pietruchin48

Discussion in 'Kto jest kim - gracze' started by pietruchin48, Nov 3, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    Gratulacje :)
    Witam i do pracy zmykam :)
     
  2. Anetta41

    Anetta41 Chodząca legenda forum

    gratuluję
    przeczytałam wczoraj jak pisałaś,ze nie masz dęba korkowego
    dlaczego nic nie mówiłaś,pytałam się czy wszystko masz?:)
    wysłała bym Ci to drzewko :)
     
    Last edited: Oct 7, 2016
  3. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Dzień dobry:)
    Wyciągać kurtki i czapki. Zima idzie:music:Dawno jej nie było;) Ciekawe czy jesień da się tak szybko przegonić:music:
    Obłożyłam się w pracy kasztanami. Na początku przyniosłam kilka, które znalazłam w drodze do pracy.
    Pacjenci zobaczyli i zaczęli mi znosić, tak z sympatii.xD:cry:xD No i teraz nie wypada wyrzucić, żeby siary nie było;)
    Szef pyta o co chodzi. A ja mu na to, że kasztany dobre na reumatyzm:D Niby lekarz, a nie wiedział.xD
    A podobno najlepsze kasztany są.........:music:Gdzie to było?;)
    Dziś gorące kakao na dobry początek dnia:)
    [​IMG]
    Zaraz biegnę do robotki i nie wiem kiedy wrócę. Ale chętnie tu wpadnę na obiad i krótkie ploteczki:D
    Może o tym co na siebie włożyć. Bo wszystko mi się dziwnie pokurczyło:eek:;):p Chyba muszę proszek do prania zmienić.;)
     
  4. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Dzień dobry
    Zapraszam na kawusie [​IMG]


    Idziesz jak burza [​IMG]
    Jak malutko Ci zostało machniesz to w nie długim czasie ;)

    Oj no tak jakoś wyszło ,myślałam że to pewnie petarda i nowość to nie zawracałam głowy .
     
  5. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Zapomniałam dodać, że swoje kasztanki tak ułożyłam:D
    [​IMG]
    Sama nie wiem dlaczego;) taka wersję przyjęłam.xD Może dlatego, że to przypomina mi, żebym o królach i kurach nie zapominałaxD A nie same żaby, ryby i co tam BP jeszcze sobie zażyczy:D
     
  6. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Dzień dobry!
    Kasztany to na Placu Pigalle .:)
    Piotr gratulacje , idziesz jak przeciąg :)
    Moja Mama kasztany nawet w tapczanie trzyma - mówi , że zdrowo tak , i po kieszeniach nosi . :)
    A twój wąż Irminko bardzo sympatyczny gościu . :)
    Dzisiaj dzień uśmiechu kochani [​IMG] Uśmiechajmy się , to nic nie kosztuje , a tak wiele znaczy .
     
    Last edited: Oct 7, 2016
  7. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    :D:D:D To ja na to jak na złotą polska jesień. A jeszcze bardziej podoba mi się to, że ten dzień przypadł na piątek.
    Będzie łatwiej;)
    [​IMG] A ku,ku Helenko;)xD
    I można też tak xD
    albo jak Walduś xD
     
  8. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Udzieliło mi się, ja tak razem z nimi [​IMG] ja nie mogę już [​IMG]
    Muszę to kiedyś wypróbować xD ciekawe , ciekawe ;)
     
  9. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    można się śmiać ze wszystkiego np .
     
  10. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    Dzień dobry , w dzionek słoneczny to i humorek lepszy mimo że chłodno.
    Mam parę spraw do załatwienia więc też znikam
    Miłego dnia :)
     
  11. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Witam, zimno się zrobiło, brr... dobrze, że nie pada...
    Gdzie nasza złota polska jesień ?
     
  12. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Może jeszcze wróci ? A na razie na poprawę nastroju
     
  13. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    A w temacie śmiechu ciąg dalszy. Śmiech i humor, wydawałoby się, że są ze sobą powiązane. Ale czy na pewno?
    [​IMG] ;)
    Ponoć ten się śmieje na prawdę, kto się śmieje ostatni:eek:
    Hm, nie wiem, nie sprawdzałam. Zawsze pierwsza wybucham i prawdziwiexD
    Niesamowite jest to, że dzieci śmieją się już zanim zaczną mówić.:inlove:
    Ale czy człowiek potrafi sam się rozśmieszyć?
    Albo czy człowiek może się sam połaskotać?;)xD
    No i pusty śmiech [​IMG] ten zawsze mnie intryguje;)
     
  14. cypiswp

    cypiswp Nadzorca forum

    Śmiech jest zaraźliwy, to wiadomo nie od dziś. Witajcie :D
    [​IMG]
     
  15. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry
    [​IMG]
    może po prostu w za gorącej wodzie wyprałaś;):D
    a jak już nie masz się w co ubrać to

    [​IMG]

    Piotr gratuluje wytypowania wyniku meczu,, jak ty to robisz;):DxD

    miłego dnia,

    mecze na dziś( jest ich więcej ale nie chce mi się wszystkich szukać, a tych jestem pewna):) do 20.45
    Francja -Bułgaria
    Holandia -Białoruś
    Portugalia-Andora

    za poprawnie wytypowany wynik,, nagroda jakaś będzie,,,xD
     
    Last edited: Oct 7, 2016
  16. cypiswp

    cypiswp Nadzorca forum

    Ja obstawiam:
    Francja -Bułgaria 3:1
    Holandia -Białoruś 2:1
    Portugalia-Andora 6:0
    Dorzucę coś do puli nagród dla zwycięzcy :)
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dzień Uśmiechu dziś:p ??? To pewnie z okazji 25 lecia mojego liceumxD Szczęście = uśmiech, a zatem choć raz nie spóźniłem się na polski:p;) I spotkałem swojego idola, absolwenta tego liceum, Kubę Jurczyka:D Co z tego,że jak wracałem do domu to ziemniaki mi przerwały siatkę:p Ktoś inny miał ubawxD O, dzięki Ci, wielki Dniu UśmiechuxDxDxD!!!
     
  18. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    To proste gdy typujesz wynik po zakończeniu spotkania :)
    Szkoda że u buka tak nie da się obstawiać :)
     
  19. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    a dzisiejsze też będziesz obstawiał dopiero po?:D
    pierwszy odważny dziś:D, a gdzie reszta ja się pytam?xD

    przyznac się kto już event skończył:)

    [​IMG]
     
  20. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    oj tam oj tam to była zemsta za wiertarki !!!
    Żabojady:inlove: - Bułgarowie 2:0
    Pomarańczowi - Biali Rosjanie 1:0
    Portugale - Andorzacy 7:0