Szkoła farmerów

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by aresik853, Jan 1, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. aresik853

    aresik853 Okazjonalny autor

    Witam w Nowym Roku i od razu kłopoty.Dlaczego w domku farmerskim nie działa szkoła farmerów i od rana nie można wysyłac prezentów. Nie dodaje też punktów za wysłane sówki.
    Ogólnie są kłopoty z tą szkołą farmerów dosyć często. Wszystko w moim komputerze dobrze śmiga, ciasteczka oczyszczone i wszystko zaktualizowane. wina nie leży po mojej stronie. Za długo juz gram abym nie mogła sobie poradzić i znam wszystkie poradniki na ten temat, więc proszę o ustalenie przyczyn kłopotów ze szkołą farmerów i zwrócenie uwagi informatykom na ten problem. Pozdrawiam.
     
  2. WłodekP

    WłodekP Czeladnik forum

    Witam ja przed chwilą wysyłałem prezenty do kurczaków i nie mam żadnych problemów
     
  3. malgorzata1960

    malgorzata1960 Ekspert forum

    Witam . U mnie tak samo nie działa.
     
  4. ania5757

    ania5757 Baron forum

    a u mnie chwile dziala chwile nie dziala
    prezenty wyslalam
    ale troche potrwalo
    1 prezent-przelogowanie-odczekanie-drugi prezent-itd itp
    teraz raz jestem mentor-kwoczka raz mentor-kogucik
    jest tez problem z podgladem postepow kurczaka
    nie ma lekko
     
  5. Dybilas4

    Dybilas4 Fanatyk forum

    Witam, u mnie też występują problemy ze szkołą farmerów. By wysłać prezenty musiałam za każdym razem odświeżać grę po kilka razy.
     
  6. marysiad8

    marysiad8 Książę forum

    U mnie to samo:cry:
     
  7. branicka501950

    branicka501950 Koneser forum

    u mnie tez nie działa
     
  8. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

  9. aresik853

    aresik853 Okazjonalny autor

    Witam ja myślałam, że wystarczy iz problem zgłoszę na forum i zostanie on przez SMOD-Casino przekazany dalej, bo jak widać nie tylko ja mam taki problem, więc dotyczy on większej ilości graczy i wszyscy mamy tam pisać?
     
    SirMarkIIII likes this.
  10. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Gracze, którzy mają problem ze szkołą farmerów proszeni są o kontakt z Pomocą techniczną ponieważ na forum nie mamy możliwości sprawdzenia konta.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  11. aresik853

    aresik853 Okazjonalny autor

    Nie mam , dziękuję.
     
  12. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo proszę i skoro nie masz więcej pytań to temat zamykam.
    Miłego wieczoru :)
     
Thread Status:
Not open for further replies.