pietruchin48

Discussion in 'Kto jest kim - gracze' started by pietruchin48, Nov 3, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Dobrze grają chłopaki ...........
    A ja różowy staw żabek zbudowałam - brawo ja , mój 1 własnoręcznie zbudowany.
     
  2. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    tak jak i drugiego, Lewandowski:)
    Brawo,Ty:D
     
  3. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Dzięki :)
     
  4. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    Ewcia brawo ty :)Marzenko nie zgadzam sie z tobą jeszcze jeden gol musi być :p
     
  5. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    Nie ma za co:)
    Nie będe się z Tobą kłócić:D, Piotrowi-Cypisowi też by to pasowało:D, a ja chętnie obdaruje Was nagrodą
     
  6. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Strzelała i ustrzeliła księcia .............. i oddała ,,,,,,,,,,,,, a taki ładny był ............ dzięki Irmince :inlove:zachowałam 1 , nie sprzedałam . Ja też coś dołożę do nagród , święto mam :inlove:
     
  7. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    goooooooooooooooooooooooool
    Danuś masz czego chciałaś
    3x Lewy
     
  8. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    gol :Di tak ma zostać
     
  9. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Hat trick Lewego :)!!!!! Trójka do zera trafiła Polska frajera
     
  10. cypiswp

    cypiswp Nadzorca forum

    Gooooooooooooooolllllll

    A teraz ups
     
  11. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    No Lewy////////////// brawo ...............
    Oj ................
     
  12. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

  13. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    buuuu strzelamy cztery a prowadzmy dwoma to nieuczciwe !!!
     
  14. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

  15. cypiswp

    cypiswp Nadzorca forum

    A już myślałem, że dobrze obstawiłem.

    Ale, że Lewy się odblokuje, to dobrze pisałem :)
     
  16. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Zaczęło się dziać bylejakowato !!!
    Może troszkę dopingu albo chuliganki dla rozładowania nastroju ?
    Hej Polska gol lalalalala!!!
     
  17. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    to skandal, ,, przeciwnik powinien mieć dwie bramki,wtedy każda strzelona była by dla nas:p\
     
  18. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    My chcemy gola , chłopaki my chcemy gola ................ Gola ............. tralala ..........
     
  19. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    Gapię się w ten telewizor i z wrażenia pół opakowania ptasiego mleczka zjadłamxD
    ło matko przewaga nam topnieje:cry:
     
  20. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Popij , bo Cię zemdli .