Opinie Kino w mieście

Discussion in 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' started by BA_Izolda*, Aug 22, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    Totalna bzdura - jeżeli rano otwieram stronę logowania Farmeramy i po wpisaniu loginu przed otwarciem konta wyświetlają się reklamy , których nawet nie można zamknąć to nie pochodzi z innych stron. To o czym mówisz mam przy wejściu do komputera - pokazuje się okno z napisem reklama - jak zechcę mogę wyłączyć, albo oglądnąć. Oczywiście, że jak wchodzę na inne strony to też są reklamy. Wątpię, by BP było tak hojne by gratisowo udostępnić stronę farmeramy do reklamowania.
     
    Last edited: Dec 16, 2016
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    polnygryzoń wyświetlanie tych reklam można wyłączyć a raczej skrócić ich wyświetlanie wciskając klawisz F5 :)


    skaliwa u mnie w kinie też już od dawna nie ma filmików niestety :( A w politykę firmy nie wnikam, to nie moja sprawa, jeśli nie będzie mi ona odpowiadała, a raczej dojdę do wniosku, że gra mnie się nie podoba z takich czy innych powodów, to przestanę grać :)
     
    Last edited: Dec 16, 2016
  3. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    I tutaj w zupełności się z Tobą zgadzam. Ani gracze jak ja, ani ekipa moderatorów i pomocy technicznej nie ma na to wpływu. A za wskazówkę serdecznie dziękuje.
     
  4. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Wiem, że nie wnikasz, bo nie mozesz, ale jako gracz sama musisz przyznać, że ta polityka jest co najmniej dziwna.... dlaczego my w Polsce mamy finansować grę za realną kasę, a Niemcy mają kino i nie muszą a jedynie mogą?.....
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    skaliwa to, że w naszym kinie nie ma filmików, to oczywiście nie wina polskich Graczy ani zasługa niemieckich, że w ich kinie są a w to, że w innym kraju jest wszystko inaczej i do polityki też nie wnikam. Przykro mi, że jest jak jest, ale czy chcemy czy nie musimy się z naszymi polskimi realiami pogodzić, chyba że ktoś ma inne wyjście i może sobie zmienić kraj zamieszkania, ale to już nie miejsce na takie rozważania.
     
  6. Pepa2016

    Pepa2016 Mistrz forum

    Moim zdaniem tu nie chodzi o politykę firmy, tzn. w dużym skrócie owszem - bo przyjęli zasadę, że w danym kraju wyświetlane są tylko reklamy z tutejszych firm - ale to, że Niemcy czy Amerykanie mają dużo filmików w kinie a my nie, to już raczej efekt działania biura reklamy. Nie wiem, czy jest polski oddział, czy podczepiono nas pod np. niemiecki, ale albo mało kto w Polsce widzi sens reklamowania się na Farmie albo "nasze" biuro reklamy działa nieudolnie i nie potrafi tych reklamodawców zachęcić.
    Pracuję w wydawnictwie i widzę różnicę w liczbie reklam w różnych periodykach - w mojej ocenie w ok. 90% to, czy jest ich dużo czy mało zależy od ludzi z biura reklamy.

    A przy okazji - po 1 listopada, czyli po wejściu nowego OWH, jak nożem uciął skończyły się amerykańskie reklamy wyświetlane w kinie, jeśli wchodziło się na smartfonie przez przeglądarkę Puffin (która łączy się ze stronami przez serwery w USA, co zapewne w efekcie dawało możliwość oglądania tamtejszych reklam). Ktoś widać dopatrzył się tego "niedopatrzenia" i znalazł sposób, jak je ukrócić...
     
    snoppy2610 likes this.
  7. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Całkowicie się z Tobą zgadzam, wszystko zależy od ludzi, od ich sposobu działania, bądź zaniechania, bo jak inaczej wytłumaczyć, że jednak Niemcom sie chce szukać reklamodawców, a u nas kazdy widzi jak jest....reklam nie brakuje, wystarczy przez godzinę poogladać TV, to co najmniej 1/4 to reklamy. Być może jesteśmy podczepieni pod niemiecki oddział i to wszystko tłumaczy, nie jest w ich interesie abyśmy oglądali w przesadnej ilości filmiki, od czasu do czasu rzucą jakiś ochłap, żeby nam zatkać buzie i to wszystko....
     
  8. matig234

    matig234 Okazjonalny autor

    Oj bardzo cienko z tymi filmami,nie miałem ich od miesięcy.
     
  9. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    U mnie nadal nie ma nic :(
    I tak już od kilku miesięcy.
     
  10. bozka44

    bozka44 Okazjonalny autor

    najwyższy czas aby tą budowlę zamienić na coś innego . Kino nie działa u mnie od dwóch miesięcy a podnosi mi ciśnienie każdego dnia> Mam propozycję zamiast """KINA"" MUZEUM. wściekła graczka!!!
     
    elwira17 and abask like this.
  11. abask

    abask Fanatyk forum

    Mam to samo. Ciśnienie coraz większe a chęć do grania coraz mniejsza ;(
     
    elwira17 likes this.
  12. maciekmietek

    maciekmietek Młodszy ekspert

    w każdym innym kraju UE kino działa bez problemowo można zobaczyć kilka filmików reklamowych dziennie tylko nie u nas :p
     
    bozena1610 likes this.
  13. yvonnege_

    yvonnege_ Hrabia forum

    Widać z tego, że w innych krajach ktoś o to zabiega i kino normalnie działa. U nas nikt się tym nie przejmuje, a jak można przeczytać Ekipę to w ogóle nie obchodzi. To kto ma o nas dbać ? Dlaczego w takim bogatym kraju jak Niemcy gracze mogą te kilka Florenów "zarobić" a naszych graczy zostawia się samych sobie. To my mamy finansować BP? Czy tak trudno coś w tym temacie zrobić? Czy polska Ekipa jest tylko do celów reprezentacyjnych czy mogłaby poczynić jakiekolwiek starania i zadbać o to by polscy gracze byli jednakowo traktowani jak w innych krajach? Dlaczego jesteśmy pokrzywdzeni? Jak rozumiem, żeby były filmiki reklamowe trzeba jakoś o to zabiegać, czy w ogóle ktoś się tym zajmuje, czy tylko z łaski coś nam skapnie od czasu do czasu? Takie zadowolenie było z akcji charytatywnej, może teraz ktoś charytatywnie tym się zajmie i poszuka reklamodawców?
     
  14. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Popieram !
    Do akcji charytatywnych Polacy najlepsi :) do kina niekoniecznie :(
     
  15. -georginia-

    -georginia- Chodząca legenda forum

    u mnie repertuaru w kinie nie ma od wielu miesięcy, a szkoda
     
  16. misiołajka

    misiołajka Aktywny autor

    u nas chęć do reklamowania jest i owszem - za każdym razem kiedy się logujemy wymuszane jest na nas oglądanie reklam (nie wszystkie się da zamknąć po 5 sekundach) ... tylko nie za bardzo jest chęć dania czegokolwiek w zamian (florków) ...

    mogliby chociaż zrobić tak jak jest na zoomumbie (chyba można o tym pisać to w końcu gra bp?) że za wykonanie zadań dostawało się tam item orkiestra dający 1 zooląg co 24 godziny (u nas niby są te drzewka florkowe co to niektórzy je mają ale w większości jednak nie mają...) i każdy miałby szansę na 1 florka dziennie chociaż... zawsze to jakaś motywacja do logowania...
     
  17. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    yvonnege_przeczytaj proszę to Oficjalne Ogłoszenie: >>Kino<<. Co prawda zamieszczone już dosyć dawno, ale myślę, że cały czas aktualne.
    Osobiście myślę, że z pozyskaniem reklamodawców w Polsce nie jest tak łatwo jakby się mogło wydawać. Mnie się wydaje, że firmy/producenci, itp...wolą zamieszczać reklamy swoich produktów tam gdzie jest większa liczba odbiorców np... w tv a tym samym większe szanse, że reklama zwiększy obroty , a tutaj raczej nie ma na to szans albo są o wiele, wiele mniejsze. Myślę, że to samo dotyczy reklamodawców z innych krajów, na pewno wolą reklamować swoje produkty w swoim kraju, bo tam mają szansę na zdobycie klientów i sprzedaż produktów, bo przecież taki polski Gracz nie kupi np... abonamentu na tel. komórkowy czy stacjonarny niemieckiej sieci czy telewizji, bo po co? To oczywiście tylko moje zdanie i takie przykłady, może być zupełnie inaczej ale faktem jest, że i u mnie filmików reklamowych w farmerskim kinie nie ma od dawna :)


    misiołajka reklamy podczas logowania zamyka się klawiszem F5.
     
  18. yvonnege_

    yvonnege_ Hrabia forum

    Ogłoszenie jest z 21 stycznia, to niedługo będzie rok jak się staracie poprawić sytuacje w kinie xD
     
  19. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Wygląda na to, ze polski gracz finansuje grę w Niemczech ponieważ nie ma innej możliwości zdobycia FL, a gracz niemiecki ma wybór: albo starczy mu FL na własne potrzeby, albo gdy ma za mało to troche dokupi za realną kasę, ot sprawiedliwość.....
     
  20. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Możesz się starać z całych sił, ale jak coś nie jest zależne od Ciebie i nie masz na to żadnego wpływu, to i starania nie pomogą :)
    Podstawowa wersja gry jest bezpłatna i istnieje możliwość grania bez inwestowania, jednak dodatkowe opcje do użytku Gracza są płatne, jak w każdej tego typu grze, a to czy Gracz zainwestuje w rozwój swojej rozrywki to już zależy od niego.
    Fajnie, że niektórzy mogą sobie pozwolić na inwestowanie w grę, bo jeśliby nie przynosiła ona żadnych dochodów właścicielowi to pewnie zostałaby zamknięta tak jak np....Fantasyrama.