Opinie Kino w mieście

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    wczoraj udało mi sie 2 zadania zrobić, 30 KP wpadło, ale potem pustka, dzis tez nic na razie
    edit:
    takie coś mam dzisiaj..
    [​IMG]
    dwa razy już....najpierw żeby kilknąć start, a potem się tak pojawia....
    ma ktoś taki problem?
     
    Ostatnie edytowanie: 10 listopada 2016
  2. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Od ponad trzech miesięcy nie mam kina.
    Cóż, są równi i równiejsi.
     
  3. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    U mnie dzis jedno zadanie było, 15 kp wpadlo
     
  4. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Wczoraj miałam taką reklamę, ale wyświetliło sie poprawnie i punkty były.....
     
    Anetta41 lubi to.
  5. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    oooo a u mnie dzis się to samo przytrafiło :(
    ale oprócz tego 2 czy 3 razy zadanie z budynkami
     
  6. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Taka reklame miałam tylko raz, a tak to same zadania..... juz mnie nudzą, mogę z zamknietymi oczami robić....ale dobre i to, inni nawet tego nie mają....
     
    chrumcia91 lubi to.
  7. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Ani reklam ani filmów - nic - nie mamy dla ciebie nic. (znam na pamięć ten komunikat)
    I chyba tyle w temacie.
    jedni mają inni nie ot, taka sprawiedliwość.
     
    Anetta41 i brydzia175 lubią to.
  8. brydzia175

    brydzia175 Wyjątkowy talent

    u mnie to samo, no coz trzeba zyc dalej, tylko dlaczego akurat u nas nie ma tego kina??
     
    usiamik46 i Anetta41 lubią to.
  9. basia_z_

    basia_z_ Weteran forum

    A u mnie dzisiaj znowu napis : " Jeśli widzisz ten napis to masz włączony filtr... itd" a ja nie mam żadnego filtra>:(
     
    brydzia175 lubi to.
  10. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    też mam ten napis.... jakiś czas go nie było, ale teraz wrócił:eek::eek: za to kino objazdowe odjechało :mad::oops:>:(
     
    brydzia175 i usiamik46 lubią to.
  11. asia1106

    asia1106 Wyjątkowy talent

    U mnie kina nie ma od paru miesięcy>:(>:(:mad:
     
    brydzia175 lubi to.
  12. czarne313

    czarne313 Okazjonalny autor

    U mnie kina nie ma od kilku miesięcy
     
  13. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    u mnie ten napis ciągle jest, po prostu nie zwracam na niego uwagi ;)
    U mnie od kilku dni też pusto :(
     
    brydzia175 lubi to.
  14. basia_z_

    basia_z_ Weteran forum

    Napis się znowu pojawił o tym że mam prawdopodobnie włączony filtr adbloc. No tak ,napis jest więc to przecież nie jest wina gry tylko moja, chociaż dobrze wiem że nie mam filtra , to może jednak mam ??? Może poszukam i wyłączę, no qrcze jak mówią że mam to, pewnie mam,Przecież są reklamy i można sobie zdobyć te kinopunkty i potem tego jednego florena, tylko ten przeklęty filtr... No, idę szukać dalej...:p;)xD
     
    Ostatnie edytowanie: 18 listopada 2016
    asia1106 i hlnrys lubią to.
  15. tosia

    tosia Nadzorca forum

    ja też mam ten filtr, którego nie mam:sleepy:ale po jakimś czasie znika napis pojawia sie film a potem, że brakło filmów:sleepy:o_Onie zrażam się niepowodzeniem i wchodzę kilka razy tego samego dnia i następnego, pare filmów się pojawi, potem powtórka z rozrywki;)
     
    tereska1108 lubi to.
  16. Celestyna

    Celestyna Aktywny autor

    A u mnie dziś pojawił się napis o adblocku, a za chwilkę pojeździł polski tir po drogach Norwegii i to nawet 2x , ale pk nie dopisało :oops:

    Za 3 razem udało się i 15 pk dopisane. :)
     
    Ostatnie edytowanie: 19 listopada 2016
  17. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    u mnie rano też się pokazał ten filmik, ale tylko raz :p
     
  18. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    a między czasie dziś krótki film o podwiezieniu paralotniarza- miło się oglądało szkoda że tylko 1 film :)
    pomimo napisu o filtr którego nie ma jak jest video to napis znika a jak nie ma to jest wraz z napisem nie ma dla Ciebie żadnego video spróbuj później :)

    a ten film o ciężarówkach na norweskiej trasie i z mamą to karierę robi w wielu miejscach nie tylko na farmie- widzieliście?- u mnie był wczoraj :)
     
    0olimpia0, chrumcia91 oraz xBabciaEwa lubią to.
  19. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    u mnie tak samo :p

    tylko wlasnie szkoda ze 1 dziennie :(
     
  20. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    dobrze że w ogóle u mnie wieki nic nie było aż mnie w końcu że działa zadziwiło :)
     
    chrumcia91 lubi to.