Zagadkowe zagrody Cyngus

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika ♦*Evolet*♦, 21 czerwca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Przelogowałaś się...?
    Może trzeba trochę odczekać ;)
     
    gosiagosia60 lubi to.
  2. Yaris_123

    Yaris_123 Cesarz forum

  3. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    W zasadzie,to mi te zagrody zagadkowe,hm.. ;) Nie będzie,to nie będzie-pisać,żeby z automatu odpowiedz dostać-wyczyść ciasteczka i...pozdrawiamy-na pewno nie będę :p
     
  4. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ale błąd został chyba naprawiony dopiero przed chwilą - info o tym dotarła do tutejszej ekipy raczej niedawno.
     
    gosiagosia60 lubi to.
  5. lidia1963

    lidia1963 Komisarz forum

    ja tez nie mam zagrod,a muszelka odkryta i jak niby mam ja odkryc jeszcze raz ??
     
  6. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ech.
    Zawsze jak coś się zmienia - np po naprawie błędu - przede wszystkim trzeba się przelogować.
    A jeśli to nie pomaga, to cóż... wyczyścić te nieszczęsne cookies 8)
    W ciasteczkach zostają dane jeszcze sprzed naprawy błędu, dlatego warto je wywalić.
     
  7. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Chyba nie zaostał-przelogowałam się powtórnie-nic nie ma a muszla otwarta
     
  8. dominiczka002

    dominiczka002 Czeladnik forum

    Ja tez nie mam zagrod :(((((((((((( Jaja sobie robia.Jak cos za darmo to maja problem z dawaniem.
     
  9. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Oczywiście można jeszcze zrobić restart przeglądarki albo kompa.
    Przy dobrej konfiguracji systemu te działania usuwają większość śmieci.
    Ale ja to bym po prostu cierpliwie poczekała ;)
     
    gosiagosia60 lubi to.
  10. foremka.

    foremka. Zaawansowany

    ja tez przelogowałam sie i nie mam. otwarta muszelka od północy
     
  11. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    I chyba tak właśnie zrobię 8) Idę posprzątać na farmie,więcej pożytku,niż z tych tajemnic znikających :p
     
  12. foremka.

    foremka. Zaawansowany

    ja sprawdziłam na 2 kompie (innym niż otwierałam w nocy muszlę) i dalej to samo
     
  13. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    A właściwie-to moje nagrody..-.- Napisałam,czekam...:p
     
  14. kasiatorun

    kasiatorun Forumowy żółtodziób

    Ja także nie otrzymałam a otwierałam muszlę po północy,czekam już 9 godzin komputer był wyłączony, to zwykłe świństwo bo muszla dalej jest otwarta a nagrody nie ma

    otwarta muszelka od północy , komputer był wyłączony 8 godz a nagrody dalej nie ma


    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj"przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    SMOD_Atena.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 22 czerwca 2016
  15. iskierka57

    iskierka57 Okazjonalny autor

    Ja też nie mam :(
     
  16. *Kate666*

    *Kate666* Okazjonalny autor

    u mnie to samo po pierwszej w lnocy otwarlam i bez zmian
     
  17. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Tak dla informacji - to, że komputer był wyłączony w ciągu nocy, nie ma żadnego znaczenia.
    Na wyłączonym komputerze pozostały najpewniej ciasteczka, a w nich dane sprzed naprawienia błędu.
    Restart pomaga dopiero po naprawie błędu - a jeśli po restarcie nadal nie można ponownie otworzyć tej muszelki i problem ten jest powszechny, to najpewniej oznacza, że mimo zapowiedzi błędu nie udało się naprawić.
    W każdym razie warto co jakiś czas się przelogowywać... no i ewentualnie coś zrobić z tymi ciasteczkami, jeśli mimo informacji na forum, że wszystko już jest ok, na naszej farmie nadal muszelka otwarta, a stajennych brak.
     
    gosiagosia60 lubi to.
  18. skarbiafik

    skarbiafik Czeladnik forum

    No u mnie również brak :eek:
     
  19. waris52

    waris52 Forumowy żółtodziób

    witam, mam ten sam problem.
     
  20. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo proszę zapoznać się z tym Ogłoszeniem: >>>klik<<<.

    Czy są jeszcze jakieś pytania w temacie?
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.