pietruchin48

Discussion in 'Kto jest kim - gracze' started by pietruchin48, Nov 3, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    dziękuję, :inlove: uwielbiam aromat świeżo parzonej kawy ... zanim zacznę pić, przez chwilę delektuję się jej aromatem
     
  2. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    dziękuję przede wszystkim za te piękne kwiaty:) och , zapomniałam powiedzieć dzień dobry :D
     
  3. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Piękne kwiatki .............
     
  4. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    dziękuję za piękne kwiaty :D
    hmm... gra wstępna ? ;) ciekawe ;)xD
     
  5. Anetta41

    Anetta41 Chodząca legenda forum

    witam wszystkich
    to prawda piękne kwiatki
    już nie pamiętam kiedy dostałam ostatni raz kwiaty.......
    ale ze mnie gapcia dostałam kwiatka od teściowej w doniczce:D:D pozdrawiam wszystkich
     
  6. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    Niedługo powinna się pojawić na rynku kawa świąteczna lub korzenna , dystrybutorem są Czesi , poezja ,w sprzedaży będzie to końca stycznia .W tym roku zrobię jej sobie spory zapas , bywa tylko w sklepikach z kawą i herbatą w galeriach handlowych. :)
     
  7. Anetta41

    Anetta41 Chodząca legenda forum

    Stokrotko oświeć mnie co to za kawa korzenna lub świąteczna ona jest mielona
    czy w ziarenkach?
     
  8. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    xD Ale obrodziły:inlove: Starczy dla wszystkich. Przynajmniej się nie pokłócimy;)
    Dziękujemy:music:
    Nie chcesz papugi, a może chcesz misia [​IMG] ;)
    Może się nada do gry wstępnej;)
    Albo marchewkę, chcesz? Tylko dobrze się zastanów, bo to nie jest zwyczajna marchewka:D
     
  9. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    To jest kawa ziarnista ,aromatyzowana naturalnymi olejkami a nie chemicznie , czujesz zapach wanilii ,cynamonu ,goździków i czekolady.Trzeba się troszeczkę znać na jakości ziarna kawy:)
     
  10. cypiswp

    cypiswp Nadzorca forum

    Jak polecasz, to chętnie spróbuję, bo jestem uzależniony :)

    Miś atrakcyjny, nawet do gry wstępnej :) tylko on mi pół pola zajmie :).
    Zaintrygowałaś mnie tą niezwyczajną marchewką, to może marchewkę :)
     
  11. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    To tak jak ja - nałóg nie do wyleczenia . :)
    Jutro znowu BB , szkoda , że sp nie mam .
     
  12. cypiswp

    cypiswp Nadzorca forum

    Po co się leczyć z dobrych rzeczy ? :)
     
  13. Anetta41

    Anetta41 Chodząca legenda forum

    trzeba spróbować, a co mi tam
    jak Stokrotka poleca to musi być dobra
    młynek w domu mam,to problemu nie będzie :D:D
    ja i mój mąż tez jesteśmy od kawy uzależnieni :):)
     
  14. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Masz rację , dlatego się nie leczę , tylko piję kawę oczywiście . :)
     
  15. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Jaka nazwa tej kawy, z pewnością jest aromatyzowana ?
    Jestem wybrednym kawoszem, jeśli mam czas, to parzę kawę po turecku...
    mielę kawę w ręcznym młynku, ( koniecznie, inaczej za bardzo grzeje się i traci aromat i smak ) mieszam z cukrem i wsypuję do miedzianego tygielka, zalewam zimną wodą i kilka razy mocno podgrzewam, ale nie gotuje... później lekko zagotowaną kawę odstawiam i czekam aż trochę ostygnie... i znów dwa razy podgrzewam i czekam aż ostygnie....na koniec nalewam do filiżanki i i już gotowe... prawda,że proste ?
    Piję ją czarną z kardamonem lub odrobiną cynamonu
     
  16. cypiswp

    cypiswp Nadzorca forum

    Przekonałaś mnie, poproszę :)
     
  17. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    Tylko jak będziecie kupować to patrzcie na jakość ziarna .Powinni być tej samej wielkości i błyszczące bo spotkałam podróby pachnące tylko w słoju ale po zaparzeniu już nie :)
     
  18. Anetta41

    Anetta41 Chodząca legenda forum

    przyznam szczerze ,że takiej kawy to jeszcze nie piłam
    ale ona musi być mocna?;);)
     
  19. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Mówi się, że prawdziwa kawa powinna być czarna jak noc, słodka jak grzech, gorąca jak miłość i mocna jak przyjaźń....

    Ja podaję ją w maleńkich filiżankach....
    tylko pijąc, a właściwie smakując taką kawę trzeba mieć czas, żeby nacieszyć się smakiem i aromatem :)
     
    Last edited: Oct 11, 2016
  20. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    Spotkałam ją pod nazwą świąteczna lub korzenna chyba to zależy jak sprzedawca ją nazwie , natomiast na orginalnym opakowaniu jest pod nazwą korzenna ,niestety ja nie toleruję cukru w kawie:) sorki ale jestem w pracy i muszę zmykać:(