Opinie Kino w mieście

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. babula40

    babula40 Komandor forum

    Mam to samo ,wrrrrrrrrrrrrrrr ale i tak to lepsze ,niż komunikat ,że nie mają dla mnie żadnego video :(
     
    Nutka lubi to.
  2. Zanetka123456

    Zanetka123456 Forumowy żółtodziób

    ja też mam problem wchodzę w kino i cały czas się kręci ikonka, że ładuje filmik tylko ładuje bez końca:/
     
  3. abask

    abask Fanatyk forum

    I ja mam to samo.
     
    tereska1108 lubi to.
  4. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    W pytaniach ogólnych też jest poruszany ten temat, jak zwykle odsyłają do PT, a to problem masowy..........
     
    tereska1108 i Nutka lubią to.
  5. Plaas

    Plaas Forumowy żółtodziób

    Też mam podobnie
    Również mam tak samo od wczoraj ...
     
    Nutka lubi to.
  6. winiulka

    winiulka Moguł forum

    tak, u mnie to samo
     
    Nutka lubi to.
  7. milka1057

    milka1057 Stały bywalec

    witam cieplutko....u mnie w kinie ten sam scenariusz...buuu
     
  8. elwira17

    elwira17 Stary wyjadacz

    U mnie w kinie również awaria. Wielka szkoda.
     
  9. ***kacper***

    ***kacper*** Baron forum

    Kino tak działa - czyli nie działa kompletnie - co najmniej od soboty. Pisałam do PT , ale to nic "nie dało". Problem jest ogólny, ale pomocy "od góry" brak. Miłego dnia.
     
    Nutka lubi to.
  10. miszkopt

    miszkopt Forumowy żółtodziób

    a u mnie wczoraj śmigało, 4 razy trafiłem na zadania do rozwiązania
     
    Alicjanastka i Nutka lubią to.
  11. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Kino działa - dziękujemy za naprawę :)
     
    Nutka lubi to.
  12. tajemniczydonpedro

    tajemniczydonpedro Młodszy ekspert

    U mnie też działa ;) Ale wolę oglądać filmiki "w Niemczech", po niemiecku xD
     
  13. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    U mnie nie ma filmow :(
     
  14. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Myślę, że będą. trzymam kciuki :)
     
  15. amazonka5370

    amazonka5370 Czeladnik forum

    u mnie filmów nie ma od wypełnienia ankiety ok 2 miesięcy
     
    Alicjanastka lubi to.
  16. -anna2806-

    -anna2806- Koneser forum

    i ja ak mam czli zero filmów
     
  17. ruda120

    ruda120 Ekspert forum

    co to jest adblock i jak go wyłaczyc? pojawiła mi sie taka informacja
     
  18. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Może to pomoże , u mnie pomogło. Komunikat jest nadal, ale filmy się ładują. :)

    [ciach]

    [​IMG]

    Link usunęłam.

    SMOD_Atena.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 26 października 2016
    Nutka lubi to.
  19. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    U mnie też się pokazuje, pomimo, że adblocka nie posiadam w ogóle.... ale mimo to wyswietla sie komunikat ze nie mamy filmow...

    Mam taki problem w kinie, że ładuje mi sie jakieś zadanie/filmik ale nie moze sie załądować..moge czekac i 30 minut i dalej się kółko kreci. Pisałam do PT, poradzili zaktualizowac AFP, wyczyscic ciasteczka-nc to nie pomoglo, dalej to samo ;/
     
  20. cyfrzak

    cyfrzak Wielki mistrz forum

    wlasnie wbiłem do kina, komunikacik i owszem jest ale po chwili się filmik zaladowal :) także spokojnie filmy sa :D
     
    toDzasta i Nutka lubią to.