Zagadkowe zagrody Cyngus

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by ♦*Evolet*♦, Jun 21, 2016.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Przelogowałaś się...?
    Może trzeba trochę odczekać ;)
     
    gosiagosia60 likes this.
  2. Yaris_123

    Yaris_123 Cesarz forum

  3. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    W zasadzie,to mi te zagrody zagadkowe,hm.. ;) Nie będzie,to nie będzie-pisać,żeby z automatu odpowiedz dostać-wyczyść ciasteczka i...pozdrawiamy-na pewno nie będę :p
     
  4. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ale błąd został chyba naprawiony dopiero przed chwilą - info o tym dotarła do tutejszej ekipy raczej niedawno.
     
    gosiagosia60 likes this.
  5. lidia1963

    lidia1963 Komisarz forum

    ja tez nie mam zagrod,a muszelka odkryta i jak niby mam ja odkryc jeszcze raz ??
     
  6. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ech.
    Zawsze jak coś się zmienia - np po naprawie błędu - przede wszystkim trzeba się przelogować.
    A jeśli to nie pomaga, to cóż... wyczyścić te nieszczęsne cookies 8)
    W ciasteczkach zostają dane jeszcze sprzed naprawy błędu, dlatego warto je wywalić.
     
  7. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Chyba nie zaostał-przelogowałam się powtórnie-nic nie ma a muszla otwarta
     
  8. dominiczka002

    dominiczka002 Czeladnik forum

    Ja tez nie mam zagrod :(((((((((((( Jaja sobie robia.Jak cos za darmo to maja problem z dawaniem.
     
  9. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Oczywiście można jeszcze zrobić restart przeglądarki albo kompa.
    Przy dobrej konfiguracji systemu te działania usuwają większość śmieci.
    Ale ja to bym po prostu cierpliwie poczekała ;)
     
    gosiagosia60 likes this.
  10. foremka.

    foremka. Zaawansowany

    ja tez przelogowałam sie i nie mam. otwarta muszelka od północy
     
  11. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    I chyba tak właśnie zrobię 8) Idę posprzątać na farmie,więcej pożytku,niż z tych tajemnic znikających :p
     
  12. foremka.

    foremka. Zaawansowany

    ja sprawdziłam na 2 kompie (innym niż otwierałam w nocy muszlę) i dalej to samo
     
  13. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    A właściwie-to moje nagrody..-.- Napisałam,czekam...:p
     
  14. kasiatorun

    kasiatorun Forumowy żółtodziób

    Ja także nie otrzymałam a otwierałam muszlę po północy,czekam już 9 godzin komputer był wyłączony, to zwykłe świństwo bo muszla dalej jest otwarta a nagrody nie ma

    otwarta muszelka od północy , komputer był wyłączony 8 godz a nagrody dalej nie ma


    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj"przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    SMOD_Atena.
     
    Last edited by moderator: Jun 22, 2016
  15. iskierka57

    iskierka57 Okazjonalny autor

    Ja też nie mam :(
     
  16. *Kate666*

    *Kate666* Okazjonalny autor

    u mnie to samo po pierwszej w lnocy otwarlam i bez zmian
     
  17. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Tak dla informacji - to, że komputer był wyłączony w ciągu nocy, nie ma żadnego znaczenia.
    Na wyłączonym komputerze pozostały najpewniej ciasteczka, a w nich dane sprzed naprawienia błędu.
    Restart pomaga dopiero po naprawie błędu - a jeśli po restarcie nadal nie można ponownie otworzyć tej muszelki i problem ten jest powszechny, to najpewniej oznacza, że mimo zapowiedzi błędu nie udało się naprawić.
    W każdym razie warto co jakiś czas się przelogowywać... no i ewentualnie coś zrobić z tymi ciasteczkami, jeśli mimo informacji na forum, że wszystko już jest ok, na naszej farmie nadal muszelka otwarta, a stajennych brak.
     
    gosiagosia60 likes this.
  18. skarbiafik

    skarbiafik Czeladnik forum

    No u mnie również brak :eek:
     
  19. waris52

    waris52 Forumowy żółtodziób

    witam, mam ten sam problem.
     
  20. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo proszę zapoznać się z tym Ogłoszeniem: >>>klik<<<.

    Czy są jeszcze jakieś pytania w temacie?
     
Thread Status:
Not open for further replies.