Rymowanie zdań

Discussion in 'Kurza grzęda' started by krasnoludek10, Aug 26, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. kamil10826

    kamil10826 Okazjonalny autor

    wejść na kompa, sprawdzić fejs.

    Idź dziś do kina, bo jest premiera
     
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Czyżby Potterao_O ???

    Nie, nie, ja dziękuję bardzo
     
  3. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    lubię jaja na twardo :D
    na miekko tez moga być xD
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    bo po co mają w lodówce gnićxD

    A może zrób sobie z nimi na noc kanapkę;)
     
  5. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    na coś innego ma chrapkę:D

    może pomidorka ze szczypiorkiem :p
     
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    lepiej zupkię z kopierkiem*:p:D

    Oglądam sobie MasterChefa w telewizji


    *specjalnie, aby się rymowało
     
  7. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    nic ciekawego nie ma na wizji

    lepiej wybrać się na spacer
     
  8. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    marzy mi się sznaucer

    nie , mam przecież berneńczyka :oops:xD
     
  9. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    gdzie kupiłaś u Chińczyka ?:D

    a ja piesa nie mam wcale :sleepy:
     
  10. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    nie ma co wylewać żale

    jesienny spacer w słoneczny dzień
     
  11. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    kogo dzisiaj dorwał leń :p

    korzystałam ze słoneczka :)
     
  12. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    u mnie kasztanów dziś pełna siateczka

    powrót naszej jesieni złotej
     
  13. DonJohn

    DonJohn Chodząca legenda forum

    przywróci w słotę na spacer ochotę

    a nawet jeśli nie chce się wyjść
     
    Mirami2 and dantic3 like this.
  14. kasialucja08

    kasialucja08 Zaawansowany

    do ukochanej mozna sie przejsc

    Ona napoi Cie trunkiem gotowym
     
    KarinkaP, Mirami2 and dantic3 like this.
  15. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    i może pokaże Ci mebel nowy

    ocenisz, czy wart był tyle pieniędzy
     
    KarinkaP, Mirami2 and dantic3 like this.
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Czy aby na pewno nie utkniecie w nędzy:p

    Absolutnie Wam tego nie życzę:oops:
     
    KarinkaP, Mirami2 and dantic3 like this.
  17. Mirami2

    Mirami2 Książę forum

    to może i tu rymowanie poćwiczę8)

    by z wprawy nie wyjść zapodam rym nowy ;)
     
    KarinkaP and dantic3 like this.
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Kto kuje podkowy? Nie wiem, ale czasem pewnie nawet wieszcz narodowyxD

    A nie! To do jego zadań jednak nie należy!
     
    KarinkaP, Mirami2 and dantic3 like this.
  19. Mirami2

    Mirami2 Książę forum

    Wieszcz czy wierszokleta hmm....od czego to zależy?

    lepiej w cieniu pozostać i poezji namiastką oko cieszyć
     
    KarinkaP and dantic3 like this.
  20. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    a ja tu z wami chcę sie pocieszyć :D

    do świąt już bliźutko :)
     
    KarinkaP, -guciu74- and Mirami2 like this.