panoramaogrodnicza

Discussion in 'Kto jest kim - gracze' started by panoramaogrodnicza, May 21, 2016.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    Zapraszam do mnie :) Trawka czeka na kosiarkę :D
     
  2. __BiAłY__

    __BiAłY__ Komandor forum

    Oj dzięki, ale raczej się nie skuszę ;), działka 17 arów mi w zupełności wystarczy... Oczywiście lubię kosić trawę, ale w takie upalne dni za bardzo się nie powinno(szkoda trawnika), tylko w tygodniu nie miałem czasu, a z rana nie było jak bo straszna rosa była:music:

    A jeśli trawka czeka na kosiarkę to nie ma problemu , podeślę kosiarkę kurierem;)
    Miłego koszenia:D
     
  3. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Żarówa dzisiaj jak rzadko, trudno się pracuje na dworze, dlatego dzisiaj tak często wpadam do sąsiadki na taras na chwilę oddechu ;) i mogę zobaczyć co tam u Was słychać.

    No wiesz jak w domu, to czasem się coś przypali i awantura gotowa. A czytam też w drodze do pracy, no i czasem się zdarza, że przejadę przystanek lub dwa za daleko.

    Biały nie chce się skusić, a ja z największą przyjemnością.:D Nie wiem czemu, ale uwielbiam koszenie trawy.:inlove:
     
  4. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Kochana , jak czytałam to po zajęciach domowych , więc nic z tego . Prędzej teraz czytając forum coś przyjaram , ale
    połówek lubi , szczególnie jak mięsko się przypali , mówi , że sos wtedy cud , miód i malina .
     
  5. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    No dobra nie chce kosiarki tylko chce kogoś kto skosi :D

    Kochana zapraszam i kolację stawiam jak kolega Biały nie chce :D
     
  6. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Mówisz, masz xDxDxD

    [​IMG]
     
  7. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    Super ogródek masz :D
    A tu kolacja :)
    [​IMG]
     
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No to nie mój, ja już Twój koszę.xDxDxD
     
  9. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    No nie poznałam taki piękny teraz :D
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A może woli, Pani Kasiu, takixD ???
    [​IMG]
     
  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Jak byś chciała mieć cały czas taki ładny, to mogę Ci pożyczyć automatyczną kosiarkę. xDxDxD

    [​IMG]
     
  12. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    Wole ogródek Panoramki :)

    Padłam xD:cry:
     
  13. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    Hej słoneczko już się przywitało ,ja też
    wstawaj Panoramko szkoda dnia tak pięknego na odsypianie :)

    No chwalę się ;) piknikowy event zakończony super , bez stresu jakoś się udało i kosze wypadały . :inlove::D
    Porady zawarte w Nieoficjalnym Poradniku farmeramy są bardzo ważne i pożyteczne dla gracza . Wystarczyło zdeponować puchary Żywej Legendy i od razu mniejszy problem z wypadajkami . Muszę jeszcze powalczyć do końca z misją ,,zawody rolnicze ,, ale powoli się zrobi ;) strasznie droga ta misja :D
    [​IMG]
     
  14. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Niedziela nas wita !
    Kawka wypita , dzięki Agnieszko . Ciesze się , że zrobiłaś ewent w całości . Tej misji ,o której piszesz nie mam zrobionej i
    nie robię , nie chce mi się , może kiedyś , jak mnie wena odwiedzi . Dużo misji nie mam skończonych , ale może nadejdzie
    czas , że je zrobię . Super odpoczynku życzę wszystkim . :)
     
  15. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Wstałam :), śniadanko w miłym towarzystwie zjadłam :D, teraz pyszna kawa.:inlove: Tak to lubię. Żyć nie umierać. :)
    Bardzo się cieszę i gratuluję. :D
    A jak mówiłam Ci o pucharach, to nie wierzyłaś. -.-
    Wiesz ja też nie mam tej misji do końca zrobionej, szkoda mi zwierzaków. Na drzewie mam 27/30 i to w zupełności wystarcza, żebym kończyła eventy znacznie przed czasem. :)
    Kochani, ja już event też skończyłam, więc proszę nie wysyłajcie mi koszyków. Jeśli macie jakieś zbędne to, prześlijcie bardziej potrzebującym. :)
    Mam nową znajomą :D, pani.z.nizin się nazywa, jeszcze do domku nie trafiła, bo lata po polu i szuka koszyków. :)
     
  16. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Szkoda kurcze , bo wszystkie prezenty już wysłałam dzisiaj .
    A tą Panią z forum kojarzę , w ewentowym wątku pisała . :)
     
  17. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Jutro też jest dzień. :D Więc uśmiecham się o pomoc. :) Wiesz dużo osób czyta wątek, nawet jak nie pisze, więc może coś się uda, a już nie dużo zostało. Doskonale pamiętam jak sama walczyłam o każdą wypadajkę i to są miłe wspomnienia, bo mi całkiem obcy ludzie wtedy bardzo pomogli. :D:inlove:
     
  18. MOD_Erator

    MOD_Erator Weteran forum

    A nie lepiej wypalić?

    Jak uschnie oczywiście... :D
     
  19. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Pisze do znajomych , pomogą na pewno .
     
  20. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    Zapraszam na fajkę pokoju :D