dłużej pokiszą, to będą lepsze wyniki.
    Takie mam wrażenie, że początek BB jest jakiś lepszy.
    No i perfumy piechotą nie chodzą..
    Wrzuciłem.
     
  4. małgoos

    małgoos Wszystkowiedząca wyrocznia

    nic jeszcze ie wsadzałam rano to zrobie
     
    xBabciaEwa and -rybka24- like this.
  5. gosiunia007

    gosiunia007 Stary wyjadacz

    Ja wrzuciłam... I tak się właśnie zastanawiam. Jutro dopiero event, to dostanę za dzisiaj włożone do oaz medaliony eventowe? :eek:
     
    xBabciaEwa likes this.
  6. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Jeśli zbierzesz po starcie eventu to tak :)
     
    xBabciaEwa likes this.
  7. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    I ja wrzuciłam :)
    Jutro wieczorem zobaczymy co się wykluje :)
     
  8. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    I ja też wrzuciłam - mam nadzieję na super klony - czego wszystkim życzę .
     
  9. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Ewa, może nie super klonów się spodziewam, bo u mnie z tym marnie zawsze było,
    ale jak podwójne odznaki się pojawią, to będę zadowolona :)
     
  10. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ale jakby było 2w1 to byśmy się nie pogniewały - prawda ?
     
  11. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Ja jeszcze nie wrzuciłam :p. Cały czas biję się z myślami robić czy nie robić event :D. SP tylko 300 więc całego nie zrobię. Ostatnio zdobyte fabryczki gniją w pasku ;). Bardzo lubię neony ze względu na ich ekonomikę i się boję, że mi potem zabraknie SP, a kupować jej nie lubię, bo efekty klonowania mam marne więc nie znajduję przyjemności w jej kupowaniu :sleepy:. Choć pewnie nie wytrzymam i coś zrobię :p. Kukułek nie mam wszystkich jeszcze zrobionych, to może coś poklonuję :eek:. Sama jestem na siebie zła za brak zdecydowania ;)xD. A może jutro się okaże, że BP poczytało nasze posty i będzie dużo fajnych przeskoków :music:xD.
     
  12. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Wystawiłam dziś kukułki, których dawno nie miałam na farmie. Wrzuciłam też do oaz- zawsze mogę misje uzupełnić. Staram się połączyć event z brakami w spółdzielni.
    Jak się uda to ok, a jak nie to zawsze coś w stodole zostanie.
    Podeszłam do tego eventu z uśmiechem :)
    Ile ugram tyle będzie :)
     
  13. dodotrzy

    dodotrzy Forum Pro

    U mnie ponad 1000 SP, to event zrobię. Może coś się uda przy okazji w spółdzielni uzupełnić, bo robić dla samych nagród w evencie, to nie bardzo ... Nagrody nie rzucają na kolana, niestety.
     
    Alicjanastka likes this.
  14. spikloje

    spikloje Naśladowca mistrzów

    oazy nastawione,sp ok.250 szt miałam, ile zrobię tyle będzie,aczkolwiek znowu bez entuzjazmu...8)na przeskoki nie licze bo nigdy ich nie mam
     
    Alicjanastka likes this.
  15. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    Witam :) a ja cały czas się zastanawiam robić ten ewent czy nie robić ? -.-
     
    Nutka, 0olimpia0 and Alicjanastka like this.
  16. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Wrzuciłam ssaki do 40 oaz. Koło 21.00 powinnam zebrać. Od pierwszego efektu uzależniam moje dalsze robótki przy czerwonych śmierdzielkach,xD zwłaszcza , że muszę skądś wygrzebać brakującą SP.
     
    Alicjanastka likes this.
  17. małgoos

    małgoos Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witajcie ozay załadowane chce zrobic choc do podstaw warsztatów reszta odpada
     
    Alicjanastka likes this.
  18. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam, ja też wczoraj wrzuciłam ssaki i ptaki do oaz, no i czekam :). Wszystkim życzę udanego klonowania xD
     
    Nutka, bari06 and Anhedrea like this.
  19. AngelGina

    AngelGina Generał forum

    Pytanie, czy będę robić ten event ? Oczywiście, że tak :D Zrobię tyle, ile mi się uda, na pewno chcę dojść do nowych fabryczek, chociaż do podstaw, niektórzy twierdzą, że i tak te fabryczki nie są do niczego potrzebne... może i tak, ale lubię mieć... nawet w pasku, ale żeby była ;) Myślę, że dopiero wrzucę wieczorkiem zwierzaki do oaz, żeby zacząć z BB, szkoda mi sp na zwykłe klony.
     
    Nutka likes this.
  20. małgoos

    małgoos Wszystkowiedząca wyrocznia

    bb tez jest od 14
     
    AngelGina likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.