Magiczna Kocia Chata

Discussion in 'Kluby użytkowników' started by stokrotka76, Sep 15, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Kazik

    Kazik Zaawansowany

    No zycie Carlain, ale sprytnie uniknęłaś odpowiedzi :) ja chętnie wróciłbym do szkoły bo to najlepszy czas :) ale to sie wie dopiero jak sie pracuje :)
     
    ryba4862 likes this.
  2. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Zawsze docenia się coś,tęskni do czegoś już po czasie:)
    Chętnie by się do czegoś wróciło a nie można, są przeszkody.
    Uczymy się jednak całe życie:)
     
    ryba4862 and Kazik like this.
  3. Kazik

    Kazik Zaawansowany

    Oj, tak uczymy sie całe życie a umieramy głupi :D
     
    ryba4862 and carlain21 like this.
  4. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Rodzimy też:p
     
    ryba4862 likes this.
  5. Kazik

    Kazik Zaawansowany

    Tak czy inaczej pytanie pozostało bez odpowiedzi :D :D :D
     
    ryba4862 likes this.
  6. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Heh, hej...jakie tu rozmowy się toczą :)
    Z magicznych skrzynek dostałam jednorożca i świnkę przynoszącą szczęście czyli nie jest źle :)
     
    ryba4862 likes this.
  7. JMJH

    JMJH Stary wyjadacz

    Hej, smutno tu jest.. Kazik nie otrzymal odpowiedz na swoje pytanie.. :(
    Kazik, ja tez kilka razy myslalam, ze chetnie wrocilabym do szkoly, ze wtedy bylo lepiej.. ale kiedy wspomnialam na to, co tam bylo bardzo ciezke.. to zostawiam tego tak, jak jest..

    Tez mi sie zmienil avek, ktorego probowalam zmienic kilka dni temu i ciagle byl widac poprzedni, i teraz po zalogowaniu juz jest tutaj ten.. moze jeszcze beda sie zmieniac.. wedlug RT chyba.. albo nie wiem.. :)

    Ladny komplecik masz Grazynko.. :) Widac, ze kotce na lawce z Toba jest dobrze..
    Dobranoc wszystkim tutaj.. tez ide spac.. [​IMG] [​IMG]
     
    ryba4862, stokrotka76 and Kazik like this.
  8. Hesarenka64

    Hesarenka64 Baron forum

    Witam w deszczowy poranek.
    Jest jak jest i inaczej nie będzie . Łapmy szczęście za nóżkę i cieszmy się każdą chwilką. Tylko 2x wyszynk piwa, daktyl XL, surmia XXL. Założę plantację i spadam do pracy. Miłego dnia Ela;)
     
    ryba4862 and stokrotka76 like this.
  9. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry kociarzom, psiarzom i innym właścicielom czteronożnych pupili :)

    Z eventu dostałam pinię, druciak, królewską gwardię i magika renzo...się pytam kto mi zapitolił pozytywkę karuzelę i podrzucił to badziewie-.- muszę gdzieś skombinować maskę tiki żeby mieć ją dla samego miecia jeszcze jej nie ma w mojej stodole:p

    Mieszkam na obrzeżach miasta i sąsiad zaczął w tamtym roku hodować drób, z tego co widzę ( czyli co zaczęła przynosić moja kocica) moje podwórko (daj Boże, aby nie dom) wzbogaci się niedługo o nowych lokatorów takich jakie hoduje Kazik tylko dzikich8):(:cry:
     
    ryba4862 and stokrotka76 like this.
  10. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Witam i ja wszystkich :) pomyśleć, że marzę o mieszkaniu na obrzeżach miasta :) może Kazik zna sposób jak zaprzyjaźnić się z dzikimi gryzoniami :)
    Pozytywki karuzeli nie zapitoliłam ale mam jednorożca :) reszta to badziewie :)
     
    ryba4862 likes this.
  11. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Hej:)

    A ja czekam jeszcze 32 minutki na odkrycie tajemnicy,którą kryją skrzynie:)

    Chcę coś grającego:)
     
    ryba4862 likes this.
  12. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Hej...trzymam kciuki , żeby coś zagrało :)
     
    ryba4862 likes this.
  13. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Wszystkowiedząca wyrocznia

    no to chwal się :)
     
    ryba4862 likes this.
  14. Hesarenka64

    Hesarenka64 Baron forum

    Pozdrawiam i powodzenia. ;)
    U mnie w piwnicy bloku pojawił się dziki kuzyn kumpli Kazika (ślady zębów na marchewce i jabłkach). Czarnula wchodzi tam stroszy futro jak szczotkę i fuka na potęgę. Nie chce wracać do domu, trochę się o nią boję. Mam prośbę do zaawansowanych wyspiarzy - mam dopiero 115 level na wyspie zbieram banany - co lepiej szybciej odkryć pandy czy drzewko Mombin - pozostałe misje prawie wszystkie zrobione. Nie wiem co pozwoli mi szybciej zdobyć więcej bananów.
    Pozdrowienia dla wszystkich miłośników sierściastych i nie tylko stworów ;):D. Ela
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    I troszkę nowych lokatorów :inlove::D;)
     
    ryba4862 and stokrotka76 like this.
  15. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Zebrałam teraz.
    Wyszynk wina oraz powrót nublonów.
    Nic mi pięknie nie zagra.
    Może tylko co najwyżej zaśpiewa świnia z kogutem jak się uraczą winemxDxD
     
    ryba4862 likes this.
  16. Hesarenka64

    Hesarenka64 Baron forum

    Na pociechę kolacyjka z piwkiem ;):p
    [​IMG]
     
    ryba4862 likes this.
  17. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Poczęstuję się jedzonkiem:)
    Dzięki.
    I popiję wodą:)

    Będzie na wymianę na G&T a jak nie to sprzedam za SG.
     
    ryba4862 likes this.
  18. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Ha...nigdy nie przyszło mi do głowy, że można sprzedawać podczas GiT :) Ciekawe czy będzie możliwość przesyłania pozytywek :)
     
    ryba4862 likes this.
  19. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Można mamy przecież 3 opcje: podarunek,własne oferty i sprzedaż.
     
    ryba4862 likes this.
  20. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Tak Karolino wiem ale jakoś nigdy nie zainteresowałam się tym jako źródłem dochodu :) chyba wolę jednak wymianę ewentualnie podarunek. Moim kurczakom wszystko się przydaje :)
    Powiedz mi Kochana, ja dalej jestem niewidoczna na forum ? :eek:
     
    ryba4862 likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.