Opinie Kino w mieście

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. yvonnege_

    yvonnege_ Hrabia forum

    A jakikolwiek film możesz obejrzeć? przykładowo z youtube?
     
  2. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    nie wiem,nie próbowałam.............a przy próbie wejścia na yutubę wyskakuje,że jest zagrożenie wirusami...............
    weszłam na yutubę,działa normalnie..................
     
    Ostatnie edytowanie: 5 października 2016
  3. marynia53

    marynia53 Cesarz forum

    od 4 tygodni moje kino jest nieczynne, co się z nim dzieje >:(>:(>:(>:(>:(
     
  4. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    U mnie też nie działa , mam napis - czekaj ......... to czekam :)
     
  5. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Ja nie mam kina od wiosny...
     
    xBabciaEwa lubi to.
  6. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    U mnie nie ma ponad 2 miesiące.
     
    RanczoMustafa lubi to.
  7. mamcik123

    mamcik123 Aktywny autor

    U mnie wczoraj był film z rozpoznawaniem obiektów ze zdjęć satelitarnych,pojawił się gdy wstrzymałam AdBlocka na tej stronie.Nie wiem tylko czy to bezpieczne dla mojego komputera?
     
  8. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Śmiało możesz ABP wyłączyć dla tej strony (tej na której wyświetla się kino, nie głównej strony gry)
    Oprócz reklam w kinie, nic obcego nie wyskoczy.
     
    gretag i toDzasta lubią to.
  9. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    u mnie co kilka dni pojawia się jakas zgadywanka ;) wlasnie przed chwilą 15 KP wpadlo
     
  10. _Tomek94_

    _Tomek94_ Młodszy ekspert

    Ja też mam i co ? - PT nic pomóc nie może , więc Mod niech nie pisze na odczepne , by pisać do PT
     
  11. rajskafarma

    rajskafarma Wielki mistrz forum

    u mnie tez od miesięcy tylko ankieta...
     
  12. johanaa1988

    johanaa1988 Analityk forum

    U mnie od miesięcy wielkie NIC
     
  13. Azile

    Azile Komandor forum

    Ja też tak miałam, ale zrobiłam tą ankietę na kompie (głównie korzystam z laptopa) i mi zaliczyło od razu więc to u mnie było coś nie tak.
    Miałam też kilka innych drobnych problemów i drogą dedukcji doszłam że to wina autobloka reklam. Teraz w koło w kinie mam zgadywanie miejsc satelitarnych, ale mi to nie przeszkadza, aby zaliczało :p, jak mam napis że nie mamy dla ciebie aktualnie filmiku , próbuję za kilka h i zazwyczaj się pojawia...
     
    gretag lubi to.
  14. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witam:D
    u mnie ostatnio kino działa,choć dostaję najwyżej 2 x po 15 kp.,to i tak jestem szczęśliwa:D
    chyba za wcześnie pochwaliłam,bo właśnie zamknęli mi kino przed nosem:(
     
    Ostatnie edytowanie: 15 października 2016
    toDzasta i Azile lubią to.
  15. marynia53

    marynia53 Cesarz forum

    A ja mam pytanie do farmerów z targu nr 2, czy mogą oglądać filmy. Ja od 5 tygodni jak nie dłużej nie widziałam ani jednego ani jednego. Jestem wściekła>:(>:(>:(>:(>:(>:(
     
  16. Nutka

    Nutka Komandor forum

    A mi się dzisiaj kino popsuło w dziwny sposób :(. Takie coś mi się pokazuje zamiast ankiety dot. pokazywania budynków
    [​IMG]
    Czy ktoś też tak ma? :eek:
     
    babula40 i tereska1108 lubią to.
  17. tereska1108

    tereska1108 Mistrz forum

    Ja tak miałam przez chwilką, klikałam i klikałam , ale nic z tego nie wyszło, a jak wyłączyłam i ponownie weszłam do kina , to już była plansza ,że niestety nie mamy nic dla Ciebie w tej chwili. Moim zdaniem szkoda zdrowia na to kino, wole iść na dobry film do prawdziwego kina:) Powiem Wam szczerze, że nawet już te głupie informacje mnie nie denerwują:)hihi Kiedyś już napisałam, że moim zdaniem to jest jakaś kpina, jedni gracze mogą oglądać filmiki i kasować punkciki, a inni na innych serwerach nie mogą???
    Ale ponieważ gram dla przyjemności, więc takimi problemami nie będę sobie zawracała głowy:)hihi
     
    kolobrzeg i Nutka lubią to.
  18. mahartka

    mahartka Baron forum

    o proszę - u mnie też tak dziś się pokazywało... :/ :/
     
    Nutka i tereska1108 lubią to.
  19. Mamcia493

    Mamcia493 Wielki mistrz forum

    u mnie tak samo wygląda okno a do tej pory 3 - 4 filmy mogłam oglądać
     
    Nutka i tereska1108 lubią to.
  20. Pepa2016

    Pepa2016 Mistrz forum

    A mnie komp krzyczy, że zamiast filmu jakiś wirus mi się próbuje wyświetlić :/