Czy mamy obecnie minievent Mega PD ?

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by feniks1414, Apr 30, 2016.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. feniks1414

    feniks1414 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam .
    Z tego co widzę , to zauważyłam właśnie , że w zegarze mamy Mega PD.
    a w ogłoszeniach nie ma żadnej wiadomości ....
    Czy to jakaś pomyłka ?
     
  2. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam. W tej sprawie wysłałem zapytanie wyżej więc proszę o chwilę cierpliwości. Jak tylko pojawi się informacja to wtedy damy odpowiedź.
     
    feniks1414 likes this.
  3. feniks1414

    feniks1414 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Oki, no to czekamy...;)
     
  4. eldena

    eldena Młodszy ekspert

    Tak, mamy Mega PD do jutra (niedziela) do godz. 14:00. Na niemieckim forum jest Oficjalne Ogłoszenie.
     
    feniks1414 likes this.
  5. feniks1414

    feniks1414 Wszystkowiedząca wyrocznia

    No właśnie .... , ale u nas żadnego ogłoszenia nie ma ....i jestem w plecy na kilka milionów PD i TPD ....:wuerg:
    To już nie są żarty....
    Nie po to gram , i wydaję kasę , żeby przez śpiące niedźwiedzie mieć takie straty....-.-
     
  6. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Event Mega dzień PD nie został zapowiedziany ponieważ jest to event niespodzianka dla Graczy.

    Czy masz jeszcze jakieś pytania?
     
  7. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Znaczy niespodzianka dla polskich graczy, bo na innych forach ogłoszenie powieszono
     
    aleksandra and feniks1414 like this.
  8. feniks1414

    feniks1414 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ha , ha , ha , ha.....-.-
    Świetne ! Naprawdę świetne...
    Bez komentarza....-.-
    Ale na innych forach zagranicznych jest informacja o tym minievencie...
    więc proszę o solidną informację chociaż do kiedy ten minievent będzie trwał....
    a może to tez jest dla nas kretonów kolejna niespodzianka ...?
     
    janekkostuchna and aleksandra like this.
  9. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    W związku z niejasnościami związanymi z czasem trwania eventu Mega dzień PD na prośbę Graczy pojawiło się Oficjalne ogłoszenie >>LINK<<.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  10. feniks1414

    feniks1414 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzięki !..... Jest ogłoszenie w OO...!
    No i o to właśnie chodziło...
    super !
    Żeby pojawiło się porządne ogłoszenie 8)
    sława i chwała Wam za to....-.-...AVE....!
    Ale moje straty niestety zostaną.....-.-
    Może to i troszkę reorganizacja w ekipie po ostatnich wydarzeniach....:oops:
    ale proszę więcej nie ściemniać o niespodziankach dla graczy ... tym bardziej polskich....-.-
    To naprawdę ...niestety nie przechodzi....8)...
    i powoduje niesmak...niechęć....do dalszej gry.:(

    Pytań więcej nie mam , więc
    załóżcie kajdany na wątek ....
    Dobranoc.
     
  11. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    dobranoc, zamykam :)
     
Thread Status:
Not open for further replies.