pietruchin48

Discussion in 'Kto jest kim - gracze' started by pietruchin48, Nov 3, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    to ja tu stół pięknie nakryty , jedzenia od groma , a ....... parówki z musztardą ....... chleb .
     
  2. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    A proszę coś znalazłam na naszym forum

    Trzeba wypróbować [​IMG]
     
  3. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    To ja jeszcze napoje żeby popchnąc trochę te jedzonko;)
    [​IMG]
     
  4. cypiswp

    cypiswp Nadzorca forum

    Wszystkiego co najlepsze Stokrotko :) i obowiązkowo:
    kwiatek [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    wierszyk:
    Dywan na dole, wódka na stole.
    Dziś się bawimy, bo Twoje urodziny obchodzimy.
    Dziś prezenty wręczymy, ładny wierszyk ułożymy,
    byś się śmiała i dobry humor miała.
    Dużo miłości a mało złości i dom zawsze pełen dobrych gości.
    Tego Ci dziś życzę i sto lat krzyczę.

    i piosenka:
     
    Last edited: Aug 10, 2016
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    To i ja wałówkę dam - a co mi tam:p
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    :pxDxDxD
     
  6. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    To już kolejne torty, a konkretów brak:( Twojego stołu, Ewa, ja nie widzę. Daj innyxD
     
  7. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

  8. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Konkretów się koleżance zachciewa...
    Proszę bardzo :)
    [​IMG]
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    :p;)xDxD
     
    Last edited: Aug 10, 2016
  10. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

  11. cypiswp

    cypiswp Nadzorca forum

    Te okrągłe bardzo dobre, ale wszystkich nie zjem, żeby dla Innych wystarczyło :)
     
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A u mnie wyżej nowe smakołyki;) Ewcia, dzięki za szynkę:) A ja dodam tortillexD
    [​IMG]
     
  13. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Oj trzeba będzie się dużo ruszać po takim jedzeniu , bo w biodra pójdzie jak nic .
     
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    To zrobi się 5-godzinny wyścig nordic-walking bez ani jednej przerwyxD
    [​IMG]Albo 3 godziny biegania - na jedno wyjdzie:p
    [​IMG]
     
  15. cypiswp

    cypiswp Nadzorca forum

    Nie będzie tak łatwo, góry zasypane turystami, żeby wejść na Orlą trzeba w kolejce stać :D
     
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Na pewno ktoś ma tam znajomości :D
     
  17. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja mam od jutra wnuczki , więc w góry nie muszę jechać , aby pochodzić .
     
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A ja swoje wybiegałem, wychodziłem i w ogóle w lipcuxD
     
  19. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Dni Ci życzę bez liku bezchmurnych
    Jak najmniej wokół istot durnych
    Ust w uśmiech beztroski ubranych
    Słów gorących czule szeptanych
    Niech smak życia będzie zawsze słodki
    Sto Lat dla Halinki Stokrotki :)
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A kto to te istoty durnexD ???