SMOD_Casino

Discussion in 'Kto jest kim - ekipa' started by SMOD_Casino, Jun 5, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. MOD_Erator

    MOD_Erator Weteran forum

    To się teraz życiorys nazywa... no dobrze. W sumie też na rz :p

    Takie klawiaturne przejęzyczenie? Z Ł na O?
     
    BA_Ghost, diablica3 and SMOD_Casino like this.
  2. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Jedno drugiego nie wyklucza ;) no ale więcej namawiać nie będę :p
    To po mleku tak Ci się język plącze (albo raczej palce na klawiaturze)? :eek:
     
    BA_Ghost and diablica3 like this.
  3. MOD_Erator

    MOD_Erator Weteran forum

    No... ale ta krowa chyba była alkoholiczką :p
     
    BA_Ghost and SMOD_Casino like this.
  4. diablica3

    diablica3 Ambasador forum

    Więcej czasu będę miała dla Ciebie :p:p
    chyba na mnie pora bo przestałam czytać ze zrozumieniem :eek::p

    a tak na marginesie to czy mi się wydaje czy na forum nie przestawiono zegara i cały czas jest czas zimowy??-.-
     
    SMOD_Casino likes this.
  5. MOD_Erator

    MOD_Erator Weteran forum

    Albo pora spać albo pora coś chlapnąć. Tylko nie przygryzaj pora... :p
     
    SMOD_Casino likes this.
  6. -nefretete1-

    -nefretete1- Chodząca legenda forum

    zaczynam być zazdrosna xD:)
    Można i mleko z procentami ,nie próbowałam co prawda,ale są gusta i guściki
     
    SMOD_Casino and BA_Ghost like this.
  7. diablica3

    diablica3 Ambasador forum

    [​IMG] Na Ciebie chyba też pora :p spać!

    spróbuj i sama oceń :p

    [​IMG]
     
    -nefretete1- and SMOD_Casino like this.
  8. MOD_Erator

    MOD_Erator Weteran forum

    Drink: Biały Rosjanin: Gin + mleko.
    Kopie jak gin, mleko niemal niewyczuwalne. Oczywiście zależne od proporcji ;)
     
    -nefretete1- and SMOD_Casino like this.
  9. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    I to mi się podoba :D:p
     
    -nefretete1- likes this.
  10. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Chodząca legenda forum

    Zerknij w Podstawowe ustawienia (po kliknięciu w swój nick na górze) i strefę czasową. Ja mam czas jak należy, tylko bez logowania wyświetla się błędny o godzinę.
     
    BA_Ghost, diablica3 and SMOD_Casino like this.
  11. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Aż wstyd się przyznać, ale spałem dzisiaj do jedenastej :oops:
    Podejrzewam, że nawet bomba atomowa nie byłaby w stanie mnie obudzić wcześniej...
    Miłej niedzieli życzę :)
     
    diablica3, BA_Czerwona and -mala159- like this.
  12. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Chodząca legenda forum

    Przebijam :D Odzyskałam przytomność o 11:30 :D Przebudził mnie co prawda budzik o 8:00, pozostawiony z bardzo optymistycznym podejściem, że to będzie produktywny dzień, ale jego działanie ograniczyło się do energii na wyłączenie i zmianę boku z lewego na prawy :D
     
    BA_Ghost, diablica3 and SMOD_Casino like this.
  13. diablica3

    diablica3 Ambasador forum

    Cześć śpiochy :) Krzysiu poradzono mi żebym dobrze Cię karmiłaxD przyniosłam Ci obiadek :p

    [​IMG]

    więc jedz póki gorące bo później idziemy na spacer ;):pxDxDxDxDxDxDxD
     
  14. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Obiadek, spacerek... czuję się rozpieszczany :pxD

    Ale kino też musimy jeszcze zaliczyć ;)
     
    diablica3 likes this.
  15. BA_Ghost

    BA_Ghost Guest

    Matko jakie śpiochy. Mój dzień zaczął się o 6:45 i przebiegał bardzo intensywnie ;) zasługa w tym mojego małego szczerbusia xD
     
    diablica3 and SMOD_Casino like this.
  16. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Chodząca legenda forum

    A mnie nie ma kto budzić, więc ostatnio śpię długo :) jak niedźwiadek zapadam w zimowy sen? :p
     
    SMOD_Casino and diablica3 like this.
  17. diablica3

    diablica3 Ambasador forum

    Trochę nie za wcześnie na sen zimowy?dopiero jesień zaczęła się :p
    I tak powinno podobno być ;)xD A co do kina to chętnie, ale do Twojego bo u mnie od miesięcy nie ma filmów :mad::cry:
     
    SMOD_Casino likes this.
  18. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Chodząca legenda forum

    Do niemieckiego idźcie... nawet jak tekstu nie rozumiecie ;)
     
    diablica3 and SMOD_Casino like this.
  19. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    W tej sytuacji, niemieckie kino wydaje się bardzo ciekawym pomysłem :p
    ...a możesz jakiś konkretny tytuł polecić? ;)
     
    diablica3 likes this.
  20. diablica3

    diablica3 Ambasador forum

    Ja niemieckiego to ani w ząb :eek::p
    Tylko w ostatnim rzędzie kup bilety :D:pxD

    [​IMG]

    a to tak z wdzięczności ;):)
     
    SMOD_Casino likes this.